مرد به اتهام مستی رانندگی دو بار در یک روز

پراویدنس, R. I. >> Rhode Island State بازداشت 11 نفر در رانندگی تحت تاثیر اتهامات از روز پنج شنبه از جمله یک مرد که کشیده شد بیش از دو بار در روز ولنتاین, مقامات گفت.

پاتریک Cahill, 61, از وارویک دستگیر شد و مدت کوتاهی قبل از ساعت 3 صبح جمعه و به اتهام رانندگی تحت تاثیر مشروبات الکلی و یا مواد مخدر برای اولین بار جرم. پلیس گفت که آنها کشیده او را بیش از در حالی که او رانندگی راه اشتباه در northbound خطوط بین ایالتی 95 در وارویک.

مقامات گفت: کاهیل التماس هیچ مسابقه به شارژ بعد در دادگاه بعد از آن در صبح روز کشیده شد دوباره جمعه شب در بزرگراه بین ایالتی 95 در شرق گرینویچ و به اتهام DUI جرم دوم.

کاهیل است که در بازداشت به عنوان مشروط و ناقض دستور یک دادگاه در روز دوشنبه کشته شده است. این روشن نیست که اگر او یک وکیل است که می تواند پاسخ به این اتهامات است.

سرهنگ جیمز Manni دولت سرپرست پلیس گفت: اختلال در رانندگی بازداشت در جاده های کشور افزایش یافته 157 درصد از پلیس ایالتی تشکیل ایمنی ترافیک واحد در ماه نوامبر. سربازان در واحد شارژ 109 رانندگان با رانندگی تحت تاثیر به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>