عمده تاهو-منطقه اسکی پیوستن گسترده تعطیلی بیش از coronavirus

چهار نفر از بزرگترین اسکی در شمال کالیفرنیا روز شنبه اعلام کرد آنها در حال تعطیل در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

تاهو منطقه تفریحی — آسمانی, Northstar و کیرکوود — بسته خواهد شد برای یک هفته شروع یکشنبه صاحب آن Vail Resorts, Inc. روز شنبه اعلام کرد.

به طور جداگانه Alterra کوه Co. گفت: این تعلیق عملیات در اسکو دره مراتع کوهستانی یکی دیگر از عمده تاهو رفت و آمد مکرر به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ خرس, Mammoth Mountain و استراحتگاه دیگر صاحب آن در سراسر کشور است. بسته شدن آغاز می شود صبح روز یکشنبه و گذشته “تا اطلاع ثانوی” این شرکت اعلام کرد.

در نامه ای به اسکی بازان, Breckenridge, ارشد اجرایی راب کاتز گفت: این شرکت استفاده خواهد کرد این هفته بسته “به ارزیابی مجدد رویکرد ما برای بقیه فصل.”

تصمیم گیری تاثیر می گذارد Vail را استراحتگاه دیگر در آمریکای شمالی از جمله کسانی که در کلرادو و یوتا و بریتیش کلمبیا.

صنعت اسکی می شود آخرین بخش های سرگرمی برای قربانی به COVID-19 گیر زیر کروز صنعت هنرهای نمایشی و ورزش حرفه ای.

“این تصمیم گیری را فراهم می کند یک توقف برای کل اکوسیستم ما رفت و آمد مکرر کوه جوامع” کاتز گفت. “آن را می دهد هر زمان برای ارزیابی وضعیت, پاسخ به همیشه در حال تغییر تحولات و ارزیابی رویکرد برای بقیه فصل, اگر ما معتقدیم بهتر است یا عملی را دوباره باز کنید. این بود که تصمیم آسانی به عنوان ما عمیقا در نظر گرفته و تاثیر آن را بر ما مهمانان و کارمندان و مردم و کسب و کار در جوامع ما است.”

او گفت: مشتریان دریافت بازپرداخت. که شامل کسانی که خریداری بلند بلیط برای تاریخ پس از استراحتگاه های آزمایشی برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

به عنوان برای دریاچه تاهو تفریحی با مسکن مانند Northstar کاتز گفت: مهمانان “باقی می ماند می تواند در هتل از طریق پایان از رزرو خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im