لس آنجلس افتخارات کوبه Gianna برایانت با یادبود

لس آنجلس >> عزاداران شروع به جمع آوری امروز در مرکز شهر لس آنجلس برای خداحافظی به کوبه و Gianna برایانت در مرکز استیپلز ساعت قبل از برایانت یادبود برنامه ریزی شده بود برای شروع

بسکتبال فوق ستاره و 13-year-old daughter مفتخر خواهد بود در یک بنای یادبود در میدان جنگ که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز. کوبه و Gianna برایانت درگذشت همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

در اوایل ورود طرفداران شامل باب Melendez, 72 شده است که یک فصل بلیط دارنده برای 40 سال. بعد از دیدن برایانت برای لیکرز برای سال — از جمله در بازنشستگی خود را بازی — Melendez گفت که او نمی تواند تصور کنید از دست رفته یادبود.

Melendez و دوستان تام لینگ, Rene وگا و برت Noss گفت: آنها می خواستند برای ادای احترام خود را به برایانت ،

وگا گفت: نوه او و برایانت کودکان در همان مدرسه. برایانت به نام وگا “پدر بزرگ” و مخفیانه پشت سر او و او را انتخاب کنید تا.

لینگ پوشیدن یک نقره شماره 8 نیوجرسی گفت که او نمی تواند بر این باورند که اخبار برایانت مرگ است.

“ما فکر آن را جعلی, اخبار,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به آن اعتقاد دارند.”

Melendez عینک سیاه شماره 24 نیوجرسی و لیکرز, ژاکت او برای خریداری برایانت نهایی بازی.

“من هرگز در خواب, من می خواهم به پوشیدن این” برایانت در مراسم یادبود او گفت:.

جشن زندگی خواهد شد از ویژگی های سخنرانان تأمل در کوبه برایانت تاثیر ورزش خود و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

برایانت خانواده ده ها تن از نوابغ ورزشی و بسیاری از چهره های عمده در برایانت زندگی عمومی می رود.

مرکز استیپلز فروخته شده است برای یادبود. پول ساخته شده از فروش بلیط داده خواهد شد و به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است که پشتیبانی از جوانان برنامه های ورزشی در جوامع محروم و می آموزد ورزشی برای دختران و زنان است.

برایانت بازی خود را در تمام 20 سال حرفه ای با NBA لیکرز از جمله نهایی 17 فصل در مرکز استیپلز که در سال 1999 افتتاح. پنج بار قهرمان NBA دو بازنشسته نیوجرسی شماره 8 و 24 — قطع بالا میدان جنگ که در آن او سومین گلزن برجسته در لیگ, تاریخچه تا لیکرز ستاره LeBron James گذشت او در شب قبل از برایانت مرگ است.

برایانت مرگ ناشی از غلیان احساسات غم و اندوه در سراسر لس آنجلس جایی که او باقی مانده شهر محبوب ترین ورزشکار به دوران بازنشستگی است. ده ها تن از خاطرات و نقاشی های دیواری نصب شده در اطراف وسیع شهر و هزاران نفر از طرفداران جمع آوری روزانه خارج از مرکز استیپلز به commiserate پس از سقوط.

معانی نمادین اجرا خواهد شد در سراسر مراسم که برگزار خواهد شد در یک 24-پا-با-24-پا به مرحله. ونسا برایانت Kobe همسر و Gianna را انتخاب Feb. 24 به عنوان تاریخ به افتخار یکنواخت اعداد از کوبه و Gianna که عینک شماره 2 در جوانان تیم بسکتبال.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد برای کوبه و Gianna برایانت در اورنج کانتی در فوریه. 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im