سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز گروه توصیه غربالگری مسافران برای coronavirus

یک هوی به رهبری سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز در تلاش است برای سازماندهی یک طرح برای بازگشایی هاوایی گردشگری در تابستان امسال با آزمون و بر اساس سیاست سفر است که به مسافران ورودی یک جایگزین برای دولت اجباری 14-روز خود شده است.

در سطح دولتی دیوید Ige تصمیم روز شنبه به گسترش قرنطینه برای خروج از کشور مسافر به جولای 31 تضمین می کند بسیاری از هاوایی بازدید کننده های صنعت بسته باقی می ماند از طریق اوج ماه تابستان و احتمالا از دست سودآور فصل تابستان به طور کامل.

بسیاری از هاوایی بازدید کننده صنعت نمی تواند شروع آنچه که پیش بینی می شود شش سال بهبود اقتصادی تا قرنطینه برای خروج از کشور مسافر برداشته شده است. اما تست ممکن است ارائه یک راه رو به جلو آن را به عنوان در مقصد دیگر حتی اگر قرنطینه دست نخورده باقی است.

پلینزی فرانسه را بازگشایی مرزهای خود به گردشگری بین المللی جولای 15, اما در محل قرار داده مسافری مورد نیاز است که شامل اجباری COVID-19 (RT-PCR) تست 72 ساعت قبل از مسافران ورودی ترک.

کسانی که پرواز را به آلاسکا نیز ممکن است دور زدن قرنطینه اگر آنها تست شده برای COVID-19 بیش از 72 ساعت قبل از خروج و منفی خود را نشان می دهد نتایج آزمون به فرودگاه screeners. آنها همچنین ممکن است COVID-19 آزمون در آلاسکا فرودگاه به محض ورود و عزت قرنطینه تا نتایج دوباره منفی. در غیر این صورت آنها باید خود قرنطینه در هزینه های خود را برای 14 روز و یا در طول مدت سفر خود را اگر آن را کوتاه تر است.

سبز که خواسته بود Ige منجر به تلاش برای بهبود گردشگری گفت: آن شد و زودرس به ارائه جزئیات خاص در مورد هاوایی طرح است. اما خودی می گویند هوی است که feverishly نشست با همکاران در هاوایی و در جای دیگر آماده است را توصیه به Ige است که شبیه به آنچه در پلینزی فرانسه و آلاسکا را اتخاذ کرده اند.

“ما در حال بررسی ملی مشارکت به آن را ممکن است برای آزمایش” سبز گفت. “مذاکرات به خوبی پیش میرود اما از آن خواهد بود مشروط بر این فرماندار را تایید و انتظار است که او احساس می کند این امر می تواند یک برنامه خوب.”

Ige در هفته گذشته گفت: زمانی که او اعلام کرد 16 ژوئن پایان دادن به interisland مسافر قرنطینه که او را یک اطلاعیه این هفته در مورد آینده تاریخ به بازگشایی گردشگری در یک مقیاس گسترده تر. پس جمعه را قرنطینه فرمت چند تن از اعضای هاوایی بازدید کننده صنعت انتظار Ige را به نوبه خود در اطراف خود تصمیم گیری است که به سرعت.

Ige روشن ساخته است روز شنبه در یک طرح گسترده تر بازگشایی گردشگری به زودی, اما جزئیات بیشتر در مورد نیاز به کار می شود. او از یک رویکرد چند وجهی است که علاوه بر تست نیز شامل افزایش مسافر غربالگری و تماس با ردیابی.

تست محبوب ترین است با کسانی که از ترس بازگشایی گردشگری ممکن است منجر به موج دوم از عفونت.

“بسیاری از گردشگران ما از آمریکا و غرب که در آن در مورد تعداد آنها همچنان رو به افزایش” پل Brewbaker اصلی TZ اقتصاد گفت: در طول اقیانوس آرام آسیا, انجمن سفر هاوایی فصل اقتصادی فروم. “در بسیاری از شهرستانها موج دوم 1918-1919 آنفلوانزای همه گیر مرگ و میر بدتر از موج اول. هر چه ما به بازگشایی سفر هوایی ما در حال رفتن به نگه داشتن در ذهن coronavirus نرفته است — آن را فقط به عنوان عفونی به عنوان آن استفاده می شود.”

Brewbaker به شدت توصیه می شود یک آزمایش طرح را به جلو سهشنبه توسط دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان “پیشگیری از مربوط به سفر سرگیری COVID-19 عفونت در ایالت هاوایی است.”

در علاوه بر این به قبل از ورود تست و فرودگاه تست سبز گفت: هاوایی مسافر تست برنامه همچنین ممکن است شامل آزمایش تصادفی و با هم مخلوط تست یک تست است که به طور بالقوه اجازه می دهد دولت به سطح شیب دار تا تست بدون سوختن از طریق به عنوان بسیاری از کیت های آزمایش. اگر گروه آزمایش منفی است هیچ آزمایش های بیشتر نیاز است. اگر گروه آزمون مثبت است هر کس در این گروه باید به صورت جداگانه تست شده.

دولت ایالت داناون Dela Cruz در نامه ای به Ige در یکشنبه اصرار او را به نظر پولد تست به عنوان افزایش به زمان غربالگری و قرنطینه پروتکل های. Dela Cruz دکتر گفت: Darragh o’carroll, یک Kuakini پزشکی مرکز فوریتهای پزشکی پزشک آورده این ایده به او.

“این تست رویکرد بیشتر به اطمینان حاصل شود که ما می تواند به افزایش ظرفیت ما برای تست همه مسافران در راه مقرون به صرفه,” Dela Cruz گفت: در نامه خود.

هاوایی hotelier جری گیبسون است که بخشی از سبز hui گفت: او از شروع تست برنامه به عنوان یک راه برای “دریافت گردشگری در حال حرکت در جهت سمت راست به طوری که ما می توانید به دست آوردن برخی از کسب و کار و دریافت موتور اقتصادی دوباره آغاز شده است.”

گیبسون گفت: هوی اعضای جریان Ige در مورد پیشرفت خود را روز شنبه. در روز پنج شنبه Ige ملاقات با دو دوجین یا بیشتر گردشگری رهبران از سراسر کشور از جمله Mufi Hannemann, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن.

“ما تا به حال یک متفکر پرده, بورس” Hannemann گفت. “هدف ما این بود که اجازه دهید فرماندار می دانیم که ما در حال اضطراب به بازگشایی شده است. ما در بررسی ما نفس در درب و گفت: آنچه می تواند ما را با هم برای ایجاد این اتفاق می افتد؟'”

Hannemann گفت: تست هزینه ها ممکن است به جلوگیری از برخی از مسافران “اما ما همیشه می گفت ما می خواهیم کیفیت مسافران که احترام به قوانین ما و فرهنگ ما است.”

گیبسون گفت که او انتظار دارد که مسافران به هاوایی دریافت خواهد کرد شرایط جدید مانند آنها را قبول گرفتن عکس قبل از مراجعه به آفریقا و یا اخذ ویزا برای سفر به چین است.

گیبسون Hannemann و دیگر بازدید کننده رهبران صنعت امید یک برنامه تست می تواند راه اندازی در اواسط ماه جولای — قاب زمان بسیاری از آنها برای هدف قرار دادن بازگشایی قبل از Ige تصمیم به گسترش قرنطینه.

“تاریخ مورد بحث قرار گرفته اما در نهایت این خواهد بود که فرماندار تصمیم در زمانی که او احساس می کند او می تواند با خیال راحت بازگشایی” سبز گفت. “اما این درست است که می گویند که این آن را آسان تر برای بازگشایی هر چه زودتر به جای بعد.”

معلوم نیست چقدر گردشگری خواهد بازگشت به هاوایی اگر قبل از ورود COVID-19 تست برنامه به آغاز شد. اما آن را قطعا می تواند بیش از در حال حاضر.

دولت اقتصاددان یوجین تیان که صحبت می کرد در PATA انجمن اقتصادی گفت: ورود بازدید کننده انتظار می رود برای رسیدن به تنها 3.4 میلیون این سال نزدیک به 68 درصد از 10.4 میلیون دلار در سال 2019. تا پایان سال آینده تیان انتظار ورود به رسیدن به تنها 6.2 میلیون نفر است.

در حالی که دولت نشده ممنوع بازدید کنندگان از آمدن به هاوایی نسبتا کمی مطیع قانون و بازدید کنندگان می خواهم به تعطیلات در هاوایی تحت سخت مانند اورژانس ، قرنطینه برای trans-Pacific مسافران که در زمان اثر مارس 26, نزدیک به صفر کردن بازدید کننده ورود.

در ژوئن 2019 زمانی که گردشگری قوی بود که دولت به طور متوسط 35,000 مسافر در روز گفت: دولت در بخش حمل و نقل سخنگوی تیم Sakahara. از ماه ژوئن 1-10 شده اند وجود دارد 4,901. تنها 411 بازدید کننده وارد در هاوایی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>