لیگ اصلی بیس بال عقب هل دادن فصل حداقل 2 هفته

نیویورک — بالتیمور مشت زن Chris Davis رانندگی بود پایین فلوریدا, west coast در بزرگراه بین ایالتی 75 از ساراسوتا به فورت مایرز برای نمایشگاه بازی مقابل مینه سوتا دوقلوها وقتی او تلفن کردم.

هیچ بازی امشب. هیچ بازی در حالی که برای.

“خیلی شوکه,” دیویس گفت: “فقط چگونه به سرعت همه چیز را تشدید کرد.”

لیگ اصلی بیس بال تاخیر در شروع فصل آن توسط حداقل دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس و معلق بقیه آن در بهار آموزش برنامه.

باز روز برنامه ریزی شده بود برای مارس 26. تصمیم اعلام شده توسط کمیسیون راب مانفرد روز پنج شنبه به سمت چپ باز که آیا هر تیم هنوز بازی بازی های 162.

“این مایه تاسف است اما من فکر می کنم آن را مناسب اندازه گیری ما نیاز به در حال حاضر با توجه به وضعیت کشور و جهان در” نیویورک یانکیز ستاره Giancarlo استانتون گفت. “این مهم است که بدانید که برخی از چیزهایی که بزرگتر از بیس بال بزرگتر از ورزشی در لحظه است. هنگامی که ما قادر به امید دریافت نگه دارید و بر روی بعضی چیزها و برخی از پاسخ سوالات ما را می فهمم وقتی که همه چیز می تواند ادامه یابد.”

اعلام شد در حالی که برخی از بهار آموزش بازی در فلوریدا شد و هنوز هم در حال پیشرفت است. MLB به دنبال NBA, NHL, MLS و کالج بسکتبال مسابقات در تغییر برنامه به دلیل بیماری همه گیر.

لیگ کوچک بیس بال فصل بود که برای شروع 9 آوریل نیز به تعویق خواهد افتاد همراه با مقدماتی در آریزونا برای این سال را به المپیک مسابقات بیس بال و برای سال آینده جهانی بیس بال کلاسیک.

“ما در نهایت همه مردم است. همه ما عاشق بازی بیس بال, اما این است که بسیار بزرگتر مسئله برای همه ما در حال حاضر و ما در تلاش هستیم تا کار ما راه را از طریق آن با هم” Seattle Mariners صاحب جان استانتون گفت: در این تیم اردوگاه در پئوریا آریزونا.

“من باور دارم که این است رفتن به چیزی است که باید خیلی بیشتر از تاب و چرخش به آن است. من نمی باید درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ما شروع خواهد شد در آوریل 9,” او گفت:.

MLB تا به حال در ادامه به بازی به روز شنبه دو هفته قبل از فصل تنظیم شده است برای شروع با یک جفت از بازی های همزمان: دیترویت در کلیولند و سری جهانی قهرمان واشنگتن در نیویورک متس.

تگزاس تا به حال شده است به دنبال به جلو به باز کردن آن جمع شدن سقف ورزشگاه, جهان, زندگی, میدان اول با یک نمایشگاه در برابر سنت لوئیس در 23 مارس و سپس رسمی درب بازکن در برابر مایک ماهی قزل آلا و فرشتگان در لس آنجلس در 31 مارس است.

اما بیس بال تغییر رشته پس از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در یک صبح در کنفرانس خبری او به شدت توصیه می شود برای مقامات محلی و سازمان که آنها را محدود همه تجمع جرم.

“MLB و باشگاه شده اند و تهیه انواع طرح های احتمالی مربوط به سال 2020 فصل به طور منظم برنامه” کمیسر دفتر در بیانیه ای گفت. “MLB اعلام خواهد شد اثرات در برنامه در زمان مناسب و انعطاف پذیر باقی می ماند به عنوان حوادث, حکم, با این امید از سرگیری عملیات عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

بازیکنان بزرگ لیگ قرارداد به احتمال زیاد خواهد شد مجاز به ترک بهار آموزش و رفتن به خانه اگر آنها می خواهند اما هیچ تصمیم گیری در که شد ساخته شده است.

“بنابراین بسیاری از سوالات است که من و من می دانم که یک دسته از بچه ها به من نزدیک شد با سوال من فقط همین نیست که پاسخ به” دیویس گفت:. “به نظر نمی رسد واقعی است.”

گفت: سیاتل پارچ کندال Graveman: “این برای اولین بار است برای همه. مرد آن را نامرئی ، بنابراین ما واقعا در تلاش برای اقدامات احتیاطی. اما آن دیوانه است.”

MLB بود نه یک جرم به تعویق افتادن افتتاحیه از سال 1995 زمانی که فصل کوتاه شد از 162 بازی به 144 زیر یک 7½-ماه بازیکنان اعتصاب که نیز از بین برود 1994 جهان سری. باز روز عقب رانده شد از مارس 2 مارس 26 و حقوق بازیکن بودند با کاهش 11.1% به خاطر این بازی از دست داده بودند به دلیل اعتصاب.

پس از 32 روز بهار آموزش و تحریم در سال 1990 باعث باز شدن روز به تاخیر یک هفته تا آوریل 9 فصل تمدید شد سه روز اجازه می دهد تا هر تیم کامل 162-بازی برنامه.

بیس بال اولین اعتصاب به طول انجامید از مارس 1-13 در سال 1972 و فصل آغاز شده 15 آوریل است. تیم بازی 153-156 بازی.

در این سال مشخص, اولین روز افتتاحیه دیگر از بازی های بین المللی. آن را به عنوان بازی 7 از سری جهانی شده خواهد بود Oct. 28.

اگر به طور منظم از فصل بازی ها را از دست داد در این سال MLB می تواند تلاش برای کاهش حقوق با استناد به بند 11 از یکنواخت بازیکن قرارداد را پوشش می دهد که ملی شرایط اضطراری. اعلام این خبر گفت: این تصمیم بود “با توجه به ملی اضطراری ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de