مرد مجروح پس از موتور سیکلت تصادف در نزدیکی پتالوما ID می

مردی که به شدت مجروح شد شنبه شب پس از او فرار موتور سیکلت خود را خاموش جنوب غربی شهرستان سونوما جاده شناسایی شد دوشنبه 25 ساله در کالیفرنیا ساکن است.

داگلاس Lindt شد airlifted به سانتا رزا بیمارستان یادبود با زندگی و تهدید آسیب های CHP سخنگوی افسر دیوید deRutte گفت. Lindt شد و سوار موتور سیکلت هوندا شرق در دره فورد جاده شرق جونز جاده زمانی که او کنترل را از دست داده او به عنوان نزدیک یک منحنی سمت چپ CHP گفت: در انتشار اخبار. او سوار کردن جاده ها زده و یک حصار سیم های خاردار.

مقامات هنوز در حال تلاش برای تعیین چه چیزی باعث سقوط deRutte گفت. شاهدان گزارش دادند که Lindt و دیگر موتورسوار با او در آن زمان بودند هر دو سفر سریع این چیزی است که مقامات در حال تحقیق علاوه بر اینکه مواد مخدر یا الکل بودند عوامل است.

در حالی که افسران در محل تصادف چهار شنبه, Lindt آن شناخته 42 ساله راکی کلارک از پتالوما سوار موتور سیکلت خود را به منطقه و صحبت با افسران. کلارک گفت که او تا به حال شده است با Lindt اما نمی بینم برخورد. به عنوان یک افسر صحبت با Clark او متوجه “علائم و نشانه های مسمومیت” و کلارک به اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل و انتشار اخبار گفت.

“آن را واقعا نمی باید چیزی برای انجام با سقوط تا آنجا که ما می دانیم” deRutte گفت: از کلارک بازداشت. “آنها نوع جداگانه دیگر از آنها سواری با هم.”

هر کسی با اطلاعات در مورد آن خواسته است برای تماس CHP در 707-588-1400.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>