مگنوم Reloaded: ‘Magnum P. I.’ تنظیم شده است برای پیدا کردن راه خود را پس از “Hawaii Five-0′ خروجی

آن بوده است بیش از یک ماه از یک قسمت جدید از “Magnum P. I.” است پخش شد و طرفداران هنوز هم در حال انتظار برای مورد علاقه خود را محقق خصوصی توماس مگنوم, بازی های برگزار شده توسط Jay Hernandez, برای بازگشت به شب جمعه. زمانی که خبر شکست که “Hawaii Five-0” خواهد بود پایان دادن به در مارس 3 پس از ده فصل طرفداران این باورند در مورد پتانسیل برای برخی از اعضای بازیگران به حرکت و پیوستن به “Magnum P. I.” بازیگران. وجود واکنش های متفاوتی در داخل fandom در مورد این امکان حتی اگر چند کاراکتر از “Hawaii Five-0” در حال حاضر عبور بیش از به مگنوم در جهان است.

به اندازه کافی جالب آینده “Magnum P. I.” پس از “Hawaii Five-0” به پایان می رسد به نظر می رسد امیدوار کننده است. در حال حاضر که فردا یک مجازی سوراخ در شب جمعه, صف “Magnum P. I.” در جایگاه نخست برای پیدا کردن یک خانه دائمی بین “Macgyver” و “Bluebloods.” البته این همه بستگی دارد اگر “Magnum P. I.” آیا تمدید برای فصل سوم و اگر “Macgyver” و “Bluebloods” نیز تمدید کرد. هنوز هم این احتمال است که فردا خواهد خلاص شدن از شر هر دو رتبه بندی برندگان “Hawaii Five-0” و “Bluebloods” در همان سال به نظر می رسد باریک.

جالب اینجاست که بازگشت “Bluebloods,” شماره یک جمعه شب نمایش در شبکه های تلویزیونی را به شدت بستگی به بازگشت از سری star, Tom Selleck به نشان می دهد. او یک سال معامله به بازگشت شد تنها برای 2019-2020 پخش فصل است. Selleck اصلی ستاره “Magnum P. I.” هنگامی که آن را در پخش CBS در 1980s.

عبور “HAWAII FIVE-0” و “MAGNUM P. I.”

برای “Hawaii Five-0” بازیگرانی که در حال حاضر بیش از عبور با “Magnum P. I.” احتمال این که آنها را به هوا بازگشت خود را به عنوان Five-0 شخصیت های رو به افزایش است. Five-0 شخصیت دکتر Noelani کونها, بازی های برگزار شده توسط هاوایی بازیگر Kimee Balmilero و Kamekona Tupola, بازی های برگزار شده توسط هاوایی بازیگر تیلور مکار در حال حاضر در حال تکرار کاراکتر در “Magnum P. I.” هر دو Noelani و Kame, به عنوان او به نام خود افراد ریک (Zachary Knighton) و TC (استفان هیل) شده اند در “Magnum P. I.” پس از اولین فصل و به اشتراک گذاشته اند یک اتصال قوی به شخصیت و چندین داستان.

Noelani رفته از یکی از مگنوم تماس به یکی از دوستان خود را. او اغلب درخواست خود را به صورت اضطراری کمک های پزشکی و همچنین به عنوان اطلاعات از دفتر معاینات پزشکی به منظور حل موارد خود را. مگنوم آغاز شده رشوه دادن Noelani با malasadas تا او را از به اشتراک گذاری اطلاعات خود با او اما این تغییر از فقط یک تماس به یک دوست آمد زمانی که او از او خواست به او کمک کند هنگامی که سابق خود عاشق هانا به ضرب گلوله کشته شد در این فصل یکی از آخر. در فصل دوم او به نظر می رسد یکی از مگنوم دوستان که او هنوز هم می پرسند به نفع زمانی که او به آن نیاز دارد.

Kamekona آغاز شده به عنوان یکی از ریک مخاطبین به عنوان به خوبی به عنوان یک شخص صاحب کسب و کار. در فصل دو Kamekona هنوز هم کمک می کند تا ریک و TC با اینتل پس از او هنوز هم گوش خود را به زمین مورد همه چیز قانونی و غیر قانونی در جزیره اما در فصل دو او و TC شروع به رقابت در برابر یکدیگر در هلی کوپتر کسب و کار. در حالی که Kamekona تعامل با ریک و TC شده اند بیشتر طنز امداد رسانی به آن را سرگرم کننده برای دیدن پدرخوانده میگو در مگنوم در جهان است.

دادن هاوایی بازیگران یک شات

دنیس چون که نقش “Hawaii Five-0” شخصیت گروهبان. دوک Lukela تنها مهمان-ستاره دار در یک فصل یک قسمت از “Magnum P. I.” اما برای شخصیت خود را به بازگشت قوی است. پس Katsumoto (Tim Kang) است HPD کارآگاه و او را صرف بیشتر از فصل دو در کمی مشکل است چرا که او خم قوانین کمک مگنوم می تواند باشد که Sgt. دوک ممکن است به مرحله به کمک Katsumoto آنجا که او با Five-0. دوک نشان دهنده نظامی HPD افسران و در حالی که مگنوم است که یک افسر پلیس او قطعا اجرا می شود به آنها را اغلب به اندازه کافی.

همراه با امکان چون به بازگشت به عنوان دوک بزرگ “Magnum P. I.” به همه بازیگرانی که تماس هاوایی خانه بیشتر از فرصت به کار می کنند. چون که همیشه طرفدار برای بالا آمدن و بازیگران گفت: از طریق تماس تلفنی در فوریه. 28 که “ما آنقدر استعداد در اینجا [در هاوایی]. [بازیگران محلی] باید به این باور و آماده شود. این یک کسب و کار بسیار جدی. شما باید به خود را به ارمغان بیاورد یک-بازی و همیشه به یاد داشته باشید شما نماینده نه تنها خود بلکه همه هاوایی است.” امید است که “Magnum P. I. ادامه خواهد داد به بازیگران هاوایی بازیگران در زبان نقش به منظور آنها را از این فرصت برای به دست آوردن تجربه و حرفه ای. این دلیل دیگری است که بسیاری از امید نشان می دهد بازده برای یک فصل دیگر.

نه “مگنوم FIVE-0”

در حالی که “Magnum P. I.” و “Hawaii Five-0” متقاطع در Jan. 3 به خوبی دریافت شده توسط هر دو Five-0 و مگنوم fandoms برخی از طرفداران ترس که با “Hawaii Five-0” رو به پایان “Magnum P. I.” جلوه های ویژه گرافیکی را به یک نسخه جدید از Five-0. اما واقعا پس از مگنوم است که یک افسر پلیس است که به نظر نمی رسد به احتمال زیاد. این “Hawaii Five-0” شخصیت های که در حال حاضر به عبور بیش از به “Magnum P. I.” احتمالا ظهور خواهد اما نمی خواهم نگاه هر یک از شخصیت های دیگر از “Hawaii Five-0” را ظاهر در آینده است. که ممکن است Five-0 طرفداران اما شاید این چیز خوبی است که اجازه می دهد تا “Magnum P. I.” برای پیدا کردن راه خود را.


Rruth Burbridge می نویسد: “Five-0 Redux” و “مگنوم Reloaded” برای وبلاگ staradvertiser.com. او در توییتر دنبال کنید و Instagram.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>