لس آنجلس ارائه می دهد coronavirus آزمون برای همه, هنوز استفاده نشده کیت

لس آنجلس >> کافی coronavirus آزمون و به اندازه کافی افراد بیمار به دنبال آنها شهردار لس آنجلس به تازگی از چیزی در یک مقیاس دیگر شهر بزرگ ایالات متحده انجام داده بود — اجازه می دهد تا هر کسی با یا بدون علائم به آزمایش می شود به عنوان اغلب به عنوان آنها می خواهند.

یک وب سایت برای کتاب تست شد و به سرعت غرق توسط ساکنان در این کشور را که دومین شهر و اطراف آن شهرستان که نمی تواند تحت آزمایش دقیق تر دستورالعمل و نگران بودند آنها آلوده بودند و یا می تواند بدون علامت حامل های ناخواسته در معرض دیگران است.

اما با وجود overbooking برای جبران یک سوم از افرادی که نمی نشان می دهد این شهر هنوز هم هزاران نفر از آزمون است که نمی شود هر هفته با توجه به آمار و ارقام ارائه شده به آسوشیتد پرس توسط دفتر شهردار.

“تلف آزمون در یک زمان هنگامی که ما هنوز کافی تست واقعا تاسف گفت:” دکتر اریک Topol رئیس موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه سان دیگو-بر اساس تحقیقات پزشکی همکاری. “من این را تحسین آنچه که آنها انجام. بیشتر افراد آزمایش شده بهتر است.”

شهردار اریک Garcetti نذر را اجازه نمی دهد یک آزمون به هدر رفتن شد نتیجه همکاری با راه اندازی شرکت توسعه یافته است که آسان به اداره آزمون نیست که تکیه بر منابع کمیاب. اما آن را یک خروج قابل توجهی از سختگیرانه دولت ضوابط و دستورالعمل های تعیین شده توسط وزارت بهداشت و درمان این شهرستان با شهرستان به حد آزمون به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر.

آن را در یک زمان می آید زمانی که گسترش آزمایش سنگ بنای دولت برنامه ریزی برای کاهش آن stay-در-خانه سفارش و لس آنجلس تبدیل به کانون شیوع ویروس و وقفه پیشرفت بقیه دولت نشان داده است.

در حالی که این ویروس ابتدا بدتر در شمال کالیفرنیا LA County, صفحه اصلی به یک چهارم از دولت نزدیک به 40 میلیون نفر در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از این ایالت کشته و یک مورد تعداد رو به رشد با سرعت بیشتری نسبت به دیگر کشور عمده شهرستانهای استان است. بزرگ خانه سالمندان جمعیت حسابداری برای حدود نیمی از شهرستان و میر و پر قرار دارد مردم فقیر هستند دو دلیل اصلی.

زمانی که Garcetti باز تست مارس 30 شهرستان در حال آرام برخی از دستورالعمل که می تواند یک آزمون با اولویت رفتن به بدحال ترین و آسیب پذیر است. آن را اجازه تست برخی از افراد بدون علائم از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و پرسنل اورژانس بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.

از ديدگاه بهداشت عمومی گسترده تر تست می تواند کمک به تعیین این بیماری شیوع هر چند که نیاز به نمونه گیری تصادفی نیست و مردم به دنبال آزمایش می شود گفت: کارین Michels یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. و تست افراد بدون علامت می آید در هزینه از کسانی که نمی توانید یک آزمون.

“در یک دنیای کامل, شما می خواهید برای تست کل کشور, شما می خواهید برای تست کل کشور” Michels گفت. “ما به اندازه کافی ندارد کیت های آزمایش برای همه در حال حاضر است.”

به عنوان شهردار حذف محدودیت که می تواند مورد آزمایش قرار ملاقات پر شده است.

“من حیرت زده گفت:” سارا گرگ که متعلق به یک اسلات آنلاین پس از یک متن دریافت هشدار. “افرادی هستند که در سواحل شرق, من می دانم که نمی تونم تست شده است.”

لس آنجلس بود که اول شهرستان به ارائه رایگان آزمون برای همه است. هوستون انجام داده بود پس از نزدیک به دو هفته پیش اما در مقیاس بسیار کوچکتر از 500 به 1000 تست در روز است.

لا به پرداخت $137 در هر آزمون به درمانی-Korva یک start-up اجرا توسط فرد ترنر 25 ساله انگلیسی wunderkind. شرکت ساخت سپسيس آزمون زمانی که یک کارگر وجود دارد فکر کردم که او آلوده با coronavirus نمی تواند یک آزمون و ابداع یکی برای جمع آوری یک نمونه توسط swabbing داخل دهان بعد از سرفه سخنگوی Kyle ارتیگا گفت.

تست کردم اورژانس تایید سازمان غذا و داروی آمریکا.

لس آنجلس 75,000 آزمون در دسترس در هر هفته به استفاده از به طور عمده در هشت درایو-از طریق سایت های باز شش روز در هفته هر چند آن را نیز تست در پناهگاه بی خانمان خانه های سالمندان و مراکز تفریحی است. انجام بارگیری در این هفته به طور متوسط نزدیک به 57,000 آزمون در دو هفته پس از شهردار گسترش تست.

آزمون خود اداره در ماشین ها و نمونه ها کاهش یافته است در یک مجموعه سطل از بین بردن نیاز برای کارگران بهداشت و درمان به جمع آوری نمونه و تغییر دستکش و ماسک و لباس محافظ — همه از آن شده است در تامین کوتاه مدت — با هر آزمون. همچنین با استفاده از به طور گسترده ای در دسترس سواب نه به ندرت در دسترس بلند سواب بینی که منجر به کمبود آزمون.

این درمانی تست که در حال استفاده توسط نیروی هوایی ایالات متحده به فروش می رسد و به ایالت های آلاسکا و فلوریدا یکی از چندین جدیدتر آزمون به دست آوردن توجه است. یک تست بزاق توسعه یافته توسط دانشگاه راتگرز داده شد اضطراری, تایید FDA, مارس 8 برای استفاده در خانه.

آن Wyllie, یک دانشگاه ییل محقق که در بر داشت در یک مطالعه مقدماتی که تست برای حضور این ویروس در بزاق شد موثر تر از عمیق بینی سواب نمونه گفت: این روش درمانی نگاه امیدوار کننده به دلیل آن قطاری از خلط را از ریه ها همراه با بزاق و مواد سلولی در دهان.

“آن را مانند آنها پوشش تمام پایگاه های خود را. اگر ویروس در حال حاضر در جایی که آنها در حال بهبود شانس خود را از گرفتن که در آن است و تشخیص آن” Wyllie گفت. “این سخت است به یک ظرف غذا تا تف به یک لوله واقعا یا کشیدن داخل دهان خود را.”

روز بعد از Garcetti ساخته شده خود را اعلام آزمایش سه برابر شده و به حدود 10 ، 000 در لس آنجلس, او گفت:.

در نه روز پس از همه ارائه شد آزمون سایت به طور متوسط 8,900 آزمون در روز Garcetti شدهاند. تست افزایش در هفته گذشته, آوردن روزانه به طور متوسط بالاتر از 9,500 است که در زیر 10,000 آزمون درمانی-Korva می روند روزانه.

“این فقط محدود تقاضا گفت:” دکتر جفری Klausner, یک UCLA استاد که مدیر پزشکی برای درمانی-Korva. “تقاضا محدودیت چگونه بسیاری از می تواند به یک تست سایت. چگونه بسیاری از مردم می تواند از طریق یک تست سایت در یک ساعت.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

گرگ نداشت و سرفه و تب یا دیگر علائم کروناویروس, اما پس از خواندن در مورد افراد بدون علائم گسترش ویروس تصمیم به گرفتن تست به این دلیل آن را در دسترس و رایگان است.

او را از هالیوود خود را به درایو از طریق درمانگاه در Crenshaw مرکز مسیحی در جنوب لا و منتظر در یک خط از اتومبیل است که به آرامی snaked رو به جلو است.

آن را در حدود یک ساعت زمان برای رسیدن به نقطه که در آن او تحویل داده شد یک کیت تست در یک biohazard کیسه. او بسته به ویندوز خود مرسدس بنز باز کیت سرفه سخت چند بار swabbed عمیق در دهان او را برای حدود 30 ثانیه قرار داده و گرد و خاک در یک لوله آزمایش. او سپس سوار به جلو نورد پایین پنجره او کاهش یافته است و نمونه در یک مجموعه سطل.

نتایج وارد سه روز بعد. او منفی است که آنچه او مشکوک است. اما آن را تسکین بود.

“شما فقط نمی دانند که چگونه بسیاری از مردم آن را بدست و نه به حال هر گونه علائم” گرگ گفت. “من نفرت آن را اگر من در انجام ماموریت و تصویب آن در اگر من تا به حال آن را و آن را نمی دانند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de