قدر-6.5 نوادا زلزله احساس در کالیفرنیا

TONOPAH, Nev. — مقامات در غرب نوادا برای بررسی امکان بزرگراه آسیب پس از قدر 6.5 زلزله در یک منطقه از راه دور در اوایل جمعه.

زمین شناسی ایالات متحده سرویس گزارش را temblor گزارش شده در 4:03 a. m. حدود 35 مایل (56 کیلومتر) غرب Tonopah و فقط در شرق سیرا نوادا برد. این زمین لرزه به روز رسانی شد پس از اینکه در ابتدا گزارش شده در 6.4-قدر.

اولیه زلزله زده در مورد 4.7 کیلومتر (7.6 کیلومتر) عمیق, USGS گفت و ده ها پس لرزه ثبت شد و بعد از سه ساعت از جمله دو با برآورد شدت 4.9.

وجود دارد هیچ گزارش فوری آسیب, اما بخشی از ایالات متحده 95 بسته شد به عنوان سربازان دولت و معاونین کلانتر از اسمرلدا و معدنی استان ها بررسی می شود که در بزرگراه ها و دولت مسیر 360 ممکن است آسیب های معدنی شهرستان کلانتر دفتر گفت.

این نای شهرستان کلانتر دفتر شد و همچنین چک کردن یک گزارش از آسیب احتمالی به ایالات متحده 95, سروان. دیوید Boruchowitz گفت KSNV-تلویزیون در لاس وگاس. “دیگر از آن فقط یک دسته از مردم متزلزل است.”

زلزله رخ داده در یک منطقه از راه دور از دولت بین رنو و لاس وگاس و مردم از سالت لیک سیتی یوتا به کالیفرنیا دره مرکزی توییتی که آنها آن را احساس.

“این واقعا تکان داد بسیاری از مواد غذایی خاموش قفسه” کیت شتابزده یک کارمند در یک ایستگاه گاز در Tonopah گفت: Las Vegas Review-Journal.

شتابزده گفت: ساکنان که آباد فروشگاه تمام شد صحبت کردن در مورد زلزله.

“ما بسیاری از مردم محلی در آینده گفت: تلویزیون خود را تکان دادن شد آنها احساس آن گفت:” شتابزده. “هیچ آسیب هایی که من شنیده ام. رئیس من فقط زد و گفت گاراژ خود را تکان داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de