از دست دادن بویایی ممکن است نشانه ای از coronavirus پزشکان هشدار می دهند

“Anosmia ویژه دیده شده در بیماران در نهایت تست مثبت برای coronavirus با دیگر علائم” آکادمی نوشت. “ما پیشنهاد می کنیم که این علائم اضافه شدن به لیست ابزارهای غربالگری ممکن است covid-19 عفونت است.”

گزارش anosmia ظاهر می شود که ممکن است نشانه ای از coronavirus را بازتاب آنلاین در روزهای اخیر. در پاسخ به یک مقاله خبری در موضوع دانیل گلدمن – سابق منجر تحقیقی مشاور برای خانه هوش کمیته دموکرات ها که در هفته گذشته گفت: او در آزمایش مثبت برای covid-19 – در توییتر نوشت که “این مورد با هر دو همسر من و من.”

رودی Gobert یوتا جاز مرکز که مثبت رمان coronavirus آزمون باعث شد انجمن ملی بسکتبال به تعطیل به طور کامل روز یکشنبه گفت که او هم تا به حال خود را از دست داد حس بویایی.

توماس هومل گوش و حلق و بینی متخصص در دانشگاه درسدن در آلمان روز دوشنبه گفت که او تعجب نیست با این گزارش ارتباط بین covid-19 و anosmia. در حالی که او می داند که نیاز به اقدامات فوری برای آهسته ویروس, گسترش, او هشدار داد که بسیاری از مردم به عملکرد anosmic – از جمله در حدود 5 درصد از آلمانی ها – و تصریح کرد که آن را به داده های بیشتری برای اثبات درست همبستگی.

او گفت: هشدار بدون تحقیق بیشتر می تواند باعث وحشت حتی در میان کسانی که به مدت طولانی دچار anosmia بیشتر زور زدن درمانگاه های سرپایی. (برای کسانی که تجربه کوتاه مدت anosmia, هامل و هاپکینز معتقدند که حس بویایی به طور معمول بازگشت به بدن بازیابی).

“در یک پایان آن را به خوبی خواهد بود برای یک مطالعه خوب است. از سوی دیگر, آن را در مورد گسترش ویروس” او گفت:. “بسیاری از مردم خارج وجود دارد که anosmia. آنها لازم نیست که یک حس خوب بو. و اگر شما هشدار همه این افراد این است که اگر شما anosmia شما نیاز به ماندن در خانه وجود خواهد داشت بسیاری از مثبت کاذب. که طرف دیگر سکه است.”

که کارشناسان ابراز احساسات مشابه اعلام روز شنبه آنها هنوز تایید از دست دادن بو و یا طعم و مزه به عنوان نشانه ای از coronavirus.

“ما لازم نیست که پاسخ به آن در عین حال اگر چه وجود دارد بسیار کمی از علاقه به این آنلاین” ماریا ون Kerkhove سر که بیماری های نوظهور و زئونوزها واحد گفت: در اخبار روزانه توجیهی دوشنبه.

ون Kerkhove گفت: تعدادی از کشورها جمع آوری اطلاعات در مورد علائم اولیه عفونت و که که کار به یاد بگیرند که اگر آنها را شناسایی کرده اند که از دست دادن بو و یا طعم و مزه به عنوان یک نشانه است.

“ما باید یک دسته خوب در چه آنهایی که عمده هستند: کسانی که تب. این سرفه های خشک و این کمبود نفس” گفت: ون Kerkhove اضافه کرد که درد و درد و سردرد نیز یافت می شود. برخی از بیماران اگر “معدود” به طور کلی تا به حال گزارش شده مشکلات دستگاه گوارش, آبریزش بینی یا عطسه.

اما هنوز هاپکینز گفت: تمایل به تمرکز بر روی علائم اصلی بیشتر می تواند تداوم گسترش ویروس.

“در حالی که شانس وجود دارد آشکار افزایش بروز می تواند صرفا منعکس کننده توجه covid-19 را به خود جلب کرده در رسانه ها و از جمله موارد ممکن است ناشی از نوعی ویروس سرماخوردگی و coronavirus گونه های آن به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار غربالگری برای کمک به شناسایی در غیر این صورت بدون علامت بیمارانی که پس از آن می تواند بهتر شود دستور خود در انزوا” هاپکینز و کومار نوشت.

– – –

واشنگتن پست آدم تیلور و سیندی Boren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>