Mahomes کار می کند سحر و جادو خود را برای برنده MVP افتخارات

میامی گاردنز فلوریدا. — پاتریک Mahomes تلاش شد و Kansas City Chiefs بودند در مشکل.

تا جوان کارفرمایی خونسردی کنار خار سه به علاوه چهارم از سرخوردگی و آمد از طریق کلاچ است.

به عنوان او در حال حاضر انجام می شود به طوری که اغلب در جوان خود را حرفه ای.

“سحر و جادو از آن Mahomes,” تنگ پایان تراویس Kelce گفت: با یک پوزخند بزرگ. “It’s Showtime Mahomes. او برای رفتن به خود را بدون توجه به آنچه این سناریو. و شما می دانید چه ؟ من او را دوست دارم. او بخواهد این تیم را به بازی.”

Mahomes انداخت زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد متوالی سه ماهه چهارم درایوهای به رهبری اندی رید در ستاد به 31-20 باز گشت پیروزی و ارائه حق رای خود را برای اولین بار سوپر باول عنوان در 50 سال است.

“ما هرگز از دست ایمان” Mahomes گفت. “این بزرگترین چیزی است. همه در این تیم هیچ کس تا به حال سر خود را پایین. و ما بر این باور بودند در هر یک از دیگر. و این چیزی است که ما موعظه در تمام طول سال — و ما تا به حال این مرد (رید) حق در اینجا برای ما وجود دارد.

“و ما راهی برای دریافت آن در پایان.”

24-در سال Mahomes انتخاب شد بازی MVP پس از تندرست بازگشت از ره در دو راست اموال به عنوان روسای’ title امیدوار به ظاهر میریزم.

“من در ساخت بسیاری از اشتباهات در خارج وجود دارد در اوایل” Mahomes اذعان کرد.

اما انتهایی 20-10, Mahomes و روسای ناگهان رفتن و متوقف نمی تا زمانی که آنها ایستاده بود در یک شیرینی دوش در حالی که عبور از اطراف لومباردی جایزه.

و این اواخر بازی عملکرد Mahomes که به آنها کردم که در آن لعن داوسون گذشته تحویل این ستاد در سال 1970.

“این همه پاتریک و او خواهید بود برای اولین بار به شما بگویم که” رید گفت: “اما این یک جای خوب برای شروع است.”

Mahomes پوش 10-بازی 83-حیاط رانندگی با یک 1-حیاط touchdown بازی شیر یا خط به Kelce ساخته شده است که آن را 20-17 با 6:13 باقی مانده است.

در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی که درایو که Mahomes در آستانه چیزی خاص.

“هر چیزی امکان پذیر است با او” جای عقب آنتونی شرمن گفت.

سوم-و-15 از سران 35, Mahomes یافت باز Tyreek تپه 44 متری downfield برای اولین بار است که راه اندازی نمره — کلید در باز گشت.

“ما در یک وضعیت بد,” Mahomes گفت. “Tyreek ساخته شده واقعا عالی بازی و که ما را از رفتن وجود دارد.”

در شهر کانزاس بعدی, درایو, Mahomes زیپ توپ در اطراف — 13 متری به Kelce و 3 به تپه قبل از حول یک قرار می گیرد کاملا رنگین کمان تصویب به سامی واتکینز پایین سمت راست حاشیه 38 متری برای گرفتن توپ به 49ers 10.

سه نمایشنامه بعد Mahomes انداخت 5-حیاط تصویب به دامین ویلیامز رسیده که بیش از هدف خط — و آن بود و پس از نقد و بررسی فیلم — برای قرار دادن کانزاس سیتی تا 24-20 با 2:44 باقی مانده است.

Mahomes خم هر دو اسلحه در مقابل او و فریاد زد: در جشن اجازه سست سه چهارم از نا امیدی سنجش یک سوپر باول عنوان.

“ما باید قلب” Mahomes گفت. “که فقط از یک روز. مربی هل می دهد ما را به بهترین مردم است که ما می شود و ما هرگز.” پس از کانزاس سیتی متوقف شد جیمی Garoppolo و 49ers در چهارم پایین ویلیامز زد تا متوسط برای 4 متری. سپس او مهر و موم برنده شدن توسط زیپ 38 متری به منطقه پایان برای 31-20 سرب با 1:12 سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>