سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز سوالات برنامه ریزی برای آزادی زندانیان اعلام کرد ‘زندان است امن تر از Costco’

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز امروز مورد سوال بحث برانگیز برنامه ریزی برای انتشار کم خطر زندان و زندانیان به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در دولت به سر می برند تادیبی سیستم گفتن سناتور امور خارجه که اگر اصلاحات مقامات حق شخصی دنده محافظ و سپس “زندان امن تر از Costco.”

در دوران قبل از شهادت به ویژه در مجلس سنا کمیته COVID-19 امروز صبح سبز گفت که “اگر آزادی زندانیان که در حال حاضر ضد اجتماعی در برخی از راه من واقعا نگران است که آنها در حال رفتن به گوش دادن به تمام اجتماعی فاصله و قرنطینه قوانین است.”

سبز شد در پاسخ به سوال در مورد درخواست توسط دفتر مدافع عمومی است که دولت بلافاصله کاهش جمعیت در آن به سر می برند زندان های دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مدافع جیمز محکمتر درخواست دادگاه عالی ایالت در ماه گذشته درخواست از دادگاه به رفت و آمد و یا تعلیق احکام اعدام زندانیان زمان خدمت برای خرده بزه یا تخطی از قانون جرائم در پاسخ به COVID-19 بحران است. این طومار نیز تحت پوشش از زندانیان که در حال خدمت در زمان زندان به عنوان یک شرط از مشروط شدن برای محکومیت جنایت.

دولت زندان شده اند به سر می برند برای سال, با زندانیان به طور معمول بسته بندی شده در سه زندانی به سلول تشک اندود شده تا در این طبقه از مناطق تفریحی برای رسیدگی به سرریز از سلول.

سبز که یک پزشک است گفت: “من نگران است که محله های نزدیک می تواند به علت یک جرم عفونت است.”

“اگر ما یک شیوع بیماری در زندانها و آنها تمایل به فقیر سلامت مردم با بسیاری از بیماری های مزمن بسیاری از اعتیاد به مواد مخدر, موارد, رفتن, ما می توانید ببینید یک افزایش بزرگ است که طول می کشد تا ما هواکش” است که مورد نیاز برای بحرانی ترین COVID-19 موارد است. که می تواند پایمال کردن یک ظرفیت برای کل منطقه است.

او پیشنهاد زندانیان که منتشر می شوند می تواند مستقر در چادر در زمینه تادیبی امکانات جداگانه و یا در یک مرکز که در آن وجود دارد این است که برخی از سطح از کنترل و یا نظارت الکترونیکی با مچ پا دستبند. “نازک شدن جمعیت از لحاظ جغرافیایی احتمالا حس می کند. انتشار تعداد زیادی از زندانیان — که سیاست های, تماس,” او گفت:.

دولت ایالت دانا کیم پیشنهاد زندانیان احتمالا امن تر در داخل زندان چرا که آنها در معرض گسترش coronavirus در جامعه بزرگتر و گفت که حتی اگر برخی از زندانیان “شما در حال رفتن به اجازه دهید به اندازه کافی قادر به اجتماعی فاصله درون زندانها به هر حال.”

“مگر در مواردی که شما آزادی 50 درصد از آنها, شما در حال رفتن برای رسیدن به آنچه که شما امیدوار به رسیدن و عواقب ناخواسته هستند” گفت: کیم (D-Kalihi دره-Moanalua-Halawa). او پیشنهاد اضطراری است که استفاده می شود به عنوان “بهانه ای برای اجازه خروج زندانیان زود است.”

سبز پاسخ داد که اگر اصلاحات افسران دریافت ماسک و مناسب شخصی حفاظت تجهیزات “و سپس در زندان است امن تر از Costco اگر من ممکن است.”

محکمتر گفته است که “این اجتناب ناپذیر است که این ویروس را به زندان ها و, زندان, امکانات, و, وقتی اتفاق می افتد که سلامت و رفاه زندانیان و کارکنان را در خطر بسیار زیادی” با توجه به تشکیل پرونده توسط دفتر.

عفونت در درون دولت را در زندان های پس از آن می تواند گسترش به جامعه بزرگتر به عنوان اصلاحات افسران آلوده می شوند و یا به عنوان زندانی خود را کامل جملات و منتشر می شوند با توجه محکمتر است تشکیل پرونده با دادگاه عالی ایالت.

دادگاه پاسخ داد در ماه گذشته توسط آموزش محکمتر را به آن را با ارائه یک لیست از افراد واجد شرایط زندان و زندانیان و محکمتر شده نام 426 زندانیان. سپس دادگاه منصوب بازنشسته میانی دادگاه تجدید نظر قاضی Daniel R. فولی به عنوان یک خدمت ویژه کارشناسی ارشد و مرتب سازی از طریق شماره.

در یکی دیگر از توسعه هونولولو اقدام به تعقیب وکیل دوایت K. Nadamoto امروز اعلام کرد که زندانیان بودند که پیشنهاد شده برای انتشار به منظور کاهش ازدحام در زندان های دولت شامل یک متهم متجاوز, یک مرد به اتهام تیراندازی 71 سال و دیگری به اتهام تلاش برای قتل ماموران پلیس در مروارید شهر.

“جنایات وحشتناک و در عین حال دفتر مدافع عمومی ثبت حرکات درخواست دادگاه برای تعیین این مردان و ده ها رایگان بیشتر به دلیل خطر آنها از COVID-19 در حالی که در انتظار محاکمه” Nadamoto گفت: در یک بیانیه کتبی صادر شده بود ، “به عنوان سرپرست تعقیب وکیل من به شدت مخالف این درخواست.

هیچ یک از آن مردان بود و در واقع منتشر شد اما Nadamoto گفت: امروز این طرح به صورت عمده فروشی منتشر شده از حتی غیر خشونت آمیز مجرم برای کاهش جمعیت زندان است “یک ایده وحشتناک.”

محکمتر در مصاحبه ای گفت: او معتقد است معاون عمومی مدافعان به نمایندگی از سه نفر از زندانیان ذکر شده توسط Nadamoto — Wayman Kaua ارنست رومرو و Zeth Browder — ارائه شده در دادگاه که مردان منتشر می شود به مقابله با COVID بحران و کسانی که درخواست رد شد توسط دادگاه.

این زندانیان هرگز در لیست 426 زندان زندانیان بود که به دولت ارائه شده دیوان عالی کشور در تاریخ 30 مارس برای در نظر گرفتن آزادی به عنوان بخشی از اورژانس coronavirus پاسخ محکمتر گفت.

این لیست شامل نمی شود هر گونه جدی خشونت مجرم و “اگر او پیشنهاد جدی خشونت مجرم در حال گرفتن منتشر شد او را گمراه عمومی” محکمتر گفت.

دولت دادستان کل کلر Connors و سه نفر از چهار شهرستان دادستان استدلال می کنند که ملاحظات ایمنی نیاز است که تصمیم گیری برای آزادی زندانیان باید در نظر گرفته شود و مورد به مورد. که شامل Nadamoto که به دنبال انتخابات این سال به عنوان هونولولو دادستان.

“هر مورد باید در نظر گرفته شود به صورت جداگانه” Nadamoto در بیانیه ای گفت:. “دادستان و قضات وظیفه دارند به نظر به طور جداگانه به دلیل و شرایط ارائه شده برای هر زندانی درخواست برای انتشار است. یک زندانی را در سابقه کیفری نیز باید در نظر گرفته شود. عمده فروشی آزادی زندانیان خدشه دار امنیت عمومی.”

Nadamoto گفت: در بیانیه خود که قربانیان باید مشورت و اطلاع قبل از هر گونه انتشار و اگر چه وجود داشته است هیچ گزارش در عین حال از COVID-19 در زندان به زندانیان منتشر شده باید قرنطینه به مدت حداقل 14 روز برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>