مرد به ضرب گلوله پس از برخورد با راننده در سانتا رزا بیش نقض ترافیک

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد سه شنبه شب در جنوب غربی سانتا رزا او پس از مواجه راننده دیگر بیش از یک نقض ترافیک پلیس گفت.

قربانی که سقوط اتومبیل خود اقدام به رانندگی به دور از تیراندازی گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او است که برای درمان زخم های جدی است اما انتظار می رود برای زنده ماندن گفت: سانتا رزا پلیس گروهبان. کایل مری.

افسران اعزام به ترافیک برخورد نزدیک Corby و بیکر راه در 8:18 p. m. روز شنبه پلیس گفت: در انتشار اخبار. هنگامی که آنها وارد آنها متوجه سوراخ گلوله در یکی از اتومبیل و راننده درد و رنج بود از زخم گلوله در سمت خود را.

قبل از سقوط قربانی شاهد بود راننده ماشین دیگری مرتکب نقض ترافیک مری گفت: هر چند او نمی دانم جزئیات از تخلف. قربانی به دنبال مظنون که طول کشیده و در جایی در امتداد Corby خیابان دبرا گفت. هنگامی که قربانی مواجه مشکوک, مظنون جیبش یک تفنگ دستی و او را چندین بار قابل توجه او در یک بار.

مظنون فرار جنوبی در Corby خیابان. قربانی شروع به رانندگی به دور است, اما به پایان رسید تا برخورد با وسیله نقلیه دیگری در نزدیکی بیکر خیابان دبرا گفت.

مشکوک رانندگی قهوه ای یا مایل به زرد قهوهای, SUV, احتمالا یک GMC. آن را به حال آسیب بدن به سمت مسافر و عقب سمت مسافر پنجره شکسته شد ، مشکوک شد و به عنوان یک نر بالغ با انزال-پشت مو فرفری, پوشیدن پیراهن سیاه و سفید.

محققان خواسته هر کسی که شاهد تیراندازی به تماس با سانتا رزا اداره پلیس جرایم خشونت آمیز تیم در 707-543-3590. پاداش تا 2500 دلار است که ارائه شده توسط سونوما کانتی داد “را به جامعه ما برنامه” برای اطلاعات منجر به دستگیری فرد مسلح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>