مرد صدمه دیده است بازداشت پس از انفجار در کالیفرنیا خانه

  • آسوشیتد پرس

    این عکسي ارائه شده توسط Butte County Sheriff را نشان می دهد کش از سلاح یافت پس از مقامات ساخته شده بازداشت در خانه در حالی که تحقیق در مورد یک فرد مشکوک به ساخت بمب عمل در اوروویل کالیفرنیا. پس از یک مرد مجروح شد و یک زن دستگیر شد پس از یک انفجار در شمال کالیفرنیا خانه.

اوروویل کالیفرنیا. >> مقامات در حال بررسی یک مظنون به ساخت بمب عملیات پس از یک مرد مجروح شد و یک زن دستگیر شد پس از یک انفجار در شمال کالیفرنیا خانه.

نیکلاس غرب دچار آسیب به دست و پاهای خود را در انفجار, مارس 19 در یک محله روستایی در شمال شرقی اوروویل ، Butte County Sheriff شدهاند.

نمایندگان تخلیه این منطقه به عنوان آنها جستجو ملک و حذف قطعه از منفجر شدن مواد منفجره یک دستگاه کلانتر در بیانیه ای گفت:.

محققان بر این باورند غرب در تلاش بود تا به نوعی از بمب زمانی که انفجار رخ داده است در بیانیه ای گفت:.

نمایندگان نیز در بر داشت 20 اسلحه گرم مهمات و مقادیر زیادی از مواد مخدر. چهار از 20 اسلحه غیرقانونی سلاح حمله کردند.

غرب, 26, در بیمارستان بستری شد در ناشناخته بیماری است.

Elizabeth Ellis, 55 بود به اتهام در اختیار داشتن غیر قانونی سلاح حمله در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر برای فروش در اختیار داشتن مواد منفجره و در اختیار داشتن مواد لازم برای ساختن یک دستگاه انفجاری. آن را شناخته یکشنبه اگر او یک وکیل است.

تحقیقات ادامه دارد و کارآگاهان انتظار را بازداشت کردند.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>