مرد ایران کسب دربی, پیروزی چلسی قدم زدن

Anthony Martial celebrates scoring Manchester United's first goal in the victory over rivals City.
آیکون دوربینآنتونی رزمی جشن به ثمر رساند منچستر یونایتد اولین گل در پیروزی بر رقبای شهرستان.

منچستر یونایتد ادعا 2-0 پیروزی بر منچستر سیتی برای کسب اولین لیگ برتر بیش از دو برابر رقبای محلی خود را برای اولین بار پس از فصل 2009-10.

ایالات فرانسه به جلو آنتونی رزمی شکست بن بست در 30 دقیقه زمانی که او در برونو فرناندز’ رنده توپ که تضعیف از طریق شهر دروازه بان Ederson دست در نزدیکی پست.

Ederson ساخته شده یکی دیگر از اشتباه در ششمین دقیقه از زمان اضافه شده به برزیل را لگد افتاد به اسکات McTominay که شلیک به یک باز کردن شبکه از راه دور با دروازبان خود را خط.

شهرستان مدیر پپ گواردیولا خواسته در مورد Ederson را اشتباه پاسخ داد: “او استثنایی دروازه بان.

“من اینجا نیست برای قضاوت بازیکنان من. او می یابند و او یک استعداد ویژه ای.”

پیروزی آسانسور ایران برای پنجمین سه امتیاز پشت سر چلسی در آخرین لیگ قهرمانان. شهرستان اقامت 25 امتیاز پشت سر رهبران لیورپول در دوم.

قبلا چلسی شکاف بین سوم و چهارم با یک فرمانده 4-0 برنده شدن در مقابل اورتون به عنوان سابق تیم کارلو آنچلوتی ساخته بازگشت به استمفورد بریج.

میزبان در حال حاضر موفق توسط فرانک لمپارد شد 2-0 تا قبل از نیمه وقت بعد از ماسون کوه زده گل اول در دقیقه 14 و اسپانیایی به جلو پدرو چاک دار در دوم هفت دقیقه بعد.

اورتون مربی تیم آنچلوتی که موفق چلسی بین سال های 2009 و 2011 او را دیدم پیر باشگاه تسلط نیمه دوم به عنوان اهداف از Willian و آرسنال به اتمام تار و مار.

“این نشان داد که تیم شخصیت و اعتماد به نفس” لیورپول گفت: از این پیروزی. “این خوب بود برای به دست آوردن یک هدف است.”

چهارم-قرار چلسی در حال حاضر در دو نقطه دور از شهر لستر سوم با 48 امتیاز در حالی که اورتون 11 امتیاز در رده در 12th 37 امتیاز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im