میسی به فروشگاه 125, ریختن, 2K, شرکت, شغل

نیویورک >> macy’s می گوید آن است که بسته شدن 125 از آن حداقل مولد فروشگاه ها و برش 2,000 مشاغل شرکت های بزرگ به عنوان مبارزه فروشگاه در تلاش برای دوباره اختراع خود را در سن خرید آنلاین.

فروشگاه تعطیلی نمایندگی حدود یک پنجم از macy’s زمان کل. فروشگاه که شامل حدود 30 است که در حال بسته شدن (از جمله یکی در پادشاهان مغازه در داخل waikoloa Village در جزیره هاوایی)حساب برای $1.4 میلیارد دلار فروش سالانه.

میسی مشخص نیست که چگونه بسیاری از مشاغل از دست رفته خواهد بود در توقیف فروشگاه. با توجه به macy’s وب سایت این شرکت به اجرا در 12 فروشگاه در سراسر جزایر از جمله شش در اوآهو.

شرکت شغل ریخته شود به عنوان میسی بسته دفاتر خود را در سینسیناتی و سان فرانسیسکو ترک نیویورک به عنوان تنها دفتر مرکزی شرکت.

میسی همچنین تست جدید فروشگاه قالب است که واقع در مرکز نوار به جای یک مرکز.

حرکت امروز اعلام کرد که بیا جلوتر از macy’s سالانه سرمایه گذار که در آن جلسه مدیر عامل جف Gennette است که انتظار می رود به پرده سه سال اختراع مجدد برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>