مگنوم Reloaded: طرفداران مشتاقانه در انتظار unknown فصل دوم سرنوشت ‘Magnum P. I.’

این همیشه سخت برای علاقه مندان به مقابله با یک وقفه استراحت در یکی از مورد علاقه خود را و تلویزیون را نشان می دهد. در حالی که “Magnum P. I.” رفته هوا در نیمه راه خود را از طریق فصل دوم, طرفداران چپ به حدس و گمان و امید برای قوی بازگشت به منظور کمک به این مجموعه سومین فصل است. در حال حاضر وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از فردا هنگامی که “Magnum P. I.” باز خواهد گشت و یا چگونه بسیاری از قسمت های آنها برنامه ریزی شده به هوا در این سال است.

به عنوان طرفداران مشتاقانه در انتظار هر گونه اخبار در مورد فصل دو آنها مناسب به حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق می افتد به مگنوم (Jay Hernandez) و شریک زندگی خود را Higgins (پردیتا هفته) و دوستان خود ریک (Zachary Knighton) TC (استفان هیل), Kumu (Amy Hill) و Katsumoto (Tim Kang) هنگامی که این مجموعه همچنان ادامه دارد. آخرین “Magnum P. I.” قسمت “یک بازی موش و گربه است.” aired on Jan. 31 و صورتحساب به عنوان یک زمستان آخر. این قسمت خنده دار و سرگرم کننده اما واقعا نمی راه اندازی هر نوع از داستان است که می تواند حل و فصل در بهار آینده قسمت.

هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد نیاز به برخی از عمیق تر داستان است که می تواند به این مجموعه یک موضوع به طور مداوم در هر قسمت. به عنوان این سری وارد این امیدوارم کوتاه midseason وقفه در اینجا چند شخصیت کمان است که می تواند آشکار خود را به خوبی توسعه یافته plotlines اما آنها واقعا نیاز به استفاده از زمانی که سری گرداند. بر اساس واکنش به اوایل فصل دو قسمت چه طرفداران واقعا می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد مگنوم ریک و TC زمان در افغانستان بیشتر در مورد Higgins به عنوان یک عامل MI6 و اگر وجود دارد خواهد بود هر شرکای عاشقانه برای همه قهرمانان ما است. آنها همچنین اگر “Magnum P. I.” عبور دوباره با “Hawaii Five-0.” اگر تا به حال طرفداران این نگاه به جلو به آنها ممکن است قادر به نگه دارید برای چند ماه تا سری گرداند.

دوستان و دوستداران

یک عنصر است که طرفداران واقعا دوست دارم در مورد نشان می دهد به اوراق قرضه از دوستی مشترک بین مگنوم ریک و TC و همچنین بین مگنوم و هیگگینس. آنها همچنین به نظر می رسد واقعا عشق مگنوم دوستی — به عنوان شکننده آن را به عنوان است — با HPD Det. Katsumoto. بسیاری از طرفداران نیز لذت تماشای Katsumoto و تکرار شخصیت Jin (Bobby Lee) بازی کردن هر یک از دیگر در چندین صحنه در طول فصل دو. با هم جنایی جین و پلیس Katsumoto را به صورت عالی امداد طنز.

این امر همچنین می تواند خوب برای این سری به اعماق شیرجه رفتن به مگنوم ریک TC و Nuzo را (Domenick Lombardozzi) تجربه به عنوان اسرای جنگی. در حالی که ما تا به حال چندین فلش بک به زمان خود را در خدمت ما هنوز تنها یک نگاه اجمالی به 18 ماه و 11 روز برگزار می شود در اسارت. پس از واکنش به فصل دو قسمت “برادران خون” هنگامی که بینندگان ملاقات Nuzo برادر و دیدم صحنه زمانی که همه آنها از خدمت در افغانستان و این می تواند یکی plotline موضوع است که قطعا می تواند بهتر توسعه یافته در سری.

ما همچنین خیلی دوست دارم کمی عاشقانه. ما فقط واقعا ملاقات مگنوم یک عشق بزرگ هانا (Jordana Brewster) که کشته شد در فصل آخر. و سپس او مورخ وکیل مدافع ابی (Brooke Lyons) تا زمانی که او بود تجمع در هاوایی پس از درخواست مگنوم برای کمک به او در پیدا کردن شواهدی از مشتری خود گناه. ریک می خواست تا به دنبال ارتباط با تونی (Jamie-Lynn Sigler) و ما یاد گرفتیم از دست دادن هیگینز ” عاشق ریچارد در طول فصل یک— اما فصل دو نیست تا به حال بسیاری از قلب ها و گل ها پس از ابی سمت چپ. آن را به خوبی خواهد بود برای دیدن ریک و TC پیدا کردن ثابت و واقعا در حالی که ما در آن هستیم— مگنوم و هیگگینس نیاز به کشف کردن آنچه در آن است که بین آنها یک بار و برای همه است.

سرنوشت مشارکت

طرفداران تعجب اند که پس از پایان فصل اگر وجود دارد هر چیزی دم بین هیگینز و مگنوم و همانطور که در حال حاضر وجود دارد تنها به نظر می رسد بزرگ دوستی بین تحقیقی همکاران. اما Higgins بستری Five-0 را Tani ری (Meaghan Rath) در “Magnum P. I.” و “Hawaii Five-0” بیش از صلیب است که او نمی پشیمانی درگیر شدن با کسی که او با, حتی اگر آن را انجام پایان بد. او می گوید Tani “این شغل را انتخاب کرده ایم نیست عادی و به عنوان مثل, شاید قوانین عادی نمی شود. اگر شما پیدا کردن کسی که در کار است که به ارمغان می آورد کمی نور را به زندگی خود را با کسی که شما را خوشحال می کند شما باید آن را دنبال کنند.”

شده اند وجود دارد چند بار زمانی که Higgins پا کرده است تا نه تنها صرفه جویی در مگنوم اما در دفاع از او و شیوه ای نامتعارف. او اذعان کرده است در موارد متعدد است که او فکر می کند مگنوم یک مرد خوب و درست زمانی که فشار می آید به پرتاب. مگنوم است گفت: اساسا همان مورد Higgins. آنها هر دو به نظر می رسد به محبت متقابل برای هر یک از دیگر. بله آن می رود در برابر اصول نسخه اصلی “Magnum P. I.” اما می تواند از آن بود که به اشتباه برای این دو تبدیل به عاشقانه — یا خواهد که خود را دوستی واقعی در معرض خطر? آن را برای فعل و انفعال بین این دو اگر این تبدیل به یک مسئله بزرگتر در درون داستان.

آنچه ما واقعا می خواهید

اما آنچه طرفداران واقعا به نظر می رسد می خواهید برای نشان دادن فقط به بازگشت در چند هفته کوتاه. شایعه است که “Magnum P. I.” بازگشت به CBS در آوریل 10, اما دوباره این رسمی نیست. این امر می تواند بزرگ به اجازه می دهد برخی از عمیق تر داستان بیشتر تعامل بین مگنوم ریک و TC و بیشتر عاشقانه است. ما عاشق Kumu و Katsumoto بنابراین آنها را به plotlines به عنوان به خوبی. و لطفا Five-0 بیش از هر یک بار و در حالی که برای. آن را هیجان انگیز خواهد بود که Zachary Knighton خواهد ستاره مهمان در “Hawaii Five-0” on Feb. 28 وقتی که ریک کمک Five-0 در یکی از موارد است. شاید ریک و کوین لیو (Katrina Law) را تبدیل به یک مورد است ؟ که ادامه خواهد داد تا ارتباط بین این دو را نشان می دهد و حتی بهتر است در پایان فصل دو.


Rruth Burbridge می نویسد: “Five-0 Redux” و “مگنوم Reloaded” برای وبلاگ staradvertiser.com. او در توییتر دنبال کنید و Instagram.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im