مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند برای جلوگیری از COVID-19 در یک مطالعه دقیق

مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 بی اثر ثابت که در اولین بزرگ, با کیفیت بالا مطالعه برای آزمون آن در افرادی که در تماس نزدیک با کسی که با این بیماری است.

نتایج منتشر شده یکشنبه جدید مجله پزشکی انگلستان نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین بود بهتر از قرص های دارونما در پیشگیری از بیماری از coronavirus. این دارو به نظر نمی رسد به علت آسیب جدی هر چند — در حدود 40 درصد آن را به حال عوارض جانبی عمدتا خفیف مشکلات معده.

“ما نا امید شد. ما را دوست دارند برای این کار گفت:” مطالعه رهبر, دکتر دیوید Boulware, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا است. “اما هدف ما این بود برای پاسخ به این سوال و برای انجام یک مطالعه با کیفیت بالا” از آنجا که شواهد مواد مخدر تا کنون بی نتیجه, او گفت:.

هیدروکسی کلروکین و مشابه داروی کلروکين شده است موضوع بحث های زیادی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج آنها در ماه مارس است. هیدروکسی کلروکین استفاده شده است برای مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید اما مطالعات زیادی نشان داده اند که این یا کلروکين به امن و یا موثر برای خیلی مریض تر بيماران مبتلا به کروناویروس و برخی از مطالعات پیشنهاد کرده اند که مواد مخدر ممکن است آسیب برساند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک هفته دو دوره هیدروکسی کلروکین به همراه روی و ویتامین D پس از دو کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 و تا به حال هیچ عوارض بیماری با توجه به نتایج حاصل از آخرین فیزیکی منتشر شده توسط پزشک خود چهارشنبه.

تنظیم کننده فدرال هشدار داده اند در برابر هیدروکسی کلروکین استفاده به جز در بیمارستان ها و مطالعات رسمی به دلیل خطر عوارض جانبی به خصوص ریتم قلب مشکلات.

Boulware مطالعه درگیر 821 نفر در ایالات متحده و کانادا زندگی با کسی که مبتلا به COVID-19 یا در معرض خطر ابتلا به این دلیل از کار خود را — پزشکان و پرستاران و کارگران آمبولانس بود که قابل قرار گرفتن در معرض یک بیمار در حالی که با پوشیدن کامل دنده محافظ.

آنها به طور تصادفی به دو ماده مغذی فولات به عنوان دارونما یا هیدروکسی کلروکین برای پنج روز شروع و در عرض چهار روز از قرار گرفتن در معرض خود را. نه آنها و نه دیگران درگیر در تحقیق می دانستم که بود که قرص.

پس از 14 روز در این مطالعه 12 درصد مواد مخدر توسعه COVID-19 علائم در مقابل 14% در گروه دارونما اما تفاوت در این است که آنقدر کوچک آن می تواند رخ داده است توسط شانس Boulware گفت.

“وجود دارد در واقع هیچ اثر. آن را نمی کند, جلوگیری از عفونت,” او گفت: مواد مخدر است. حتی اگر آن را به برخی از باریک مزیت “ما می خواهم می خواهم یک مقدار بزرگتر اثر” برای توجیه استفاده از آن و خطر عوارض جانبی برای جلوگیری از بیماری, او گفت:.

نتایج هیچ تفاوتی میان یک گروه از شرکت کنندگان که مصرف زینک یا ویتامین C است که برخی از مردم بر این باورند که ممکن است کمک به ایجاد هیدروکسی کلروکین موثر تر و یا مبارزه با کروناویروس.

وجود دارد برخی هشدارهای: مطالعه ثبت نام مردم از طریق اینترنت و رسانه های اجتماعی با تکیه بر آنها را به گزارش خود را نشانه به جای داشتن آنها را دنبال کرده در راه و رسمی توسط پزشکان است. شرکت کنندگان بودند نه همه تست شده برای coronavirus اما تشخیص داده شد که COVID-19 موارد بر اساس علائم در بسیاری از موارد. و نه همه داروهای خود را در زمان به عنوان کارگردانی.

نتایج “بیشتر تحریک آمیز از قطعی” و این دارو ممکن است در عین حال پیشگیری از مزایای اگر سعی دیر و یا در راه های مختلف, دکتر مایرون کوهن از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل نوشت: در یک تفسیر در مجله.

دیگران خوشحال بودند برای دیدن یک مطالعه که تا به حال یک گروه مقايسه و خوب روش های علمی پس از ضعیف گزارش هیدروکسی کلروکین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de