انتظار طولانی برای توکیو 2020 المپیک سوغات بازار را انتخاب کنید تا

توکیو >> این بار تنهایی برای هزاران نفر از سوغاتی در ده ها تن از توکیو 2020 المپیک فروشگاه که در حال طراحی چند مشتریان با به تعویق افتاد بازی بیش از یک سال دور و رو به آینده نامشخص.

و آنها هیچ گونه نگرانی در لحظات برای توکیو, سازمان, که امیدواریم به تولید 100 میلیون دلار فروش 5,500 “مجوز”محصولات از جمله رسمی المپیک chopsticks المپیک چتر بزرگ و پر از کثافت است که می تواند برای تقریبا 200 دلار است.

همه گیر و عدم اطمینان را خالی المپیک فروشگاه از مشتریان. و یک سوال بزرگ بافندگی به افزایش اضطراب: می توانید به تعویق افتاد بازی واقعا گیرد ؟

کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری گفت: اگر آنها نمی تواند جلو بروید در جولای 23, 2021, آنها لغو می شود — نه به تعویق افتاده است.

عجیب لغو ممکن است تحریک سوغات و فروش و رانندگی تقاضا برای یادگاری از بازی های المپیک 2020 که برگزار نشد — نه یک بار بلکه دو بار به دلیل بیماری همه گیر. برعکس مقید کردن تقاضا نیز ممکن است خار اگر فروش این بازی در نهایت برگزار شد.

بازی های المپیک لغو شده است در سال های جنگ — سال 1916 1940 و 1944 — اما هرگز برای یک ویروس است.

“اگر وجود دارد هیچ توکیو بازی های المپیک در سال 2021 ارزش در حال حاضر ایجاد 2020 کالا افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر افزایش دهد به سرعت اگر محصول موجود حذف شده است از خرده فروشی” دیوید کارتر که می آموزد ورزشی کسب و کار در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “خط پایین این سوال که ضبط خواهد شد این رسمی/غیر رسمی درآمد?”

“بسیاری را مشاهده 2020 توکیو کالا به تازگی محصول به نمایندگی از همه که 2020 ایستاده بود برای جهانی — جهانی گفتگو قطعه برای کسانی که در سراسر جهان” کارتر اضافه شده است.

سازمان و کمیته بین المللی المپیک حفظ بازی برگزار خواهد شد هر چند بسیاری از دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند آنها نباید رفتن به جلو بدون یک واکسن.

اگر آنها را به جلو خواهد شد و ورزشکاران در قرنطینه می شود و خواهد شد و طرفداران مجاز به شرکت ؟ آنچه در مورد بسته بندی 11,000 ورزشکاران از بیش از 200 کشور و منطقه به ورزشکاران روستا در توکیو خلیج ؟ چگونه ورزشکاران قطار با خیال راحت ؟ و چگونه می شود آنها سفر جهان به مقدماتی حوادث ؟

اگر وجود دارد هیچ هواداران در بازی های المپیک, چه اتفاقی می افتد به درآمد پیش بینی شده از بلیط و فروش کالا انتظار می رود با هم برای تولید درآمد در حدود 1 میلیارد دلار به صورت محلی سازمان. را طرفداران که در حال حاضر خریداری بلیط — سازمان دهندگان می گویند 7.8 میلیون بلیط در دسترس بود — دریافت بازپرداخت?

توکیو برگزار کنندگان می گویند تقریبا 90 مجوز مغازه های سوغات بودند باز در اطراف ژاپن در پایان ماه آوریل است. معلوم نیست اگر تمام ادامه خواهد داد به کار تا زمانی که بازی های المپیک در 14 1/2 ماه با فروش آنلاین مطمئن باقی می ماند.

“ارائه فروش باقی می ماند کافی ممکن است بهترین را برای باز باقی می ماند — و یا حداقل تا حدی باز کنید تا با وضوح بیشتری در تمرکز” کارتر گفت. “پس از همه این است که هنوز هم مهم درآمد به تولید با توجه به عدم قطعیت جمعی.”

توکیو سازمان و کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت در ماه مارس زمانی که بازی به تعویق افتاد تا سال 2021 به نگه داشتن 2020 نام تجاری است. این اجتناب scrapping تن از 2020 کالا که ممکن است ایجاد یک بازار ثانویه از قطع 2020 موارد. آن را نیز ممکن است داشته باشد رانده بازار برای “knock-off” مواردی که قطع به کمیته درآمد.

حامیان مورد علاقه نگه داشتن 2020 نام تجاری است که دیده شده است در سراسر توکیو برای سال ها بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی در تاکسی و مترو. محلی حمایت مالی معاملات به ارزش $3.3 میلیارد به کمیته سازماندهی توکیو — حداقل دو برابر بزرگتر از هر بازی های قبلی است.

به طور کلی ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی ها هر چند یک تفتیش می گوید: آن دو برابر این مقدار است. اما 5.6 میلیارد دلار است که پول است.

به طور جداگانه IOC است 14-در دراز مدت حامیان مانند اینتل و تویوتا که در حال گزارش به پرداخت حدود $100 میلیون برای نمایش آرم المپیک.

المپیک فروشگاه در توکیو مرکز خرید اندود شده با ده ها تن از قفسه های پر از تی شرت و کلاه و پر حیوانات کثافت بود و عمدتا عاری از مشتریان بیش از آخر هفته. کسانی که به مرور در هیچ عجله به خرید.

“من علاقه مند به خرید هر المپیک سوغاتی” Misako ساتو گفت. “اما من خواهد بود بیشتر علاقه مند به خرید چیزی است که اگر به بازی های المپیک لغو شد. پس از آن آنها خواهد بود یک قطعه مکالمه یک کنجکاوی.”

اضافه شده دوست Yasuko Kitadai: “احتمالا خیلی زود به خرید حتی اگر آنها برگزار شد در این سال به دلیل ژاپنی تمایل به صبر کنید تا آخرین لحظه برای خرید قبل از این رویداد است.”

آنها هر دو توافق کردند, حفظ 2020 نام تجاری بود راست حرکت می کند به نگه داشتن هزینه های پایین. که او نیز احساسات یک خریدار که می خواست برای شناسایی شود تنها با اسم Daisuke.

“برای اطمینان من را خرید چیزی قبل از بازی های المپیک بیش از,” او گفت:. “اما آن را خیلی زود در حال حاضر.”

بیش از 400 روز خیلی زود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de