لیگ اصلی بیس بال در حال حرکت به جلو با برنامه های کوتاه نجومی

نیویورک — اگر لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را در این زمینه برای coronavirus-تاخیر 2020 فصل آن خواهد بود پس از acrimonious مذاکرات که شبیه کار خود جنگ یک نسل پیش.

MLB رد بازیکنان پیشنهاد 114-بازی فصل به طور منظم با هیچ اضافی کاهش حقوق و دستمزد و به نوبه خود توجه خود را به یک کوتاه تخته سنگ از شاید 50 بازی و یا کمتر. صاحبان هفته گذشته پیشنهاد 82-بازی برنامه شروع در اوایل ماه جولای.

“ما نه هر دلیل به این باور است که مذاکره راه حل برای یک 82-بازی های نجومی امکان پذیر است” معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه مجلس به رئیس اتحادیه مذاکره بروس مایر که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

MLB طرح شامل یک مقیاس کشویی از پرداخت کاهش می یابد که ترک بازیکنان در $563,500 حداقل با 47 ٪ از اصلی خود حقوق و بالا ستاره مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول در کمتر از 22 ٪ از $36 میلیون آنها تعیین شده بود به دست آورند.

بازیکنان اصرار آنها دریافت سرشکن حقوق به توافق در ماه مارس 26 معامله که به آنها 70 ٪ پرداخت در 114 بازی. که توافق نامیده می شود برای دو طرف به “بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران است.” این اتحادیه گفته است هیچ اضافی کاهش قابل قبول هستند.

شده است وجود دارد یک برنامه به طور متوسط کمتر از 82 بازی در هر تیم پس از سال 1879.

“با وجود آنچه در آن مانند تلفن های موبایل با برخی از توییتر مجادله عقب و جلو و برخی از موضع گیری عقب و جلو من خوشبین هستم که ما در حال رفتن به بازی بیس بال در این سال” میلواکی جمهور بیس بال عملیات دیوید استرنز گفت. “من خوشبین هستم که هر دو طرف واقعا می خواهید به بازی بیس بال در این سال است که وجود دارد یک راه برای انجام این کار, حتی اگر آن را کوتاه تر فصل, حتی اگر آن را 50 بازی.”

Ballparks بدون طرفداران به نظر می رسد برخی با توجه به همه گیر. MLB ادعای ضرر و زیان زیادی به علت این ویروس که اتحادیه اختلافات و تیم ها می خواهند اضافی کاهش حقوق و دستمزد. Halem گفت: 27 نفر از 30 تیم خواهد از دست دادن پول با هر یک از بازی های اضافی.

50-برنامه بازی را در نتیجه بازیکنان دریافت حدود 30 درصد از حقوق کامل خود را تحت مارس 26 مقابله.

“شما تایید برای ما در روز یکشنبه که بازیکنان متحد هستند در نظر خود را که آنها نمی خواهد قبول کمتر از 100 درصد از خود سرشکن حقوق و ما هیچ چاره ای جز قبول که نمایندگی” Halem نوشت.

“با این حال کمیساریای متعهد به بازی بیس بال در سال 2020” Halem اضافه شده است. “او شروع به بحث با مالکیت در مورد مرحله بندی کوتاه فصل بدون طرفداران.”

Halem پایان نامه خود را با گفتن مایر “ما آماده هستیم به بحث در مورد ایده های شما ممکن است که ممکن است منجر به یک توافق بر سر از سرگیری بازی به طور منظم و بدون فن دسترسی در استادیوم.”

MLB می خواهد برای شروع فصل در اوایل ماه جولای و Halem نوشت: یک توافق بود به توافق ژوئن 1 به منظور بازگشایی اردوگاه های آموزشی در ماه ژوئن 10. که ترک سه تا چهار هفته از آماده سازی که Halem گفت که “اجماع گسترده.”

“ما مخالف با عجله به شروع فصل و سپس در معرض بازیکنان را خسته کننده, برنامه,” او گفت:.

بازیکنان ساخته شده پیشنهاد خود را روز شنبه پنج روز پس از مدیریت اولیه طرح اقتصادی. روز باز خواهد بود 30 ژوئن و فصل به طور منظم خواهد اکتبر به پایان رسید. 31 نزدیک به پنج هفته پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 27 نتیجه رسیدند که MLB پیشنهاد گیر از فصل اصلی برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de