مدارس محلی تعلیق کلاس تغییر برنامه در میان coronavirus همه گیر

چند سونوما کانتی مدارس را به حالت تعلیق در کلاس و یا تغییر برنامه های خود را در کنار مدارس سراسر کشور که در حال انجام اقدامات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اینجا آخرین است:

3 p. m.: کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش توصیه مدارس در این هفته به “رد” دانش آموزان یا کارکنان که با معیارهای خاص تا ارائه دهنده خدمات پزشکی را پاک کرده است آنها را به بازگشت و شهرستان سانتا رزا مدارس خواهد شد پیوستن به سیاست.

هر کسی که سفر بیش از گذشته 14 روز به یک کشور دچار شیوع مانند چین و ایران و ایتالیا و یا کره جنوبی خواهد بود و خارج از مدرسه.

افرادی که در تماس با کسی که تشخیص داده شده است با کروناویروس و یا در حال نشان دادن علائمی از جمله تب بیش از 100 درجه تنگی نفس یا سرفه مداوم نیز خواهد بود از مطالعه حذف شدند.

اگر سانتا رزا دانشجو نمی تواند حضور در کلاس آنها قرار داده خواهد شد در کوتاه مدت مطالعه مستقل خواهد شد و فرصت را از دست رفته تکالیف پس از نمرات خود را تحت تاثیر قرار می گیرد در این منطقه گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر دیگر سونوما کانتی مدارس اتخاذ شد که دولت سیاست خروج.

1:15 p. m.: Santa Rosa تاریخ و کالج جمهور فرانک چونگ در توضیح تصمیم خود را به حالت تعلیق در کلاس از طریق آخر هفته با استناد به مدرسه نیاز به حفاظت از سلامت بیشتری سونوما کانتی جامعه است.

نیروی کار متشکل از ادارات رهبران و هیئت امنا باید تشکیل شده است تقریبا روزانه به بیش از آخرین اطلاعات و اقدامات county, دولت فدرال و رهبران خواهد درخواست, چونگ گفت: در طول مصاحبه.

در نهایت آن تصمیم خود را به حالت تعلیق در کلاس در هر دو منطقه سونوما کانتی دانشگاه در سانتا رزا و پتالوما که تا به حال بیش از 22,600 دانش آموزان ثبت نام شده در پاییز.

“این سخت است به این تصمیم” او گفت:. “اما از یک روز ما شده ایم پس از پروتکل های ما استفاده می شود در طول (Kincade) آتش و … جلسه هر روز برای دیدن آنچه که تغییر کرده است.”

پردیس مقامات در حال بررسی روش به “دانش آموزان ما به خط پایان” چونگ گفت: اشاره به یک تغییر به کلاس های مجازی از خانه اما آزمایشگاه دوره های آموزشی و یا افراد است که نیاز به زمینه کار ممکن است سخت تر برای تنظیم.

“برخی از کلاس های شما نمی توانید, تبدیل,” او گفت:.

12:25 p. m.: Santa Rosa تاریخ و کالج به طور موقت به حالت تعلیق در کلاس های, حوادث و حضوری خدمات از طریق پنج شنبه مدارس, پنج شنبه اعلام کرد.

SRJC دانش آموزان هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از خدمات مختلف از راه دور توسط ایمیل یا از طریق تلفن.

دفاتر منطقه باقی خواهد ماند و باز در طول این هفته بسته و پردیس مقامات قصد استفاده از رخصتی بهار پنجره در هفته آینده به برنامه ریزی برای امکان آینده تعطیلی زمانی که سر کلاس. کلاس ها و به طور منظم فعالیت های دانشگاه به رزومه مارس 23 انتظار هر فرمت در تعلیق است.

“این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی و امید ما این است که با در نظر گرفتن این گام احتیاطی ما می تواند کمک به کاهش خطر گسترش coronavirus در جامعه محلی ما کردند.”

دانشگاه ایالتی سونوما چهارشنبه اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری برای بقیه هفته و آغاز آماده سازی برای رفتن به کلاس های مجازی زیر رخصتی بهار هفته آینده و اضافی بسته شدن روز در مارس 23.

شهرستان سانتا رزا مدارس مجاز حداقل یک روز برنامه خود را برای راهنمايی و دبيرستان جمعه به ارائه کارکنان زمان برای آماده سازی به صورت بالقوه تعطیلی زیر رخصتی بهار آن نیز هفته آینده برای بسیاری از مدارس در سراسر شهرستان سونوما. سانتا رزا مدیران انتظار می رود برای تماس با مدرسه خود را در جوامع به طور مستقیم در مورد اخراج بار. اتوبوس را اجرا خواهد کرد به عنوان معمول است.

سانتا رزا مدارس ابتدایی عمل تحت یک برنامه عادی.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im