مرد به اتهام سرقت نعش کش حمل تابوت در لا

لس آنجلس — دادستان روز دوشنبه به اتهام یک مرد مظنون به سرقت یک نعش کش با یک بدن در داخل و پیشرو پلیس در یک تعقیب و گریز به پایان رسید که با یک تصادف در شلوغ لس آنجلس آزادراه.

جیمز Juarez, 25, چهره به اتهام جنایت از جمله فرار یک افسر صلح در حالی که رانندگی بی پروا و با در نظر گرفتن یک وسیله نقلیه بدون رضایت لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت.

آن را بلافاصله شناخته شده اگر خوارز شرح داده شده توسط دادستان به عنوان یک گذرا است یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

Juarez دستگیر شد Feb. 27 پس از سقوط که بسته 110 آزادراه در طول رفت و آمد صبح. مقامات در بر داشت بدن دست نخورده داخل یک تابوت در پشت, سیاه, Lincoln Navigator.

پلیس گفت: نعش کش به سرقت رفته بود شب قبل از خارج از سنت آنتونی کلیسای ارتدکس یونان در شرق پاسادنا. رسانه های محلی گزارش SUV گرفته شد در حالی که یک سردخانه همراه آورده های مختلف بدن به کلیسا.

لس آنجلس کلانتر نیست شناسایی سردخانه.

اگر محکوم به شارژ Juarez چهره ممکن است حداکثر مجازات حبس بیش از سه سال در زندان ایالتی دادستان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>