مدارس محلی ارائه درایو-از طریق خدمات مواد غذایی به دانش آموزان گیر در خانه

یک واقعیت جدید در منطقه سونوما کانتی آموزش و پرورش خواهد بود ushered در دوشنبه و سه شنبه دانش آموزان شروع به گرفتن کلاس از راه دور برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و با آن می آید یکی از پویا ترین موانع طولانی مدت تعطیلی دانشگاه — تغذیه هزاران نفر از کودکانی که با تکیه بر مدارس برای مواد غذایی است.

شهرستان سانتا رزا مدارس ارائه یک شتاب-و-برو صبحانه و ناهار برنامه برای دانش آموزان در مدارس و حداقل هشت منطقه دیگر مناطق در نه مدرسه سایت های دوشنبه الی جمعه از ساعت 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر

کوتاتی-رونرت پارک, Windsor, سونوما دره هلدزبرگ و کالیفرنیا در میان بزرگترین محلی ولسوالی راه اندازی درایو از طریق و یا انتخاب کنید تا خدمات در جوامع خود. ساعت کمی متفاوت باشد با برخی از باز کردن به عنوان اوایل به عنوان ساعت 9 صبح

تقریبا در هر منطقه است که با ارائه مواد غذایی به هر K-12 دانش آموز از سن 18 سالگی و زیر حتی اگر آنها نمی حضور در یک مدرسه در منطقه آنها آن را انتخاب کنید تا از. اما دستورالعمل های فدرال نیاز به یک دانش آموز به همراه پدر و مادر یا نگهبان بدون در نظر گرفتن اگر آنها رانندگی و یا مواد غذایی بروید.

سانتا رزا سرپرست Diann Kitamura که مسئول نظارت بر بزرگترین منطقه سونوما کانتی گفت: این تصمیم به ارائه هر دانش آموز یک وعده غذایی برای اطمینان از هیچ کودک گرسنه.

“من صادقانه اهمیتی نمی دهند که در آن آنها می آیند از” او گفت:. “من می خواهم آنها را به تغذیه می شود.”

بیش از 31,300 سونوما کانتی دانش آموزان و یا تقریبا 45% مدرسه جمعیت واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار با توجه به کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش. در برخی از مناطق حتی ارائه به دو وعده غذا در طول تابستان که کلاس نیست در جلسه تأکید ارزش مدرسه-ارائه مواد غذایی است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا اوایل این ماه که محافظت بودجه هر مدرسه که مجبور شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. سفارش مورد نیاز مدارس به استفاده از بودجه خود را برای تنظیم به در خانه آموزش و ارائه وعده های غذایی.

هنگام فرار از بهار آغاز شده و هفته گذشته مناطق در سراسر شهرستان آغاز شد اعلام کرد تصمیم خود را به حالت تعلیق در فرد آموزش زمانی که کلاس ها از سر گرفته شد. Sonoma County دفتر از آموزش و پرورش شروع به کمک کردن به مناطق ایجاد برنامه ای برای کنترل از راه دور آموزش و وعده غذایی, توزیع دو تلاش خواهد کرد که در نهایت متوجه شدم این هفته است.

“مطمئن شوید که کودکان در حال تغذیه در طول این زمان نامشخص است یک اولویت برای محلی مناطق آموزش و پرورش” در مدارس شهرستان سرپرست استیو Herrington در بیانیه ای گفت جمعه.

خدمات مواد غذایی یکی از چند استثنا در این زمان پناهگاه در محل سفارش صادر شده در هفته گذشته توسط سونوما کانتی موقت بهداشت عمومی افسر Sundari Mase اما خانواده هنوز در حال خواسته به رعایت اجتماعی فاصله زمانی که قوانین چیدن مواد غذایی در سایت مدرسه.

حدود 2000 همراه وعده های غذایی آماده بودن برای توزیع در روز دوشنبه گفت: Ed Burke, Santa Rosa کارگردان تغذیه کودک خدمات. در منو هستند آفتابگردان کره و ژله ساندویچ برای ناهار و حبوبات-و-ماست دسته کوچک موسیقی جاز برای صبحانه.

“ما در حال رفتن به ارائه صبحانه و ناهار در یک بسته نرم افزاری” برک گفت. “به این ترتیب دانش آموزان صبحانه برای روز بعد.”

ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی نیز همکاری با سانتا رزا مدرسه منطقه در شربت خانه مواد غذایی برنامه است که گسترش تلاش های توزیع به خانواده های محلی. اجرای این طرح شده است آهسته کمبود یاران.

“آنها نگران هستند که قادر به دنده بالا و ارائه آنجا که مردم نیاز” Junichiro گفت. “آنها فاقد داوطلبان است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>