لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر برای خرید فروم پاکسازی راه را برای عرصه های جدید

لس آنجلس >> لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر خرید فروم برای 400 میلیون دلار به پایان میلیاردر حقوقی مبارزه با باغ میدان مدیسون شرکت و پاکسازی راه را برای ساخت یک عرصه جدید برای تیم های NBA پایین خیابان در اینگلوود کالیفرنیا.

بالمر اعلام کرد که خرید نقدی از تکریم عرصه امروز. بالمر سابق مایکروسافت اجرایی و کلیپرز معاون رئیس دنیس وانگ در حال ساخت این معامله از طریق CAPSS LLC تازه تشکیل نهاد است که ادامه خواهد داد به کار فروم به عنوان یک موسیقی زنده و برگزاری.

“این بی سابقه است اما ما معتقدیم در آینده جمعی ما,” بالمر گفت. “ما متعهد به سرمایه گذاری ما در شهرستان آتاسکادرو که خواهد بود خوب برای جامعه کلیپرز و طرفداران ما.”

ظاهرا ترس از رقابت برای کنسرت ها و دیگر حوادث بزرگ MSG شده است به شدت در تلاش برای خنثی کردن بالمر تمایل به ساخت یک state-of-the-art, 18,000-صندلی خانه برای کلیپرز فقط چند بلوک پایین دشت خیابان از فروم. دو عرصه خواهد بود كه تنها با اسراف SoFi ورزشگاه پیچیده ساخته شده توسط لس آنجلس قوچ صاحب استن Kroenke.

MSG که خریداری این فروم گزارش $23.5 میلیون نفر در 2012, شکایت کرد, Inglewood, دولت شهر, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت قوه مقننه در آن مختلف و تلاش برای کند کردن روند تصویب برای بالمر خصوصی عرصه تامین مالی پروژه است که در حال حاضر تحت بررسی های زیست محیطی.

انجمن خرید و ناگهان پیچد تا دادخواهی و مبارزه و اجازه می دهد تا کلیپرز به حرکت به جلو در هدف خود برای باز کردن یک عرصه جدید که خود را در مرکز استیپلز اجاره منقضی می شود در سال 2024. کلیپرز در حال حاضر به اشتراک گذاری مرکز شهر میدان با لس آنجلس لیکرز و NHL Los Angeles Kings.

بالمر می خواهد برای ساخت یک $1.2 میلیارد عرصه در 28 هکتار از زمین فقط در جنوب SoFi ورزشگاه پیچیده است. علاوه بر این از کلیپرز’ پروژه جدید خود را بر چهار قابل توجهی در عرصه — SoFi ورزشگاه شامل 6000 صندلی محل عملکرد در علاوه بر این به اصلی استادیوم فوتبال — در داخل یک مایل از یکدیگر در دشت خیابان.

بالمر گفت: فروم و کلیپرز’ عرصه جدید قادر خواهد بود به منظور هماهنگی برنامه رویداد در حالی که تحت مالکیت کاهش تاثیر بسیاری از مردم در یک منطقه کوچک از حومه لس آنجلس.

کریس Meany یک اصل در توسعه شرکت نظارت کلیپرز’ عرصه جدید پروژه اذعان به اهمیت مدیریت ترافیک در معامله.

“در حالی که ما به طول های بزرگ رفته برای ارائه یک بی سابقه ترافیک-مدیریت طرح جدید بسکتبال آرنا این خرید را فراهم می کند توانایی بسیار بیشتری برای هماهنگی و جلوگیری از برنامه ریزی حوادث در همان زمان و در هر دو سالن,” او گفت:.

MSG احیا یک بار-افسانه فروم که افتاده بود به استفاده نامناسب پس از لیکرز و پادشاهان چپ برای مرکز استیپلز در سال 1999. ساختمان معروف به glitzy “Showtime” لیکرز که موفق به کسب پنج قهرمانی رسیده و هشت NBA نهایی در طول 1980s. کوبه برایانت خود را آغاز کرد 20 سال لیکرز حرفه ای در این عرصه است.

MSG صرف یک گزارش 50 میلیون دلار در بازسازی به عرصه و دوباره باز آن را به عنوان به خوبی در نظر گرفته محل در درجه اول مورد استفاده برای کنسرت های اصلی و ورزش های رزمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>