ساخت حس از کالیفرنیا مرحله به مرحله بازگشایی

وقتی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی دولت در پی COVID-19 اورژانس گفت: بهبود را بیش از چهار فاز است. هفته بعد می توان آن را آسان برای فراموش کردن تنها جایی که دولت در حال حاضر می ایستد.

این در ماه آوریل بود که Newsom اعلام کالیفرنیا شد و در فاز 1 که شامل دولت ایجاد انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی, آموزش تماس با ردیاب و گسترش آن تست قابلیت های.

در حال حاضر کالیفرنیا مشغول به کار راه خود را از طریق فاز دوم بازگشایی هر چند برخی از شهرستان ها حتی بیشتر طول فاز.

پس چه فاز 2?

این شامل بازگشایی خرده فروشی تغییر به منظقه وانت و همچنین تولید دفاتر (در مواردی که کارگران نمی توانند ارتباط از راه دور) و خدمات مراقبت از کودکان.

فاز 2 نیز حاکم بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن-در خدمات و در فروشگاه های خرده فروشی, خرید, تا زمانی که ایمنی تغییرات ساخته شده است.

با این حال این دو دسته در نظر گرفته “دیر” فاز 2 تنها در دسترس کسانی که در شهرستانهای استان است که باید به دست آورد واريانس از دولت نشان می دهد که آنها با معیارهای خاصی مانند داشتن کمتر از 25 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در گذشته 14 روز و حداقل تست 1.5 آزمون در هر 1000 نفر.

فاز 3 شامل بازگشایی در معرض خطر بیشتر محل های کار از جمله مو و ناخن سالن ورزشگاه سینما و کلیساها.

Newsom گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در کالیفرنیا است که به احتمال زیاد “چند هفته” به دور از سالن مو بخشی از فاز 3 که مجاز به بازگشایی و او نیز گفت کلیساها اجازه داده می شود به رزومه فرد خدمات در آینده نزدیک.

رویدادهای ورزشی, بدون, طرفداران نیز بخشی از فاز 3 را بازگشایی و Newsom گفت: چنین اتفاقاتی می تواند مجاز را در اوایل ماه ژوئن است.

فاز 4, Newsom است گفت: در گذشته کنفرانس های مطبوعاتی است که ماه به دور است. که شامل کامل بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد از جمله بازگشت از کنوانسیون های, رویدادهای ورزشی, با طرفداران و کنسرت های موسیقی.

دولت توصیه می کند که بالاتر از خطر افراد در خانه بمانند تا پس از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de