لس آنجلس وکیل منطقه معذرت خواهی بعد از شوهر با هدف تفنگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان

لس آنجلس >> شوهر از اولین زن سیاه منجر به بزرگترین کشور محلی دادستانی اشاره کرد و تفنگ و گفت: “من به شما شلیک خواهد کرد” به زندگی توجه اعضا نشان دادن زن و شوهر در خارج از خانه قبل از سپیده دم امروز باعث عذرخواهی از همسر خود را در آستانه اصلی خود انتخابات.

در یک عاطفی کنفرانس مطبوعاتی در لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey گفت که او و همسرش دیوید بیدار شد و وحشت زده به تظاهرات رخ داده است که قبل از 6.m.. او گفت که او به طبقه پایین دوید که او شنیده ام او را به صحبت کردن با کسی و هنگامی که او بازگشت و گفت: وجود داعش است.

او گفت که او به او گفت: “من اسلحه من و من از آنها خواست به ترک.”

برخورد آمد جلوتر از یک شنبه اولیه انتخابات که در آن Lacey است که به دنبال یک دوره سوم. او درگیر شدند و بارها و بارها با زندگی ماده معترضان که می گویند او بیش از حد محافظ از اجرای قانون نیست و تعقیب ماموران تیراندازی منجر به مرگ است.

Black Lives Matter سازمان رد Lacey عذرخواهی طول جداگانه کنفرانس خبری. آنها گفتند: “آسیب دیده اند.”

“او نمی عذر خواهی به ما” Melina عبدالله گفت. “و عذرخواهی کافی نیست. ما به او نیاز به تغییر. ما باید خود را برای پاسخگو باشد و یا او می تواند بازنشسته شود.”

در یک ویدیو ارسال شده توسط عبدالله دیوید Lacey اشاره کرد و تفنگ و گفت: “خاموش است. دریافت کردن من در ایوان.”

او یک تحقیقی حسابرس با دا را تا سال 2016 بازنشستگی.

“پاسخ خود را در ترس و در حال حاضر که او متوجه می شود آنچه او می خواست به من می گویند به معترضان فرد است که او نشان داد که تفنگ به که او متاسف است که او عمیقا متاسف” دادستان گفت.

او همچنین گفت که او نیز متاسفم.

لاکی گفت که او دریافت کرده است تهدید به مرگ شده است و به دنبال عکس و مواجه بارها و بارها. او گفت که او انتظار دارد مردم به ورزش اول خود را اصلاح حقوق “اما ما خانه ما پناهگاه.”

“من باور نمی کنم آن را عادلانه است یا راست برای معترضان به نشان می دهد تا در خانه از افرادی که زندگی خود را وقف خدمات عمومی” Lacey گفت.

او گفت: تفنگ ثبت شده است اما نمی گویند اگر وجود سلاح های دیگر در خانه او.

لاکی گفت که او ارائه کرده است برای دیدار با اعضای بزرگ سیاه زندگی ماده یک در یک و یا در یک جمع کوچک. او گفت که این گروه را رد کرده است گزینه های آن.

“به نظر می رسد مانند آنچه آنها می خواهم که به من شرمسار و ارعاب من” Lacey گفت.

اما سیاه و سفید زندگی مهم سازمان گفت: Lacey حاضر به ملاقات با آنها است و هرگز تمدید این دعوت. آنها گفتند: Lacey نمی خواهد به ملاقات با آنها علنا به طوری که آنها ادعا کردند که آنها مجبور شدند برای رفتن به خانه اش.

آنها تنظیم صندلی در پیاده رو و سه نفر زنگ زد خود را مفت عبدالله گفت.

“ما شنیده چه صدا مانند یک تفنگ بودن تالار گفتگوی جوانان ایرانی,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه من محشور کلمات به گفتن” صبح به خیر ” اما من.”

او گفت: David Lacey اشاره کرد و تفنگ “اینچ” از قفسه سینه خود را.

کارآگاهان در حال بررسی است “امکان حمله با سلاح مرگبار” به پلیس لس آنجلس در بیانیه ای گفت.

Lacey به منشی گفت: در این مورد می تواند به ارمغان آورد به مستقل دادستانی و وزارت امور خارجه دفتر دادستان کل است و کمک به پلیس لس آنجلس.

در این ویدئو عبدالله می گوید off-camera: “صبح به خیر. شما در حال رفتن به ساقه من است؟”

مرد می گوید: “من به شما شلیک خواهد کرد. دریافت کردن من در ایوان.”

عبدالله پاسخ می دهد: “می توانم به شما بگویم جکی لاکی که ما در اینجا؟”

مرد می گوید: “من اهمیتی نمی دهند که شما در حال دریافت کردن من در ایوان سمت راست در حال حاضر. ما در حال تماس با پلیس از سمت راست در حال حاضر.”

پلیس به نام خانه پس از گفت حدود 50 معترضان خارج شد. وجود دارد هیچ دستگیری.

بین دو ترم وقت است که رو به جورج Gascon سابق سان فرانسیسکو منطقه وکیل و مدافع سابق راشل رسی. رقابت حزبی و تصمیم گرفته خواهد شد اگر یکی از نامزدها بیش از نیمی از آرا در روز سه شنبه. اگر هیچ کس می شود یک اکثریت دو بالا را در نوامبر است.

لافزن انتخاباتی را بلافاصله نظر.

“به عنوان دادستان منطقه من هرگز اجرا از جامعه” رسی در بیانیه ای گفت. “و من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که به آن می گویند اما من نیز هرگز تهدید به شلیک و یا دیگران را تهدید به شلیک اعضای جامعه اعتراض من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>