منچستر سیتی ممنوع از لیگ قهرمانان برای دو فصل بیش Financial Fair Play نقض

تصویریمنچستر سیتی ممنوع شده است از یک هشتم مسابقات باشگاه برای دو فصل و جریمه GBP24.9 میلیون پس از اینکه دریافتند که مرتکب “نقض جدی” از مقررات مالی. در اینجا ما نگاهی به آنچه کردم باشگاه به این نقطه است.

لیگ برتر مدافع عنوان قهرمانی منچستر سیتی ممنوع شده است توسط یوفا از لیگ قهرمانان برای دو فصل برای “نقض جدی” از گذراندن قوانین در زمین لرزه حکم علیه یکی از فوتبال جهان ثروتمندترین باشگاه است.

ابوظبی متعلق به تیم نیز جریمه 30 میلیون یورو (33 میلیون دلار) پس از بررسی برانگیخته توسط نشت نشان داد شهرستان بیش از حد حمایت درآمد در تلاش برای رعایت بازی جوانمردانه مالی قوانین و مقررات.

این مجازات مانع از شهرستان از بازی در هر رقابت های اروپایی از جمله لیگ اروپا تا 2022-23 فصل است.

آن می تواند تاثیر قابل توجهی در این باشگاه توانایی به ثبت نام بازیکنان و حفظ مدیر پپ گواردیولا که زمان قرارداد فصل آینده است.

حکم تحویل داده شد در روز جمعه به شهر پس از شنیدن لیگ باشگاه های مالی کنترل بدن در 22 ژانویه.

Leroy Sane and Gabriel Jesus celebrate en route to Manchester City’s Premier League title in the 2018/19 season.
آیکون دوربینLeroy عاقل و گابریل عیسی مسیح را جشن می گیرند در مسیر به منچستر سیتی را در لیگ برتر در فصل 2018/19. اعتبار: گرت Copley/گتی ایماژ

“این adjudicatory مجلسی, داشتن در نظر گرفته شده تمام شواهد نشان داده است که منچستر سیتی, باشگاه فوتبال مرتکب نقض جدی از لیگ باشگاه صدور مجوز و مالی fair play مقررات توسط overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016,” یوفا در بیانیه ای گفت.

“این adjudicatory مجلسی نیز در بر داشت که در نقض مقررات این باشگاه موفق به همکاری در تحقیق و تفحص از این پرونده است.”

Jordan Henderson of Liverpool lifts the Champions League Trophy after their win last year.
آیکون دوربینجردن هندرسون از لیورپول آسانسور قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و پس از پیروزی سال گذشته است. اعتبار: مایکل ریگان/گتی ایماژ

شهر بازی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا دور 16 این ماه اما نه برای دفاع از عنوان اگر آن را در آسانسور جام اروپا برای اولین بار.

شهرستان گفت: این امر تجدید نظر در برابر تحریم نخوری یک “ناقص” روند.

“اما در این مورد آغاز شده توسط یوفا محاکمه توسط یوفا و قضاوت توسط یوفا” باشگاه گفت. “با این مخاطره اندازد روند در حال حاضر بیش از این باشگاه را دنبال بی طرفانه قضاوت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و بنابراین در وهله اول شروع رسیدگی با دادگاه داوری ورزش در اولین فرصت.”

شهرستان در حال حاضر مجازات شده است توسط یوفا برای نقض FFP قابل توجه توافق در سال 2014 که دیدم این تیم جریمه به جای ممنوع از لیگ قهرمانان برای متورم حمایت مالی معاملات با شرکت های مربوط به باشگاه و یا مالکیت آن است.

یک درز 2014 ایمیل از شهر وکیل سیمون صخره به یک همکار نشان داد مرگ یوفا منجر FFP محقق جشن گرفته بودن: “1 پایین 6 برای رفتن.”

سوالات مطرح شده در مورد چگونگی نشت به دست آمد که در حال حاضر بازیگران در سایه شهرت شهر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>