لس آنجلس تصویب جدید ‘اتاق جنگ’ استراتژی برای مقابله با بی خانمانی

لس آنجلس >> لس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان در روز سه شنبه اعلام کرد یک استراتژی جدید به سرعت روند گرفتن افراد بی خانمان به مسکن دائمی است که مدل در دولت فدرال در پاسخ به بلایای طبیعی است.

ایجاد یک “مسکن فرماندهی مرکزی” علائم تعمیرات اساسی چگونه سازمان با هم کار کنند در پرداختن به تعداد فزاینده ای از مردم ساکن در این خیابان با توجه به لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان.

قبلا سیستم بود آهسته با نوار قرمز و شکاف در اطلاعات درباره مسکن واحد در دسترس بودند و کسی که واجد شرایط است به حرکت به آنها گفته است.

در برخی از موارد وجود دارد که مدت زمان انتظار از 10 ماه از یک فرد بودن همسان به مسکن به امضای اجاره نامه.

“هیچ کس برگزاری این تصویر کامل از منابع” گفت: LAHSA موقت, مدیر اجرایی, هایدی Marston. “سیستم ما نیست صحبت کردن به یکدیگر است.”

ابتکار جدید با استفاده از یک “اتاق جنگ” مدل الهام گرفته شده توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری رویکرد به پیدا کردن خانه برای مردم به طور ناگهانی آواره طوفان Marston گفت.

در حال حاضر مقامات خواهد شد که دسترسی به اطلاعات در زمان واقعی نشان دادن مسکن در دسترس بودن و همچنین جریان بودجه با توجه به LAHSA.

از آنجا که راه اندازی در ماه دسامبر مقامات شناسایی برخی از 3000 بالقوه واحد مسکونی است که قبلا بخشی از کل موجودی Marston گفت.

فرماندهی مرکزی یک گام به سوی بازسازی یک پاسخ سیستم نظارت LAHSA که همچنین شامل مسکن و توسعه مقامات دفتر شهردار و سلامت بخش است.

“ما تعداد زیادی از مردم که نیاز به اسکان بدهند به سرعت در حال” Marson گفت: از وضعیت در لس آنجلس که در آن مقامات اعلام کرده اند بی خانمانی یک حالت اضطراری است. از جمله بحران-پاسخ کارشناسان در یک روز به صورت روز نشان می دهد که مقامات در حال درمان این مشکل با فوریت آن را سزاوار او گفت:.

در آن سال 2019 تعداد این سازمان گزارش شده است که وجود دارد نزدیک به 60,000 افراد بی خانمان زندگی در شهرستان لا با بیش از 36,000 از آنها در شهر است. اما حدود 25 درصد زنده در خیابان.

آزادراه overpasses به انتظارنشسته بودند با چادر و آن را به یک دید مشترک به دیدن کسی که با هل دادن یک سبد پر از وسایل را از طریق مرکز شهر.

با توجه به LAHSA و شهردار اریک Garcetti دفتر به طور متوسط 130 افراد بی خانمان در لس آنجلس حرکت به مسکن روزانه. اما به طور متوسط 150 نفر در تبدیل شدن به بی خانمان ها در هر روز است.

“این بی خانمانی بحران خواستار واکنش در شرايط اضطراری و حرکت سوزن به معنی زیرک و انعطاف پذیر و خلاق با ما منابع” Garcetti در بیانیه ای گفت: استقبال از این استراتژی جدید.

از طریق فرآیند جدید مقامات نیز کشف 30 میلیون دلار از 107 میلیون دلار کمک مالی از HUD به لس آنجلس در سال 2017 رفته بود unspent در تقویم-سال مهلت LAHSA گفت.

که اتفاق افتاده است به دلیل خالی پایین و نرخ بالاتر از نرخ بازار از مقامات مسکن می تواند پرداخت LAHSA مقامات گفت: همراه با “صاحبخانه تعصب” علیه مستاجران با اختلالات روانی یا سابقه بی خانمانی.

“این کاملا غیر قابل قبول است که مسکن وجوه باقی مانده بودند unspent زمانی که ما unsheltered همسایگان در ادامه به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن در خیابان” گفت: شهرستان لا سرپرست هیلدا سولیس. جدید تلاش خواهد کرد خود را به “بی ربط” و سیستم “حداکثر رساندن تمام منطقه منابع,” او گفت:.

Solis نشان دهنده شرق لس آنجلس یکی از دو محله از جمله مرکز شهر که در آن ساختار فرماندهی در حال آزمایش است با شروع این هفته است. LAHSA کارکنان را راه اندازی فروشگاه در مسکن محلی مقامات که در آن آنها می توانند چوپان و عیب یابی برنامه های کاربردی.

روز سه شنبه اعلام می آید یک هفته پس از Garcetti و HUD دبیر بن کارسون ملاقات در لس آنجلس به اعلام تشکیل یک گروه کاری مشترک برای رسیدگی به بی خانمانی. Garcetti و کارسون گفت: لس آنجلس تایمز که آنها نزدیک به یک معامله به استفاده از فدرال و بودجه دولت را به باز کردن پناهگاه بی خانمان در این شهر است.

در اوایل این ماه در این شهرستان هیئت ناظران به نام برای یک ارزیابی مجدد از ساختار LAHSA عملیات زیر ممیزی در ماه اوت گذشته که اقتدار موفق به دیدار با اهداف برای قرار دادن مردم به مسکن دائمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>