زن محلی توصیف ‘عجیب و غریب برخورد با growling بابکت که در سمت چپ 5 جوجه مرده

Judi ایستمن است که هنوز هم متعجب و متحیر شده توسط bobcat که ساخته شده خود را در صفحه اصلی خود کنوود انبار در روز یکشنبه و دوشنبه.

“به خوبی آن را عجیب و غریب, زیرا هیچ چیز بابکت هم ساخته شده حس” Eastman گفت.

حتی اگر این درنده کشته شدن پنج ایستمن را در جوجه های یک نوجوان red-tailed hawk را نمی خواهید هر یک از آنها را برای یک وعده غذایی. ایستمن تخمین می زند او را از دست داده و 20 جوجه به بابکتس در 43 سال, اما این اولین بار است که او مواجه می شوند یکی خودش.

“این برای تلفن های موبایل خنده دار اما هر محترم بابکت منازعه یکی طول می کشد و با آن” او گفت:. “این فقط یک کشته و هرگز از خوردن هر چیزی است.”

ایستمن و شوهرش استیو اول متوجه بابکت در یکشنبه شب پس از آن کشته شدن چندین جوجه. آنها با عجله به بقیه دام در داخل پناهگاه خود را و فرض بابکت چپ اموال خود را.

با هیچ نشانه ای از حیوانات در صبح روز دوشنبه او اجازه دهید جوجه ها در خارج از پناهگاه خود به 2 هکتار منطقه است. هنگامی که او وارد دانه اتاق برای گرفتن خوراک او شنیده growling با صدای بلند سر و صدا.

“چیزی که مرا عصبی بود و شنیدن آن و نمی دانستند که در آن بود,” او گفت:.

پنهان شدن پشت یک بزرگ خوراک کیسه بابکت شروع به پریدن کرد در سگ Bebee که پیچ و مهره ای خارج است.

ایستمن بلافاصله شروع به پرتاب خوراک در جهت مخالف بابکت برای نگه داشتن جوجه ها به دور از درب. سپس او تغییر چرخ دنده و شروع به گرفتن عکس از حیوانات بود که هنوز هم growling.

ایستمن گفت: او کمی عصبی بود اما نمی ترسم چرا که او می تواند ببینید بابکت.

“فقط هنوز من در تلاش برای گرفتن یک عکس,” او گفت: به bobcat.

زمانی که بابکت تصمیم به ترک دانه آن برداشت دیگری مرغ. این بار Bebee تعقیب پس از بابکت تا آن کاهش یافته و مرغ که جان سالم به در برد حمله.

“چیزی که زیبا مانند یک گوزن تا زمانی که ناپدید شد” Eastman گفت. “به نظر نمی رسد که نگران است.”

این بابکت رفتار اگر چه نادر نیست و کاملا عادی است. آن را به نام مازاد کشتار و آن را به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که شکارچیان برخورد دام که اهداف آسان با توجه به “Bobcat: استاد بقا” توسط Kevin هانسن.

گاهی اوقات بابکتس را کشتن حیوانات اضافی به طوری که آنها باقی مانده اما تمایل خود را برای شکار سنگین تر بودن می تواند چقدر گرسنه هستند با توجه به کتاب است.

Bobcats معمولا با احتیاط از مردم, اما سگ های کوچک و گربه ها شکار آسان, با توجه به وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش است. توصیه می شود برای جلوگیری از خروج حیوانات خانگی در خارج بدون نظارت و به نگه داشتن حیوان خانگی مواد غذایی و آب در داخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>