مرد 37 ساله به اتهام قتل نفس در تیراندازی مرگبار در Whitmore ایجاد کرد

دادستان متهم 37 ساله مرد متهم در ژانویه تیراندازی مرگ از 30 سال در نزدیکی Whitmore ایجاد کرد.

برنارد DeCoito جونیور متهم شد پنج شنبه با قتل نفس در مرگ مالیا سوما-Valmoja. او همچنین متهم با اسلحه گرم نقض.

DeCoito را به قید وثیقه تنظیم شده است در $1 میلیون نفر است.

تیراندازی رخ داده در یک جاده دسترسی از Kamehameha بزرگراه بین Kamanui جاده و Whitmore خیابان, در صبح روز ژانویه ، 11.

پلیس گفت: Soma-Valmoja بود در یک منطقه از راه دور صحبت کردن در تلفن همراه با یک دوست. دوست شنید سوما-Valmoja استدلال با یک مرد است. پلیس گفت: پس از آن دوست شنیده ام یک تصادف و یک گلوله.

دوستان واقع سوما-Valmoja و به نام اورژانس خدمات پزشکی. امدادگران درمان او را گرفت و او را در وضعیت بحرانی به بیمارستان که در آن او بعد درگذشت.

هونولولو دفتر معاینات پزشکی گفت: Soma-Valmoja درگذشت زخم گلوله به سر.

پلیس که از صحنه یک جیپ با گلوله سوراخ سمت راننده از شیشه جلو و یک سدان هوندا با front-end آسیب.

از طریق یک قتل در تحقیقات پلیس شناسایی DeCoito به عنوان مظنون و او را دستگیر کردند روز شنبه در اوآهو جامعه Correctional Center به ظن قتل و اسلحه گرم جرائم. او در حال حاضر در بازداشت به سرقت حکم در زمان دستگیری او.

سوابق کیفری نشان می دهد DeCoito محکوم شد در سال 2010 برای ترک صحنه از یک سال 2007 مسابقات خیابانی تصادف در Mililani که خود را کشته دوست دختر نوجوان و به شدت مجروح دیگر مسافر.

پلیس گفت DeCoito بود و مسابقه با دیگر ماشین رانده شده توسط جاستین Amorin در فوریه. 23 هنگامی که Amorin skidded و به یک درخت سقوط کرد در Lanikuhana خیابان. DeCoito شاهد سقوط از پشت. او آهسته در خرابه سپس سوار کردن.

جیلیان Badua, 17 بود که یک مسافر در Amorin خودرو, کشته در تصادف و دیگری مسافر 19 ساله گاوین واتسون بود به شدت مجروح شدند.

دولت قاضی محکوم Amorin به دو دوره متوالی به پنج سال زندان محکوم برای درجه دوم قتل غفلت و حمله درجه دوم.

DeCoito محکوم به 18 ماه حبس با اعتبار زمان خدمت و پنج سال تعلیقی برای حوادث مربوط به مرگ یا آسیب جدی بدن و حمله درجه دوم.

یک سال بعد یک قاضی resentenced DeCoito به 10 سال در زندان به او تجاوز نظر خود را مشروط.

او از زندان آزاد شد آزادی مشروط در سال 2015 اما بازگشت به بازداشت بیش از دو بار در دو سال آینده برای نقض آزادی مشروط به گفته مدیر Tommy Johnson از هاوایی Paroling قدرت.

DeCoito از زندان آزاد شد در ماه اکتبر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>