عمده حرکت ساخته شده به عنوان NFL free agency بافندگی

چیزهایی که فقط داغتر و جرم در صحرا.

روز اول که بازیکنان نمایندگان صحبت می تواند با تیم های زخم تا بیشتر در مورد معاملات از رایگان عوامل — با یکی از NFL بزرگترین ستاره های DeAndre هاپکینز به رهبری, آریزونا.

در یک گیج کننده است که تحت الشعاع دیگر معاملات و کشت ارائه می دهد به نامحدود رایگان عوامل تگزاسی فرستاده خود را سه بار تمام نرم افزار گیرنده به کاردینالها برای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون, دور دوم پیش نویس انتخاب این سال و یک چهارم طفیلی در 2021.

چند کاردینالز بازیکنان جای تعجب نیست که واکنش مثبت به حرکت در رسانه های اجتماعی. کارفرمایی Kyler موری NFL توهین آمیز Rookie of the Year پاسخ با “بیایید راست! @DeAndreHopkins” در حالی که wideout مسیحی کرک اضافه شده “10 + 11 + 13 = ترسناک دید. خوش آمدید به تیم ملی فرض را بخورید!”

علاوه بر این لوایح بوفالو تنظیم شده برای به دست آوردن گیرنده گسترده Stefon Diggs در تجارت با وایکینگها مینه سوتا یک فرد با دانش مستقیم از این حرکت را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس روز دوشنبه شب.

صورتحساب توافق را تا چهار پیش نویس میدارد از جمله خود دور اول انتخاب این سال (22nd کلی) به زمین یک سال پنجم بازیکنی است که در صدر 1,000 متری دریافت در هر یک از دو فصل گذشته فرد گفت. معامله شد به گزارش FoxSports.com. “

NFL کسب و کار در سال است که فقط شروع کار به عنوان برنامه ریزی شده با وجود گسترش جدید کروناویروس. در حال حاضر همه در حال حرکت در حال انجام از راه دور با اساسا ممنوعیت سفر در لیگ.

همچنین داد و ستد شد بالتیمور تنگ پایان هیدن هرست به آتلانتا است که از دست دادن TE Austin هوپر به کلیولند در آژانس رایگان. کلاغ دریافت دوم و پنجم دور میدارد در سال جاری پیش نویس و شاهین رو یک چهارم دور میزند.

چهارده حق رای دادن برچسب ها تحویل داده شدند بیشتر از سال 2012 تنها با یک کارفرمایی این کابوی ها’ Dak Prescott که برچسب. دیگر بزرگترین نامها در میان کسانی که franchised شد تیتان در حال اجرا پشت جرثقیل هنری; Bengals گیرنده A. J. Green; روسای دفاعی مقابله با Chris Jones; و Buccaneers linebacker Shaq Barrett لیگ رهبر در کیسه در سال 2019.

این حرکت توسط خلیج تمپا با برت تقریبا مطمئن می سازد که کارفرمایی Jameis وینستون رهبری در جای دیگر.

حق رای دادن برچسب مقادیر طیف وسیعی از $26.824 میلیون برای یک کارفرمایی به $17.865 میلیون برای یک در حال اجرا بازگشت به $17.788 میلیون برای دفاعی پایان/لبه حمله کننده; به $5.019 میلیون برای kickers.

در حال اجرا پشت کنیا دریک رو انتقال برچسب از آریزونا اما با جانسون معامله به هوستون, او دارای یک مسیر باز برای شروع کار.

در صورتی که شما نگرانم هیچ کلمه ای از تام بردی اردوگاه در یک پتانسیل فرود نقطه برای شش بار قهرمان سوپر باول باید او را ترک جدید انگلستان است.

در دیگر انتظار معاملات و یا حرکت می کند:

رایگان-عامل مقابله با جک Conklin موافقت کرده است به مدت سه سال $42 میلیون قرارداد با Browns. یک سال 2016 تمام نرم افزار به عنوان یک تازه کار, او را دریافت 30 میلیون دلار تضمین شده و کسب درآمد 20 میلیون دلار در سال اول خود را.

پایان دفاعی Shaq Lawson توافق به 30 میلیون دلار و سه سال قرارداد با میامی. این قرارداد می تواند به ارزش تا $36 میلیون و 21 میلیون دلار تضمین خواهد شد. لاوسون خود را صرف چهار NFL فصل با اسکناس و در سال گذشته تا به حال حرفه ای-بالا 6½ کیسه که منجر دلفین ها.

مینه سوتا توافق با توپ زن Britton Colquitt در سه سال 9 میلیون دلار قرارداد که در آن او خواهد شد دریافت 5 میلیون دلار در تضمین پول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de