کاهش مشارکت در انتخابات, درآمد, ادامه, ابر, Sonoma County Fair

این سازمان اجرا می شود که در منطقه سونوما کانتی عادلانه و مدیریت fairgrounds گزارش نزدیک به 90% کاهش در سود خود را در سال 2019 ضبط یک از دست دادن درآمد از $1.37 میلیون و مقامات انتظار می رود یکی دیگر از ضربه به خط پایین این سال که نمایشگاه شیفت به یک برنامه جدید است که در تضاد با شروع سال تحصیلی.

از دست دادن حسابداری برای بیش از 10 ٪ از fairgrounds’ بودجه سالانه شد تا حد زیادی هدایت می شود در پایان یک بار درآمد از FEMA که پرداخت 1 میلیون دلار به fairgrounds در سال 2018 به فروشگاه اضطراری تریلر قرار دارد که قربانیان در سال 2017 طوفان.

اما در دراز مدت مالی مبارزات همراه با کاهش نمایشگاه حضور یک اسب مسابقه برنامه ای است که به سختی می شکند حتی و افزایش هزینه ها همچنان به اعمال فشار بر آژانس پرداخت بدهی با توجه به شهرستان اسناد و مدارک.

زیان آمده و بر بالای شش سال و اسلاید در پرداخت حضور در نمایشگاه — بزرگترین منبع درآمد سالانه و هزینه های fairgrounds که در حال حاضر دیده می شود درآمد قطره در هر سال برای بیش از یک دهه است.

“آنچه ما در حال تجربه در اینجا است که واقعا به چالش کشیدن با اسب مسابقه” Bartling گفت: با توجه به ضرر و زیان در آهنگ درآمد در سطح ایالت. “استفاده می شود که بخش قابل توجهی از درآمد ما. که در آن ما شاهد بزرگترین کاهش است.”

پیش بینی زیان در سال 2020 رانده مجبور مسابقه برنامه تغییر در این سال است که انتظار می رود برای ترجمه به کمتر پرداخت می شود بازدید کنندگان و کمتر خرده فروشی درآمد با توجه به اسناد شهرستان علاوه تیز dropoff در درآمد حاصل از مسابقه اسب و افزایش هزینه های نیروی کار به 3 دلار افزایش در شهرستان حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است.

نمایشگاه رهبران جنگیدند برنامه تغییر تحت فشار قرار دادند که این نمایشگاه به Aug 5-16 یک هفته بعد از عادی و با هم تداخل دارند با شروع مدرسه. درخواست تجدید نظر خود را خواهد شد توسط کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره طی ماه دسامبر نشست.

Bartling قبلا پیش بینی 500.000 دلار کاهش در درآمد اگر برنامه تغییر اثر صورت گرفت. اسناد جدید نشان می دهد مقامات در حال حاضر طرح ریزی یک کوچکتر از دست دادن در حدود $200,000 با پیش بینی حضور انداختن 5.7% به 118,538 که علامت یکی دیگر از نقطه کم در حضور.

بزرگترین عامل نمایشگاه گفته است که برنامه تغییر مجبور بر این نمایشگاه توسط دولت هیئت نظارت بر اسب مسابقه.

حداکثر Mickelsen, هیئت مدیره, رئیس هیئت شهرستان سونوما نمایشگاه گفت: این سخت است برای تعیین کمیت چقدر پول صرف شده توسط مردم که برای آمدن به این نمایشگاه برای مسابقه اسب.

آن را مدت طولانی وجود داشته است به عنوان یکی از محبوب ترین تساوی است اما افول به عنوان یک درآمد موتور در میان بی مهابا رها کردن در شرط بندی درآمد و حضور و غیاب ملی روند.

Bartling گفت: این بدان معناست که کمتر کیف پول است که به نوبه خود بدان معنی کمتری از مردم در حال پرورش و آموزش اسب مسابقه.

“این نوع از یک کهکشان مارپیچی است که اتفاق می افتد با همه آن را,” او گفت:.

نمایشگاه مقامات مورد بحث پایان مسابقه اسب و تبدیل سایت آهنگ, اما آنها میلی به دادن یک timeworn سنت است که هنوز هم تولید درآمد برای این نمایشگاه البته کاهش مقدار.

این نمایشگاه هیئت مدیره پیش بینی آن را به کسب درآمد $1,441,000 از اسب های مسابقه ای و ماهواره ای wagering در مقایسه با $2.2 میلیون نفر در سال 2008.

اسب مسابقه تبدیل به یک سود $75,000 سال گذشته است. در این سال از آن است که انتظار نمی رود می تواند سودآور باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>