مرد پنجه نرم می کند هیچ مسابقه در تجاوز جنسی ژاپنی بازدید کننده

یک توریست زن و شوهر — که گفته اغوا 26 ساله ژاپنی بازدید کننده را به خود اتاق هتل, آوریل 1 برگزار شد او در برابر او را برای
6-1/2 ساعت و جنسی حمله او — ساخته شده تقاضای معاملات با دادستان اجازه شوهر می تواند از زندان آزاد یک ماه و نیم پس از مارس صدور حکم است.

دارل Dorch التماس هیچ مسابقه Jan. 9 به کاهش هزینه از یک تعداد از درجه دوم تجاوز جنسی به جای درجه اول تجاوز جنسی. در مقابل دادستان کاهش یافته است, اصلی, به اتهام سه فقره درجه اول تجاوز جنسی و آدم ربایی کلاس جنایات; درجه دوم تجاوز جنسی یک کلاس B جنایت و چهارم-درجه تجاوز جنسی بزه.

به عنوان بخشی از معامله معاون دادستان Thalia مورفی توافق به اجازه Dorch خدمت یک سال در زندان با اعتبار زمان خدمت و پنج سال مشروط.

“ما نمی توانیم فاش کردن جزئیات اما به شما اطمینان می دهم قربانی شد, مشورت,” سخنگوی هونولولو دادستانی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “قربانی تایید شده از مورد درخواست. آن رسیده بود با او بهترین بهره را در ذهن داشته باشند.”

قربانی بازگشت به ژاپن قبل از مارس 10 جلسه مقدماتی گفتن پلیس او نیاز به بازگشت به کار را بازگشت به هاوایی برای محاکمه.

بروکس Baehr سخنگوی دادستانی گفت که او هنوز هم حاضر به بازگشت به اداي شهادت در دادگاه.

Dorch یک مقیم ژاپن برگزار شده است در اوآهو جامعه مرکز تادیبی از ماه مه تا او را خدمت کرده اند 10-1/2 ماه با صدور حکم تاریخ و منتشر می تواند در اوایل ممکن است شش هفته و یا پس از صدور حکم.

همسرش, Nagisa Dorch ژاپنی شهروند مجرم Jan. 10 به یک تعداد از همدست دوم-
درجه تجاوز جنسی شد و محکوم به پنج سال تعلیقی.

دادستان کاهش یافته اصلی اتهام دو فقره دوم-درجه تجاوز جنسی و یک تعداد از چهارم درجه تجاوز جنسی.

کارآگاه پلیس رابرت Spickler که مصاحبه با قربانی و شهادت را به نمایندگی خود را در چند جلسه مقدماتی در ماه مه گفت که او ملاقات زن و شوهر توسط خود هتل استخر در 1 بعد از ظهر مارس 1, شنا بود و نوشیدنی با آنها.

او گفت: همسر او را دعوت به اتاق در بست Waikiki در ساحل رفت و آمد مکرر بر فرض که زن می خواست کمک در چیدن از لباس برای پوشیدن دارم به شام آن شب Spickler گفت.

دارل Dorch سپس 46 قرار بود برای باقی می ماند در استخر خود را به تماشای همه چیز اما وارد اتاق مدت کوتاهی پس از آن Spickler گفت.

قربانی گفت: زن و شوهر شروع به ساخت. زمانی که او سعی به ترک او گفته بود به ماندن و آنها شروع به گرفتن لباس های خود را خاموش و بوسیدن او Spickler گفت.

او سعی در فرار چندین بار اما Dorch کشیده موهای او سیلی او 20 بار و پانچ او دو بار در این گونه Spickler گفت.

Nagisa Dorch ترجمه شوهرش خواسته گفتن قربانی به انجام کلیک در دهان او است و اگر او ساخته شده او را احساس خوب او می تواند ترک Spickler گفت.

او اعتراض کردند که تجاوز گفتن همسر او ترس از باردار شدن Spickler گفت.

Dorch سعی کردم به لواط او اما شکست خورد و خندید مورد آن Spickler گفت.

قربانی موفق به فرار در 7:30 p. m. هنگامی که Nagisa Dorch را زدم در درب Spickler گفت. Nagisa Dorch کمک کرد که قربانی فرار در حالی که دارل Dorch پا بر روی بالکن Spickler گفت.

تصاویر از یک نظارت تصویری نشان داده شده در جلسه مقدماتی که در آن قربانی به نظر می رسد آشکار متزلزل در آسانسور دیوانه وار هل دادن دکمه آسانسور و به دنبال بازگشت از آسانسور.

ژاپنی-زبان افسر پلیس مصاحبه او را در اتاق او در هتل های مختلف, و او “نشسته بود روی زمین گریه” “لرزش و ترس و پریشان.”

هنگامی که او تا به حال برای شناسایی متهمان در پلیس, صف, او سعی در پوشش صورت خود را با یک حوله و “فر کردن و شروع به گریه کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>