لین را شکسته لاهور به PSL نیمه نهایی

Lahore Qalandars batsman Chris Lynn has hit a 52-ball century in the Pakistan Super League.
آیکون دوربینلاهور Qalandars ضربه کریس لین به آمار 52-توپ قرن در پاکستان سوپر لیگ.

استرالیا کریس لین به شکست 52-توپ قرن سوق دادن لاهور Qalandars به خود قبل از ازدواج در مرحله نیمه نهایی ظاهر در پاکستان سوپر لیگ با thumping نه جدا پیروزی جدول تریلر مولتان سلاطین در خالی قذافی ورزشگاه.

استرالیا bludgeoned هشت sixes و ده مرزهای برابر یک دوم-رشته مولتان بولینگ حمله به پایان رسید و شکست نخورده در 113 خاموش 55 توپ را در لاهور breezed به 1-191 در 18.5 اور در روز یکشنبه.

“این فوق العاده است برای گرفتن سه گانه آمار و ارقام. من عاشق بازی در روز بود اما مهم برای رسیدن به نیمه نهایی پس از پنج سال تلاش” لین گفت.

“این سخت بود (بازی در یک خالی ورزشگاه) اما شما باید برای ایجاد انرژی خود را هنگامی که فیلدینگ.”

لاهور به پایان رسید لیگ در مرحله سوم با 10 امتیاز خواهد شد و در حال حاضر دیدار با کراچی پادشاهان در دومین مرحله نیمه نهایی در روز سه شنبه.

لاهور برنده سه تا از چهار بازی گذشته خود را با تعقیب کردن اهداف از 180 اجرا می شود-به علاوه در یک چرخش قابل توجه از فرم پس از از دست دادن سه در یک ردیف در شروع مسابقات.

لاهور به پایان رسید گذشته در هر چهار نسخه های قبلی از PSL پس از سال 2016.

قبلا lefthanded رودخانه Khushdil شاه ضربه متخاصم 70 فقط 29 توپ و برداشته مولتان کل به 6-186.

شاهین افریدی (2-23) و دیوید Wiese (2-24) مشترک چهار ویکت بین آنها اما Khushdil برش شل در آخرین پنج اور برابر سریع پرتاب Haris رئوف که اذعان 50 اجرا می شود خود را در سه اور و Dilbar حسین (0-37).

لین و Fakhar علی (57) تبحر به 100-اجرا و باز کردن حلقه ایستاده تنها 54 توپ پس از مولتان استراحت چهار خط مقدم bowlers – محمد عرفان, سهیل Tanvir شهید افریدی و عمران طاهر – جلوتر از خود گذشته-چهار برخورد.

عثمان قدیر به حال فخار متوقف کرد در نهم بیش از.

اما لین ادامه داد: به سر و صدا مولتان پرتاب کنندگان با سهولت و مطرح پیروزی با دو ضربه پی در پی sixes برابر سریع کاسه علی شفیق که به پایان رسید تا با 0-40 خود را 2.5 اور.

این فقط دومین شکست در این مسابقات برای مولتان به عنوان آنها به پایان لیگ مرحله در بالا با 14 امتیاز.

کراچی را در کویته گلادیاتورها در آخرین PSL لیگ بازی بعد روز یکشنبه در کراچی. با 11 امتیاز در حال حاضر در هیئت مدیره کراچی مطمئن برای پایان دوم در جدول. مولتان دیدار خواهد کرد یا پیشاور Zalmi یا کویته در نیمه نهایی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>