خوش شانس FoodMaxx و Save Mart پیشنهاد ویژه ساعت برای اولین پاسخ دهندگان به فروشگاه

FoodMaxx Save Mart و خوش شانس اضافه شده اند تعیین شده خرید ساعت برای اولین پاسخ دهندگان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به انتشار اخبار از Save Mart شرکت.

سه فروشگاه های مواد غذایی در حال باز کردن یک ساعت اولیه و بسته شدن یک ساعت بعد برای ارائه به پلیس و آتش و بهداشت مراقبت از مقامات وقت اضافی به فروشگاه. اولین پاسخ دهندگان نیاز به نشان دادن اعتبار خود را قبل از ورود به فروشگاه.

“پزشکی و حقوق و آتش پرسنل در حال قرار دادن زندگی خود را در خط در طول این همه گیر و ما می خواهیم برای تشکر از آنها و زندگی خود را کمی ساده تر با گسترش این ویژه, اختصاصی, خرید ساعت برای آنها.” گفت: Hal لویت معاون ارشد رئیس جمهور از خرده فروشی عملیات برای نجات مارت شرکت های, در بیانیه ای.

این شرکت در حال حاضر این سایت متعلق به فروشگاه خود را از 6-9 صبح سه شنبه ها و پنج شنبه ها برای سالمندان و دیگر در خطر مشتریان به فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>