فصل لیگ بیس بال نمی شود و حداقل تا اواسط ماه مه

نیویورک — لیگ اصلی بیس بال عقب رانده روز افتتاحیه تا اواسط ماه مه در اولین روز دوشنبه به دلیل جدید کروناویروس پس از دولت فدرال توصیه می شود محدود کردن حوادث بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

بیس بال کمیسر راب مانفرد اعلام کرد پس از یک کنفرانس تلفنی با مدیران از 30 تیم.

“این باشگاه باقی می ماند متعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی به عنوان زمانی که ممکن است فصل آغاز می شود” کمیسر دفتر در بیانیه ای گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود یکشنبه که تجمعات از 50 نفر یا بیشتر بود لغو و یا تعویق در سراسر کشور برای بعد از هشت هفته.

“افتتاح 2020 فصل به طور منظم خواهد شد تحت فشار قرار دادند تا مطابق با راهنمایی” مانفرد گفت.

هیچ گفتن در این نقطه زمانی که بازی شروع خواهد شد. این همه ستاره بازی در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در جولای 14 می تواند در معرض خطر است.

“ما قصد داریم به اعلام یک جایگزین باز روز در این نقطه است. ما در حال رفتن به به ببینید که چگونه همه چیز توسعه” مانفرد گفت: St. Louis Post-Dispatch در کاردینالز کمپ ژوپیتر فلوریدا. او نمی خواست به حدس و گمان در مورد احتمال بازی کردن در خالی استادیوم ها گفت: بخشی از این تصمیم را در زمان.

MLB به نام کردن بقیه بهار آموزش برنامه روز پنج شنبه و گفت: افتتاحیه در روز است که برنامه ریزی شده برای مارس 26 به تعویق افتاد برای حداقل دو هفته. تیم ها و بازیکنان معتقدند که دو تا چهار هفته اضافی بهار آموزش مورد نیاز خواهد بود قبل از فصل به طور منظم آغاز می شود.

“من فقط درمان این ژانویه از فصل زمستان” آریزونا گیر Stephen Vogt گفت: در یک متن به آسوشیتد پرس. “من کار کردن با این پیش بینی از فعالیت های بیس بال ramping تا بیش از ماه آینده. اما ذهنیت من این است که به آماده شدن برای این فصل است.”

تحت توافق هفته گذشته بین MLB و بازیکنان’ association, بازیکنان مجاز به تصمیم می گیرید که آیا به ماندن در بهار آموزش و یا رفتن به خانه اما برخی از تیم ها نادیده گرفته اند که در مقابله و گفت: بازیکنان به ترک.

“باید وجود داشته باشد هیچ فعالیت های سازمان یافته در اردوگاه” مانفرد گفت: Post-Dispatch. “ما با توافق MLBPA که بهار سایت ها آموزش باز خواهد ماند اما این تصور وجود دارد که با یک اسکلت خدمه واقعا به بازیکنان جای استفاده از یک, به عنوان مخالف به مجبور کردن به یک سالن عمومی و مانند آن.”

بازیکنان در ارتباط با ارسال یک ایمیل به عوامل روز دوشنبه گفت که برای بازیکنان که به خانه رفت و یا به تیم خود را به طور منظم فصل شهر آن را خواهد پرداخت $1,100 کمک هزینه از طریق آوریل 9 به بازیکنان در 40-man فهرست اسامی از مارس 13.

این مبلغ همچنین می خواهم به بازیکنان با minor league قرارداد در لیگ بزرگ بهار آموزش که در 40-man فهرست اسامی در پایان فصل گذشته.

این اتحادیه در حال مذاکره با MLB بیش از بازنشانی خرما برای بازیکنان با انتخاب کردن جملات در خود می پردازد و طرف به احتمال زیاد به توافق بر سر فهرستی از یخ.

آنها در حال بحث در مورد امکان پرداخت به لیگ برتر بازیکنان که هنوز به نقطه بزرگ پول می پردازد و به حقوق آنها نخواهد بود در آوریل و مه.

در این سال مشخص, اولین روز افتتاحیه دیگر از بازی های بین المللی. آن را به عنوان بازی 7 از سری جهانی شده اند Oct. 28 و تیم ها و بازیکنان می تواند فشار postseason به ماه نوامبر است.

هر گونه تغییر به 162-بازی, برنامه ضروری, چانه زنی بیش از یک آرایه وسیعی از مسائل از جمله زمانی و چقدر بازیکنان پرداخت می شود و چقدر لیگ برتر خدمات آنها برای اعتبار. خدمات زمان تعیین واجد شرایط بودن برای رایگان آژانس و حقوق و دستمزد داوری.

MLB بود نه یک جرم به تعویق افتادن افتتاحیه از سال 1995 زمانی که فصل کوتاه شد از 162 بازی به 144 زیر یک 7½-ماه بازیکنان اعتصاب که نیز از بین برود 1994 جهان سری.

باز روز عقب رانده شد از مارس 2 مارس 26 و حقوق بازیکن بودند با کاهش 11.1%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im