لویی ممنوعیت ‘no-knock’ حکم بعد از پلیس با قتل Breonna تیلور در داخل خانه اش

پس از دو هفته تظاهرات در لوییویل الهام گرفته شده توسط پلیس به قتل 26 ساله Breonna تیلور در شورای شهر به اتفاق آرا رای دادند در روز پنج شنبه به ممنوعیت اجرای قانون محلی از با استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم اجازه می دهد که ماموران وارد خانه نشده است.

26 مقامات محلی که نشان دهنده مناطق در دولت بزرگترین شهرستان رای به تصویب “Breonna قانون” که همچنین نیاز به پلیس و اصلاحات افسران به پوشیدن دوربین های بدن در حالی که خدمت حکم. افسران نمی پوشند دوربین های خود را در تیراندازی که منجر به کشته شدن تیلور اورژانس تکنسین تحصیل به یک پرستار است.

“Breonna که همه او می خواست به انجام صرفه جویی در زندگی” تیلور مادر Tamika پالمر گفت: در یک کنفرانس خبری پس از شورای رای دادن. “با این قانون او می خواهید برای ادامه به انجام این کار است. ما سپاسگزار برای آن است. او خواهد بود بسیار خوشحال است.”

تیلور کشته شد در حمله پلیس آغاز شده است که با عدم دست کشیدن حکم. ماموران لباس شخصی وارد تیلور خانه درست پس از نیمه شب در مارس 13. تیلور پسر کنت واکر که زندگی با او گفت که او متوجه نیست که این افسران پلیس و اخراج یک شات است که آمار پلیس گروهبان پا. تیلور به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار و کشته شد و هنگامی که ماموران آتش گشودند و در پاسخ.

واکر شد و به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس اما دادستان کاهش یافته است این شکایت در اواخر ماه مه. هیچ افسران دستگیر شده اند و یا متهم در تیلور مرگ است.

پلیس گفته اند که آنها زدم قبل از اینکه مجبور به ورود به خانه با یک کوب اما شاهدان مورد مناقشه اند که ادعا می کنند. حکم نیاز نیست افسران را به حضور خود را شناخته شده است.

بدون دست کشیدن حکم بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی, اما نه تیلور و نه واکر در حال مصرف مواد مخدر قبل از محکومیت و یا بازداشت و بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است. اگر چه هدف اصلی از این تحقیقات گفته می شود عامل بیش از 10 مایل از تیلور خانه یک قاضی امضا بدون دست کشیدن حکم به پلیس اجازه می دهد به جستجو در آپارتمان او چون به اعتقاد آنها یکی مشکوک دریافت کرده بود بسته در آدرس لویی پیک مجله گزارش شده است. پستی بازرس پلیس اشاره به توجیه حکم است پس گفت: پلیس هم تماس بگیرید و قبلی تحقیق در مورد تیلور آدرس یافت: “هیچ بسته های مورد علاقه برای رفتن وجود دارد,” WDRB گزارش شده است.

شورای شهر رای formalizes و گسترش توقیف موقت برقرار لویی دموکراتیک شهردار گرگ فیشر در مه 29 در پاسخ به معترضان خواسته است.

رند پل سناتور. R-Ky., پیشنهاد یک لایحه فدرال پنج شنبه که یاغی بدون دست کشیدن حکم در تقریبا در هر حوزه قضایی در کشور است. پل گفت: او موجب به حمایت این قانون پس از گفتگو با تیلور خانواده است.

“این مدت زمان طولانی گذشته به خلاص شدن از شر بدون دست کشیدن حکم” پل در بیانیه ای گفت.

عدالت برای Breonna تیلور عمل خواهد فدرال ممنوعیت سازمان های اجرای قانون از استفاده بدون دست کشیدن حکم و همچنین نیاز به هر آژانس پلیس محلی که دریافت پول از وزارت دادگستری و با رعایت این ممنوعیت.

این لایحه از دستور پلیس ارائه “متوجه او اقتدار و هدف” قبل از اجرای حکم. پس از افسران را اعلام شناسایی خود را به عنوان پلیس و اعلام حکم آنها سپس اجازه داده می شود به زور وارد خانه فرد کسب و کار و یا دیگر مالکیت خصوصی است.

“من فکر می کنم این فقط آغاز, اما من قطعا راضی” تیلور گفت: “Courier-Journal. “من قطعا فکر می کنم از آن خواهد شد کمک به خانواده پس از من است.”

تظاهرات در لوییویل که الهام بخش هر دو محلی ممنوعیت و پل پیشنهاد پدید آمده در کنار سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر آمریکا و جهان زیر جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. اما تظاهرکنندگان در کنتاکی, شهرستان نیز ابراز خشم و انزجار بیش از دو, دیگر, سیاه, کشته در جامعه خود را در ماه های اخیر تیلور و محلی صاحب رستوران دیوید McAtee.

McAtee 53 ساله به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط ماموران اجرای مقررات منع رفت و آمد پس از آنها می گویند او بعد از یک شات به عنوان افسران اخراج فلفل توپ برای متفرق کردن مردم جمع شده بودند در نزدیکی خود کباب فروشگاه. محلی شناخته شده به عنوان “یایا,” McAtee به طور منظم به پلیس مواد غذایی رایگان و احترام در جامعه خود را.

خانواده اش گفته است آنها بر این باورند McAtee بود از خواهر زاده خود را که به نظر می رسد به دقت دست زده بودن فلفل توپ در سکوت فیلم های نظارت درست قبل از McAtee شلیک تفنگ خود را. منتقدان گفته اند لویی پلیس خیلی سریع به توسل به زور برای پراکنده جمعیت بود که اعتراض در آن زمان بدون پرسش از مردم را به ترک این منطقه است.

در علاوه بر این به محلی ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم اعتراض عمومی بیش از مرگ و میر نیز منجر رئیس پلیس اخراج و فرماندار سفارش چکیده ای از تحقیقات مربوط به تیلور مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>