Lori Loughlin, Mossimo Giannulli: هیچ کالج رشوه خواری محاکمه تا 2021

بوستون >> وکلا برای “Full House” بازیگر Lori Loughlin او طراح مد شوهر Mossimo Giannulli و برجسته دیگر پدر و مادر متهم در, فراگیر, دانشگاه, پذیرش رشوه خواری مورد می گویند نمی شود آنها را آماده رفتن به دادگاه تا سال آینده.

دادستان فدرال در بوستون گفت: اولین دادگاه برای ثروتمند پدر و مادر هنوز در حال مبارزه با این اتهامات باید در ماه اکتبر آغاز شد و Loughlin و Giannulli باید سعی در گروه اول.

اما مقدار قابل توجهی از شواهد برجسته خارجی و عمومی “پیچیدگی” از این مورد را محاکمه این سقوط غیر ممکن است وکیل شان Berkowitz که به نمایندگی از Loughlin و Giannulli گفت: در پاسخ ظ روز شنبه. اولین دادگاه باید شروع زودتر از بعدی فوریه Berkowtiz گفت.

قاضی در نهایت تصمیم می گیرید که محاکمات آغاز خواهد شد.

دادستان ها ارائه کرده اند دفاع با بیش از 1.9 میلیون اسناد متشکل از بیش از 3.2 میلیون صفحه و بیش از 300 ساعت از صوتی و تصویری گفت: Robert Popeo یک وکیل برای پدر و مادر دیگر به اتهام, در مورد, رسانه های اجرایی الیزابت کیمل.

Loughlin و Giannulli از متهم پرداخت $500,000 به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام حتی اگر نه یک پارو زن. مقامات می گویند این پول اختصاص یافته از طریق یک شام خیریه عمل با پذیرش کالج مشاور ریک خواننده که التماس گناه به سازماندهی این طرح است.

Loughlin وکلا نشان داده اند آنها استدلال می کنند که زن و شوهر بر این باور خود را پرداخت قانونی شد کمک های مالی و متهم دادستان پنهان کردن شواهد که حمایت از ادعای خود را از بی گناهی در حالی که تلاش برای قلدر آنها را به شفاعت گناه.

دیگر پدر و مادر متهم به پرداخت پول به کسی که تقلب در فرزندان خود را به آزمون ورودی و یا به طور مشابه پرداخت رشوه برای دریافت آنها مراجعه به مدارس به عنوان جعلی استخدام ورزشکاران است.

وکلای Loughlin, Giannulli و دیگر پدر و مادر نیز به چالش کشیدن دادستان’ پیشنهاد گروه از پدر و مادر برای محاکمه گفت: “آن را فاقد یک سازماندهی می کند و اصل از هیچ تلاشی برای درمان مانند متهمان به طور یکسان.” Berkowitz همچنین نشان داد که برخی از والدین خواهد استدلال می کنند آنها باید خود را جداگانه محاکمه به خاطر “یک مشترک محاکمه خواهد شد در نتیجه قابل توجهی تعصب است.”

وضعیت شنوایی در این مورد برنامه ریزی شده است برای Feb. 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>