مرد پناهگاه بیش از 70 معترضان در حال فرار بازداشت خود را در واشنگتن خانه

یک مرد در واشنگتن دی سی است که به طور گسترده ای مورد ستایش پس از او در بیش از 70 معترضان که در حال دنبال شده توسط افسران پلیس با اسپری فلفل پس از شکستن حکومت نظامی دوشنبه شب.

تظاهرکنندگان معترض بودند مرگ جورج فلوید 46 ساله آمریکایی درگذشت مردی که هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین توسط گردن. فلوید مرگ که خصوصی کالبد شکافی راه اندازی شده توسط خود خانواده به این نتیجه رسیدند شد, قتل, مشتعل است, تظاهرات در چندین شهر در سراسر ایالات متحده از جمله در واشنگتن که در آن شهردار موریل E. Bowser خود در حال صادر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی برای دوشنبه و سه شنبه.

Rahul Dubey, 44 توصیف هرج و مرج لحظات فقط قبل از 9:30 p. m. هنگامی که او در را باز کرد خود را سوآن خیابان اصلی در نزدیکی Dupont Circle, به تکاپوی معترضان.

“به محض این که من شنیده فلش بنگ و thudding از سپر من چرخش باز من درب” Dubey, که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی, گفت:, و اضافه کرد که به نام او برای مردم به در آمده است. یک “سونامی” از تظاهرکنندگان آمد barreling خود را از طریق درب جلو به دنبال پناهگاه او گفت:, و معترضان شروع پراکندگی به همه سه طبقه از خانه خود را.

“آنها در تلاش بودند سه و چهار به را از طریق درگاه” او گفت:. معترضان فریاد شد و پلیس پس از تعقیب آنها اسپری فلفل اسپری در پشت سر خود را.

“اولین ساعت و نیم است که هر کس در اینجا خالص بود ضرب وشتم” Dubey گفت. “آن را خالص ترور است.”

کرم پای یک معترض که در مستند شب در توییتر خبر داد و گفت: مردم در داخل Dubey خانه بودند سرفه و انجام هر آنچه که آنها می تواند به راحتی یکدیگر را درد. برخی از مردم تا به حال به ارمغان آورد, در خانه, تظاهر, راه حل های گفته لین بود که بریدگی و کبودی بر روی بازوی او.

مردم در نهایت شروع به آرام کردن و شروع به کار با هم برای کمک به او گفت.

“Rahul بسیار آرام در این مرحله گفت:” لین, 34, که در واشنگتن زندگی میکند و با این نسخهها کار به عنوان یک متصدی بار. “بسیاری از کسانی که بچه ها جوان بودند. من فکر می کنم جوانترین فرد در خانه بود و شاید 16. Rahul فقط به او ساندویچ بستنی. این واقعا آرامش.”

در طول شب پلیس ساخته شده از چندین تلاش برای دریافت در داخل از جمله ارسال “جعلی معترضان” به درب سعی کنید برای به دست آوردن دسترسی به لین گفت.

پلیس بارها و بارها در تلاش برای متقاعد کردن Dubey به معترضان ترک او افزود: اما “Rahul بود نه داشتن آن.”

رئیس پیتر Newsham از اداره پلیس شهری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که پس از منع رفت و آمد رفت و به اثر افسران نظارت بر سوان خیابان بود که بازیگری در یک راه سازگار با “رفتار که قبل بسیار خشونت” در واشنگتن قبلی دو شب.

در همه وجود دارد 194 دستگیری در سوان خیابان در روز دوشنبه وجود دارد و گزارش از مردم لگد زدن در درب در بلوک Newsham گفت. “باور بودند که منازل به قصد سرقت اتفاق می افتد و که در خوابگاه بودند که وارد پلیس به استقرار اسپری فلفل,” او گفت:, و اضافه کرد که ماموران با استفاده از این اسپری می تواند مورد بررسی به عنوان خواهد اتهامات را از نیروی بیش از حد. او همچنین تایید کرد که حداقل یک افسر متعدد گفتگو با Dubey از طریق یک پنجره است.

Dubey گفت که تا 12:30 a. m. او می دانست که هر کس نیاز به حل و فصل در تا زمانی که حکومت نظامی برداشته و در ساعت 6 صبح

Dubey سازمان یافته برای پیتزا تحویل داده می شود و گروه دریافت پیتزا کمکهای مالی از حداقل یک همسایه.

در طول شب معترضان که Dubey به عنوان ترکیبی از همه سنین و نژادها و جهت یابی جنسی صحبت گسترده با یکدیگر است. “آنها صحبت کردن در مورد جایی که آنها به حال شده است که جایی که آنها مسالمت آمیز اعتراض گفت:” Dubey که هندی تبار. “آن را فقط زیبا بود.”

این houseguests ارائه شده برای کمک به تمیز کردن و ارائه به او ارسال پول Dubey گفت: اما او خودداری کرد. “ما ساخته شده است تا یک قانون در مورد ساعت 3 صبح است که هیچ کس مجاز به گفتن “متشکرم” دیگر چون من از آن خسته شده,” او گفت:.

آن را تا چند ساعت پس از او اجازه معترضان که در Dubey به یاد شب فوق العاده ای بود جای گرفتن در میان یک بیماری همه گیر است. ترس از coronavirus “شد ثانویه” به “خشونت که مقامات تحمیل بر برخی از مهمانان در خانه من در حال حاضر دوستان و جدید تمدید اعضای خانواده است.”

توسط 6 صبح معترضان حال سازماندهی یک کاروان از اسکورت بنابراین هر کس می تواند به خانه با خیال راحت لین گفت.

تصویری در رسانه های اجتماعی از Dubey بر روی پله های خانه اش در صبح روز سه شنبه نشان داد او دریافت یک دور از کف زدن از معترضان و تماشاچیان.

“این چیزی است که باید جشن گرفته می شود” Dubey گفت. “من نباید برای گرفتن توجه.”

پرسید که آیا او آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره Dubey گفت: البته.

“من فکر نمی کنم آنچه که من بود چیز خاصی,” او گفت:. “اگر از آن است که ما یک تن از کار را به انجام در این کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de