بسیاری از هاوایی خصوصی مدارس لغو سرزمین اصلی و مسافرت های بین المللی با توجه به coronavirus نگرانی

چندین مدارس خصوصی در هاوایی از جمله Punahou و ‘Iolani اعلام کرده اند که لغو مدرسه مربوط به سفر برای بقیه سال تحصیلی با توجه به این رمان coronavirus.

Punahou مدرسه اعلام کرد که در آن وب سایت است که تمام مدرسه-اسپانسر سفر به قاره آمریکا و مقصد بین المللی از طریق بقیه سال تحصیلی به پایان می رسد که 28 مه متوقف شده است.

به همین ترتیب, ‘Iolani مدرسه گفت: این امر لغو تمام مدرسه های مربوط به سفر به سرزمین اصلی و مقصد بین المللی برای بقیه سال تحصیلی “با توجه به وضعیت در حال تحول مورد کوروناویروس.”

“‘Iolani مدرسه همواره اهمیت سفر به عنوان بخشی ارزشمند از گرد آموزش و پرورش” گفت: “Iolani سر از مدرسه تیموتی Cottrell در نامه ای به پدر و مادر است. “ما به خوبی آگاه است که ما بسیاری از باشگاه ها و تیم ها و کلاس ها و گروه های برنامه ریزی سفر از هم اکنون از طریق پایان سال تحصیلی و که آنها باید به جلو نگاه به این سفر برای بسیاری از سال. به عنوان وضعیت در اطراف COVID-19 (Coronavirus) همچنان به تکامل ما باید متعهد به حفظ سلامت و ایمنی دانش آموزان ما. من متاسفم برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که خواهد شد بسیار ناامید کننده برای برخی از. همانطور که می دانید وضعیت سفر در سراسر جهان در حالت ناشناخته است.”

Cottrell گفت: اینتر-جزیره سفر باقی خواهد ماند یک گزینه به عنوان طولانی به عنوان وضعیت در هاوایی پایدار باقی می ماند.

اواسط اقیانوس آرام موسسه, درخواست کارکنان خود و خانواده به تجدید نظر غیر ضروری سفر از هاوایی به سطح 2 و 3 کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا یا ایران یا ایالات متحده تحت یک حالت اضطراری است.

اگر کارکنان یا خانواده ها شخصا تصمیم به سفر به این مناطق موسسه می پرسد که آنها سهم خود را از برنامه سفر خود را با سرپرستان و یا مدیران مدارس قبل از خروج و پس از بازگشت. آنها ممکن است خواسته شود به در خانه باقی می ماند برای یک دوره 14 روزه قبل از بازگشت به مدرسه.

موسسه جمهور, پل Turnbull گفت: علاوه بر تعویق افتاد برنامه ریزی برای مسافرت های بین المللی آن را ارزیابی مجدد تمام آینده دانشجو-مرتبط با سفر به سرزمین اصلی ایالات متحده برای بقیه سال تحصیلی.

سنت اندرو در مدارس که شامل دیر به دبستان و ملکه Emma پیش دبستانی نیز به حالت تعلیق در تمام مدرسه های مربوط به سفر به و از سطح 2 و 3 کشور. مدرسه کارمندان نخواهد سفر به این کشورها برای مدرسه-مرتبط با اهداف.

هاوایی وزارت آموزش و پرورش سرپرست کریستینا Kishimoto در مارس 6 با ارسال نامه ای به منطقه پیچیده superintendents مدیران مدرسه بهداشت دستیاران و دیگران اطلاع آنها که همه مدرسه-اسپانسر سفر به چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن متوقف شد تا اطلاع ثانوی.

هنگ کنگ ماکائو و تایوان شامل نمی شد.

آن را نیز ارائه یک لینک به اطلاعات در COVID-19 ارائه شده توسط هاوایی وزارت بهداشت در صفحه اصلی آن در HawaiiPublicSchools.org.

“دولت در بخش بهداشت و درمان و CDC در حال رهبری سازمان در این پاسخ وجود دارد و روشن است که هدایت در محل گفت:” سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه ای. “اگر یک معلم یا دانش آموز نشان داد علائم این ویروس در حالی که در یک HIDOE مدرسه یا دفتر گروه را به دنبال راهنمایی از دولت در بخش بهداشت و درمان به عنوان با هر گونه خطرات بهداشت عمومی.”

فرد یا پدر و مادر خود خواهد بود دستور به تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای بررسی بیشتر گفت: سازمان حفاظت محیط زیست و پس از آن دولت تحت دستورالعمل های افراد تحت بررسی است و نباید اجازه داد به مدرسه بروند. اگر چنین مواردی تایید شد به عنوان COVID-19 گروه ادامه خواهد داد به دنبال DOH راهنمایی برای کاهش گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de