ایمیل آراء آهسته می رسند در سونوما کانتی

غایب بزرگ راش در رها کردن مکان های جمعه, کمتر از نیمی از منطقه سونوما کانتی رای دهندگان تبدیل شده در برگه های رای خود را در زمان خود و شمارش آرا در روز انتخابات به طور بالقوه تاخیر در تعیین نتایج در مسابقات.

تنها یک چهارم از 237,607 رای دهندگان که دریافت ایمیل آراء و بازگشت به حال آنها که از پنج شنبه صبح انتخابات گفت: فقط 20 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده را به رأی گیری در حوزه های رأی گیری روز سه شنبه.

Deva نیا سونوما کانتی ثبت نام از رای دهندگان گفت: کسانی که رای گیری از طریق پست که می خواهند خود را شمارش آرا در روز انتخابات باید رها کردن برگه های رای با جمعه یا شنبه در آخرین.

رای گیری از طریق پست و یا کاهش یافته است پس از آن از طریق پنج شنبه محسوب می شود نه فقط روز انتخابات به طور بالقوه باعث طولانی انتظار برای روشن شدن نتایج در مسابقات.

“جنبه های عملی است که نتایج به تعویق خواهد افتاد پایین انتخابات است که می تواند منجر به برخی از فشار بر شمارش و نتایج گفت:” دیوید McCuan علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی سونوما. “مطمئنا می تواند تحت تاثیر قرار دهد (3rd District سرپرست) مسابقه است.”

مسابقه 3 منطقه صندلی بین سه ترم وقت Shirlee زین و سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey است خیمه محلی matchup است و پیش بینی می شود نزدیک است.

یک وقت گذشته از دست داده supervisorial نژاد در سال 1984.

Coursey گفت: با سرعت از رای گیری مجموعه به معنی مبارزات انتخاباتی خود به زمان بیشتری برای get-out-the-رای فعالیت های آن ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه.

“این امر می تواند بزرگ اگر ما تا به حال یک جواب در 8:15 سه شنبه شب” Coursey گفت. “من مطمئن هستم که قراره اتفاق می افتد.”

زین گفت: او را با استفاده از باقی مانده روز از مبارزات انتخاباتی به مشتری جلب کردن دستاوردهای او در محله canvassing در سراسر منطقه خود گرفتن در مرکز سانتا رزا و بسیاری از رونرت پارک. که شامل ترکیبی از اولین جلسات درب-توقف reunions گوش دادن و تشویق مردمی به رای, او گفت:.

“ما واقعا با اعتماد به نفس” او گفت:. “اما با کمتر از یک سوم از آرای شما نمی ممکن است قادر به (اعلام برنده) اگر واقعا نزدیک است.”

همکار سرپرستان فیلم آموزش هاپکینز و سوزان فرودگاه گرین نیز در حال دفاع از کرسی ها در روز سه شنبه انتخابات که در آن آنها پیوست و در انتخابات توسط سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل مالیاتی, فرمت, و, یک پیشنهاد countywide افزایش مالیات بر فروش برای پشتیبانی آتش, خدمات, در میان دیگر اقدامات.

در تمام منطقه سونوما کانتی رای گیری خواهد شد از ویژگی های رای گیری در ایالت پیشنهاد برای مدرسه ساخت و ساز بودجه و 11 محلی رای سوالات همراه با اولیه مسابقات برای رئیس قوه مقننه ایالتی و کنگره است.

McCuan گفت: رای برای رئیس جمهور است که چه چیزی باعث شده است که رای دهندگان به خصوص دموکراتیک رای دهندگان به آویزان بر روی برگه های رای خود.

همانطور که از پنج شنبه صبح فقط 24 درصد از رای دهندگان دموکرات و 18 درصد از مستقل و بازگشت به حال پست های رای در شهرستان سونوما در مقایسه با 36 درصد از جمهوری خواهان که به ظاهر خود می دانند انتخابات ریاست جمهوری.

“مردم در انتظار هستند زیرا آنها می خواهند خود را در انتخابات رای به تعداد” McCuan گفت: با اشاره به دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. “این غیر معمول است که در این معنا که کالیفرنیا مهم است. آنها می خواهند برای رای دادن به یک برنده و تاثیر می گذارد که در این مسابقه است.”

شهرستان-اجرای dropoff سایت برای رای شامل پتالوما جانبازان ساختمان 1094 پتالوما بلوار; سانتا رزا جانبازان یادبود ساختمان 1551 Maple Ave.; یا ثبت نام از رای دهندگان با یک درایو از طریق پنجره در 435 مالی رانندگی در سانتا رزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>