مرد می پردازد بلیط نزدیک به 42 سال پس از آن صادر شد

YORK, Maine >> یک مرد پرداخت یک مین بلیط پارکینگ از شن و ماسه در ساحل — نزدیک به 42 سال پس از آن صادر شد.

Gary Urgonski از طریق پست نامه, بلیط از 28 ژوئیه 1978 و $4 چک — $3 و $1 هزینه دیر به نیویورک اداره پلیس پورتسموث هرالد گزارش شده است.

در این نامه به عنوان خوانده شده در قسمت “من امیدوارم که من هم اکنون می توانید با خیال راحت سفر از طریق ایالت مین بدون همیشه به دنبال در آینه من.”

ماساچوست ساکن گفت که او مطمئن شوید که او سزاوار بلیط در نظر گرفته شده و به آن پرداخت اما در مورد آن را فراموش کرده در طول سال.

“ما تا به حال به انجام فوری دو را در تاریخ تفکر آن بود 2018 بر روی بلیط” نیویورک پلیس سرهنگ جان Lizanecz به این روزنامه گفت. “پس از بررسی دقیق تر از بلیط خود را شماره نمی مرتبط به هر چیزی که ما در حال حاضر. سپس ما متوجه آن شد و از سال 1978 و نه 2018.”

“این فقط شگفت انگیز بود قشنگ خنده دار,” او گفت:.

Lizanecz به نام Urgonski به تایید می کنند که گروه های دریافت چک, اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای نقد آن. به جای Urgonski گفت: بررسي خواهد شد قاب و نصب شده بر روی یک دیوار در این بخش است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>