کم باران دهید جستجو برای دیگر آب برای نگه داشتن گوسفند زنده

Labor's Darren West, Nationals' Peter Rundle and Newdegate farmer Russell Orr inspect the desalination plant
آیکون دوربینکار را دارن غرب اتباع’ پیتر Rundle و Newdegate کشاورز راسل Orr بازرسی کارخانه نمک زدایی اعتباری: Jenne Iuro

باارزش ورزشی بیضی و محلی مدارس ابتدایی در زمینه Newdegate هستند پوشانده مرده چمن ترین مزرعه سدها در این منطقه اجرا خشک و آب است که carted برای صدها کیلومتر به نگه داشتن گوسفند زنده است.

دو سال متوالی از شدت بارش کم در جنوب شرقی Wheatbelt — برای برخی از خواص کمتر از نصف میانگین سالانه — قرار داده اند کشاورزان تحت فشار و درخواست راه های دیگر به دام آب از جمله آب شیرین کن.

تقریبا 100 کشاورزان از منطقه خشک جمع آوری شده در Newdegate هفته گذشته برای بحران آب نشست سازمان WAFarmers به پیدا کردن راه هایی برای مقابله با خشک کردن آب و هوا.

در میان شرکت کنندگان بود Newdegate را راسل Orr که به خرید یک دست دوم desalinator و حفر یک سوراخ کوچک با یک بیل.

او به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن چیزی مناسب و محیطی در حدود 4000 لیتر آب شور (18,000 قسمت در میلیون) روزانه به برش ریخته که در آن نمک حذف شده است برای ایجاد حدود 1000 لیتر مناسب برای دام به نوشیدن.

Russell Orr and dog Bud, of Newdegate, explore desalination
آیکون دوربینراسل Orr و سگ جوانه از Newdegate کشف آب شیرین کن های اعتباری: Jenne Iuro

اگر چه قدرت بزرگ است هزینه Mr Orr گفت: آن را بسیار ارزان تر از خرید همان مقدار آب از شرکت آب و همچنین صرفه جویی در هزینه های حمل.

آقای Orr بررسی زنده ماندن ارتقاء پروژه خود را در دوراهی بودن که مناسب و معقول 50mm باران می پر سد و حل فوری مشکلات کمبود آب.

اتباع WA Roe عضو پیتر Rundle مورد استفاده در این نشست به تماس برای بازگشت از مزرعه آب طرح تخفیف — یک دولت برنامه که rebated 50 درصد از هزینه ساخت سدها — گفت: این امر تشویق کشاورزان برای بهبود زیرساخت های خود را. تخفیف لغو شد در سال 2018 است.

کشاورزی منطقه ای کارگری عضو دارن غرب گفت: هیچ شکی نیست که آب و هوا خشک شد اما مردم نیاز به منحرف کردن تفکر خود را از حفر بیشتر سدها و امید برای باران.

A dried up dam, near Ravensthorpe.
آیکون دوربینخشک کردن سد در نزدیکی Ravensthorpe. اعتبار: ژاک Relph

او گفت: کشاورزان تا به حال به خلاقانه تر و یک گزینه بود برای چند تا کار با هم در آب شیرین کن, پروژه های هزینه ها و دستیابی به اقتصاد مقیاس.

Mr غرب گفت: دولت شد تست نمک زدایی در Muresk در نرتهم و با اشاره به 44 درصد از پرت آب خانگی در حال حاضر در حال desalinated در حالی که 9 درصد از سدها. دریاچه پادشاه کشاورز باب Iffla که ریاست این جلسه با دریاچه گریس ترور د Landgrafft گفت: تمام مزارع به حال مناسب آب های زیرزمینی برای نمک زدایی بود اما یک ابزار است که می تواند کار بر روی برخی از خواص. ابزار دیگر بودند خسته کننده و ایجاد بزرگتر حوضه های موجود در سدها.

کشاورزان ساخته شده حرکت در جلسه دولت به reallocate برخی از آن 500 میلیون دلار آب شرکت سود سهام به صندوق 25 درصد تخفیف در مزرعه آب شیرین کن واحد ارائه WA 50 شهرهای کشور با 1 میلیون دلار از صندوق برای ساخت مگا مخازن ذخیره سازی و گسترش شهر سدها و حوضه به تهیه کردن برای آینده تمدید منطقه ای دوره های خشک.

Farmers Bob Iffla and Trevor De Landgrafft at the Newdegate oval, where grass has died because there is no water for upkeep
آیکون دوربینکشاورزان باب Iffla و ترور ده Landgrafft در Newdegate بیضی شکل که در آن چمن مرده است به دلیل وجود آب برای نگهداری اعتباری: Jenne Iuro

در سال گذشته دولت با صرف 4 میلیون دلار حمل آب برای اعلام آب-کمبود مناطق از جمله بخش هایی از دریاچه فضل Newdegate و Ravensthorpe. این است که انتظار می رود به تصویب 11 میلیون دلار در ماه جولای.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>