LSU را نقب می رود No. 1 به Bengals به عنوان NFL می کشد خاموش مجازی پیش نویس

برای همه منحصر به فرد از این پیش نویس NFL از جمله احساس وحشت و نگرانی بیش از یک پتانسیل ارتباطات شکست, همه چیز نگاه کرد و صدا بسیار طبیعی پنج شنبه شب.

Quarterbacks شد در تقاضا. ایالتی اوهایو (سه میدارد بازی وجود دارد) و کنفرانس جنوب شرقی (یک رکورد 15 میدارد) تحت سلطه. این پرستان معامله از دور اول.

و کمیسر راجر Goodell حتی هو کردم اگر فقط به صورت دیجیتالی.

“من معتقدم که این پیش نویس در حال رفتن به یاد ماندنی ترین ما تا کنون به حال” Goodell اشاره کرد که آن را همراه با یک “پیش نویس-A-Thon” به نفع شش سازمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس همان چیزی است که مجبور NFL به لغو همه در شخص پیش نویس وقایع است.

دور اول نیست که قابل توجه برای میدارد. ابتدا با جو نقب زدن از قهرمان ملی LSU سه quarterbacks رفت و در بالا و شش. به سختی غیر معمول است.

برای ماه Heisman برنده جایزه از LSU در ارتباط بود با Bengals. Cincinnati شروع پیش نویس با ارسال نام خود را به Goodell در زیرزمین خانه خود را.

این دیجیتال/کنترل از راه دور/مجازی پیش نویس — نگاهی به انتخاب شما — بود و در حال اجرا. با ظاهری هیچ اشکالات.

البته هیچ آتش بازی در لاس وگاس. هیچ خرس آغوش گرفتن بین Goodell و نقب زدن; کمیسر گفت: او را از دست کسانی که حتی اگر بدن خود را نمی. این اساسی ترین انتخاب نشان می دهد به حال تیم پرسنل ساخت میدارد از خانه های خود و بازیکنان نشسته در خود نیمکتها در حالی که یادگیری کارفرمایان آینده خود را.

NFL لغو تمام پیش نویس فعالیت در لاس وگاس که ملی shutdown از اجتماعات بزرگ آغاز شد. لیگ رفته بود کامل با مته سوراخ به رایگان آژانس در ماه گذشته و در حال حاضر هفت دور پیش نویس از طریق پنج شنبه.

“من معتقدم که کار ما این است که در ادامه و در عمل هر دستورالعمل های لازم برای نگه داشتن پرسنل ما امن که آیا این بازیکنان یا مربیان یا مدیران و یا لیگ پرسنل” Goodell گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز با خیال راحت قرار داده و امنیت عمومی شماره 1, اما ما همچنین نیاز به انجام. ما نیاز به حرکت به سوی آینده است. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آماده زمانی که ما آمده ایم از این در یک موقعیت برای شروع فصل ما در زمان و بازی فصل ما. که نقش ما.”

عادی حداقل در میان میدارد شد منظور از شب ،

اول آمد نقب زدن یک انتقال از ایالت اوهایو در سال 2018 است. در دیدنی فصل ارشد او انداخت 60 — بله 60 — touchdowns با تنها شش interceptions. ببر ضرب و شتم شش top 10 تیم در راه خود را به عنوان ملی.

“پرش به بالا به شماره 1 به طور کلی دیوانه است برای من” نقب زدن گفت.

او می پیوندد یک تیم که رفت 2-14 فصل گذشته و به شدت نیاز به یک تکان خوردن از انرژی است.

“اگر شما در فکر” این سال ما در حال رفتن به پلی آف در این سال ما در حال رفتن به برنده شدن در یک بازی حذفی’ آن را می شود بیش از حد دلهره آور” نقب زدن گفت. “شما باید به تمرکز بر روی روند.”

Bengals مربی زک تیلور اعتماد به نفس بود نقب زدن به نوبه خود می تواند حق رای دادن در سراسر.

“ما هرگز در انتخاب شماره 1 دوباره” تیلور گفت. “ما نمی خواهیم به انتخاب در صفحه 10 دوباره. ما در این نگاه به عنوان تنها زمان شما در حال رفتن به دریافت این کالیبر بازیکن به اضافه کردن او به برنامه بنابراین بدیهی است که این یک معامله بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru