Malama وعده های غذایی می شود و بس-و-دست برداشتن سفارش

وزارت امور خارجه از بهداشت ایمنی مواد غذایی شعبه صادر شده بس-و-دست برداشتن منظور احمد رمضان انجام کسب و کار به عنوان Malama وعده های غذایی در 91-100 فررینگتن بزرگراه. این عملیات ها که در حال آماده شدن و ارائه وعده های غذایی در اوآهو در کائوآئی و مولوکای.

“عملیات متعدد مسائل ایمنی مواد غذایی به عنوان آن را آماده و بسته بندی شده و غذاهای گرم در اوآهو و حمل آنها را به همسایه سلیمان مناسب و بدون کنترل درجه حرارت گفت:” پیتر Oshiro رئیس ایمنی مواد غذایی شعبه دارد. “بدون کنترل مناسب خطر شیوع مواد غذایی بیماری بالا است و می تواند تاثیر مخربی به خصوص در کسانی که مسن هستند و باید شرایط اساسی.”

در پاسخ به شکایت DOH انجام یک بازرسی از مواد غذایی عملیات جمعه و مشاهده نقض های متعدد نشان می دهد اپراتور ندارد فعال مدیریتی کنترل مواد غذایی در حال تولید است.

در میان موارد نقض ديده غذا گرداننده نه نظارت بر پخت و پز مواد غذایی دمای مرغ, غذا گرداننده نه درست شستن دست های خود دست شستن سینک استفاده می شود برای ذخیره نجس موارد بدون حوله کاغذی موجود در دو جداگانه دست شستن سینک و بدون صابون موجود در یکی از آنها و نامناسب خنک مرغ.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de