‘به دنبال بیشتر شبیه به یک محله’: Coffey پارک کاشت 350 اهدا درختان

از بیش از 1400 Coffey پارک خانه های از دست رفته در Tubbs آتش بیش از یک هزار مورد بازسازی شده اند. صدها نفر دیگر تقریبا به پایان رسید. قیف دیوار, پوشش سانتا رزا محله اصلی کشیدن جدید و بهبود یافته است. 6 هکتار پارک جامعه است tantalizingly نزدیک به اتمام است.

فقط بیش از 2½ سال پس از دوزخ Coffey پارک است دوباره به دنبال خوب است. اما آن را نیز به دنبال کمی لخت. کار با محله پشتیبانی گروه Coffey قوی که wrangled خوش تیپ, اهدا, از, فدرال اکسپرس, کالیفرنیا را مگی پدر و محوطه سازی تحویل 350 درخت رایگان به 180 Coffey پارک مالکان فقط در زمان برای روز جمعه روز درختکاری.

در ماه ژوئیه گذشته در شهرستان سانتا رزا حذف 700 مرده و آسیب دیده درختان از فضاهای عمومی و زمینی در مقابل Coffey پارک خانه. برای پر کردن جای خالی که به ارائه سایه سبز و مناظر Coffey قوی برای اعمال یک کمک مالی از روز درختکاری پایه و اساس است. پایه و همسان Coffey قوی با FedEx Corp. که اهدا 30.000 دلار برای خرید 350 درختان — کرپ Myrtles, چینی, Pistaches گل آلو قرمز افرای و Gingkos.

Coffey پارک ساکنان شد و پس از آن دعوت به اعمال می شود تا پنج درختان. متقاضیان توافق به کاشت درخت به درستی و به آب کود و هرس آنها را به عنوان مورد نیاز است.

کل تلاش شده است پیچیده و قابل توجهی با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Coffey قوی عضو هیئت مدیره پاملا ون Halsema برنامه ریزی شده بود تاکستان با مضمون رویداد در شافر مدرسه ابتدایی در روز شنبه. همه 350 درختان خواهد بود به انتظارنشسته بودند. داوطلبان با وانت کامیون های حمل و نقل خواهد درختان به خانه جدید خود را و کمک به آنها را کشت. شهری درخت بنیاد خواهد توزیع بروشور در مورد چگونه برای مراقبت از درختان.

با اجتماعات دیگر یک گزینه این طرح تغییر کرده است. “ما تصمیم به ارائه آنها را مانند پیتزا” ون Halsema گفت.

مگی پدر و محوطه سازی صرف چند روز در این هفته ارائه درختان. برای 30 $هزینه landscaper توافق به کاشت درخت همراه با ثبات مخاطرات. حدود نیمی از کسانی که دریافت درختان در زمان آنها را در آن ارائه دهد. ون Halsema رفت از راه خود را برای تشکر از مگی پدر صاحب ونتورا رویز و خدمه خود را از هفت که در حال برنامه ریزی برای کاشت در اطراف 180 درختان این آخر هفته. “این یک مقدار زیادی از کار,” او گفت:.

برای اطمینان از تمام ساکنان شانس به درختان و آگاه باشید که هر کس در محله است که در رسانه های اجتماعی Coffey قوی نیز توزیع آگهی به خانه به خصوص برای خواص “است که نگاه مانند آنها می تواند استفاده از برخی از درختان گفت:” ون Halsema که خوشحال بود با پاسخ.

یکی دیگر از Coffey قوی عضو هیئت مدیره ساشا ساقی یاد دادن نمایندگان از نبراسکا-بر اساس روز درختکاری پایه یک تور از محله پاییز گذشته. آسمان بود و خفه با دود. این Kincade آتش تا به حال مشتعل چند روز قبل. شعله های آتش سوزاندن در نزدیکی “تا به حال تاثیر بسیار بر روی آنها” ساقی به یاد می آورد. “آن را آورده از آتش سوزی و تاثیر خود را در کالیفرنیا به خط مقدم.”

به Coffey پارک به تازگی از ارتفاعات این شهر Fountaingrove بخش ساقی متوجه “تضاد” بین محله و مناطق اطراف آن. “شما واقعا می توانید ببینید که چگونه چند درخت وجود دارد” در Coffey, پارک, او گفت:.

که خواهد شد در حال حاضر شروع به تغییر.

“این است که به دنبال کمی لخت,” Coffey قوی جمهور استیو Rahmn گفت. “اما هنگامی که شما اضافه کردن تمام کسانی که درختان آن شروع می شود به دنبال بیشتر شبیه به یک محله است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>