به دنبال ضد عفونی کننده دست? موفق باشید پیدا کردن آن

نیویورک — دست عفونی در آمازون آسیا شد. یک Walmart آخر این هفته به طور کامل به فروش می رسد. و تنها در امتحان سوم شد Ken Smith قادر به پیدا کردن ژل روشن — در Walgreens که در آن سه بطری Purell شدند. او خریداری شده ،

“من نمی خواهم برای ذخیره کردن می گوید:” اسمیت بازنشسته پزشکی تکنسین در Wichita Falls, Texas.

ترس از coronavirus باعث شده است تا مردم به سهام تا در جوانه-قتل ژل, ترک, فروشگاه, قفسه های خالی و خرده فروشان آنلاین آسمان بالا قیمت تعیین شده توسط کسانی که در تلاش برای کسب سود عجله. بیشتر است و در این راه اگر چه روشن نیست که چه مدت آن را به خرده فروشان به restock.

فروش دست عفونی در ایالات متحده شد تا 73 درصد در چهار هفته به پایان Feb. 22 در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش با توجه به تحقیقات بازار شرکت Nielsen.

الکل مبتنی بر gunk مناسب است اما ضد عفونی کننده دست نیست, بهترین راه برای تمیز کردن دست های خود را. برای آن که آب و صابون هنوز هم حاکم عالی, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این سازمان توصیه می کند برای اولین بار شستن دست با آب گرم و یا آب سرد و سپس فورا کف صابون به مدت 20 ثانیه به آن را در پشت دست بین انگشتان و زیر ناخن انگشت قبل از شستشو کردن.

اگر شما در نزدیکی یک مخزن ضد عفونی کننده دست انجام خواهد شد. اما نگه داشتن در ذهن است که آن را نمی کشتن تمام میکروب CDC می گوید. خواندن برچسب و مطمئن شوید که شما با استفاده از یکی که حداقل 60% الکل آژانس بهداشت می گوید. پس از استفاده از آن را مالش آن را بیش از همه دست های خود را تا زمانی که آنها خشک است. یکی دیگر از نکته: صورت خود را لمس نمی از مقامات بهداشتی می گویند ویروس ها می تواند وارد بدن خود را از چشم و دهان و یا بینی.

بیمارستان ها بیشتر نگران کمبود ماسک صورت که مردم نیز ربودند تا با وجود درخواست از مقامات بهداشت. بیمار و اتاق درمان در بیمارستان ها همیشه یک سینک و صابون برای شستن دست ها می گوید نانسی فاستر, انجمن بیمارستان های آمریکا سر از کیفیت و ایمنی بیمار. اما وجود دارد هیچ جایگزین های خوب برای ماسک برای پرستاران و پزشکان است.

مراکز و عرصه ورزش در حال اضافه کردن بیشتر ضد عفونی کننده دست ایستگاه. و برخی از محل های کار کرده اند گفت: آنها با برداشت بیش از حد.

Purell پرفروش ترین ضد عفونی کننده دست است تا تولید. خارج شده و در فروشگاه های دیگر می گویند که آنها در حال صحبت کردن تامین کنندگان به سهام تا سر قفسه اما نمی گویند چه مدت است که می تواند.

Purell می گوید آن را دیده تقاضا بالاتر از امکانات مراقبت های بهداشتی در علاوه بر این به فروشگاه. آن را با اضافه کردن بیشتر تغییرات و داشتن کارکنان کار اضافه کاری در دو اوهایو که در آن امکانات بسیاری Purell ساخته شده است می گوید: سامانتا ویلیامز یک سخنگوی شرکت مادر آن Gojo صنایع.

حمام و بدن با این نسخهها کار به فروش می رساند که دست عفونی با بوی مانند “وانیل رز” و “آناناس colada می گوید:” آن شده است قادر به نگه داشتن بطری در انبار در آن 1700 در فروشگاه ها. یک مدیر اجرایی برای Bath & Body Works صاحب L مارک های هفته گذشته گفت که دست عفونی ساخته شده تا 5 درصد از کل کسب و کار و که آن را در حال رشد “در یک نرخ بسیار بالا.”

خارج شده و شاهد افزایش تقاضا برای تمیز کردن وسایل و سایر موارد مشابه که خریداران شروع به آماده شدن برای یک طوفان. بزرگترین خرده فروش می گوید: این کار با تامین کنندگان به سهام تا دوباره در آن موارد از جمله ضد عفونی کننده دست.

در Costco در لس آنجلس پنج شنبه, ضد عفونی کننده دست رفته بود و خریداران مسدود پشت کاورنو فروشگاه که در آن کارگران wheeling کردن پالت پس از پالت از آب بطری. “باور نمی کنم از اعتیاد” یکی از کارگران فریاد زد.

در آمازون بیشتر دست عفونی رفته بودند. کسانی که چپ بود و به طور جدی در آسیا حتی اگر این شرکت گفت که پلیس آن سایت برای قیمت gougers. دو 8-هر اونس بطری Purell برای مثال بودند در حال ارائه شده برای $119 توسط یک شخص ثالث فروشنده; از جمله فروشندگان می توانید لیست اقلام خود را برای فروش در Amazon.com به طور مستقیم.

Gaelen گیتس می گوید او trekked به دو Walgreens یک Safeway و CVS این هفته و نمی تواند پیدا کردن هر گونه ضد عفونی کننده دست.

وکیل که زندگی در سان فرانسیسکو نیست نگران ویروس جدید او فقط در تلاش برای جلوگیری از گرفتن سرماخوردگی در یک موسیقی و جشنواره فیلم او قصد دارد برای شرکت در اواخر این ماه در Austin, Texas.

اگر او نمی توانید پیدا کنید هر زمان از سفر او تا به یک طرح: شستن دست های خود را اغلب و “سعی کنید به دست زدن به هر چیزی.”

___

AP نویسندگان آن د’Innocenzio در نیویورک; Linda A. Johnson در ترنتون نیوجرسی; و جاستین پریچارد در لس آنجلس نیز به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de