محلی دادستان تحت بررسی در گرجستان قتل

آتلانتا — گرجستان دادستان که برای اولین بار به کار گرفته تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و سفید قبل از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد بیش از دو ماه بعد بودند تحت بررسی قرار داده سهشنبه برای انجام آنها در این مورد است که سوخت یک اعتراض ملی و سوال در مورد اینکه آیا قتل شد نژادی با انگیزه است.

گرجستان دادستان کل کریس کار اعلام کرد که از او پرسید: گرجستان, اداره تحقیقات فدرال و مقامات به بررسی چگونگی دادستان محلی به کار گرفته کشتن 25 ساله Ahmaud Arbery بود که دنبال یک پدر و پسر قبل از اینکه به ضرب گلوله در خیابان های مسکونی فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. Arbery بستگان باید گفت که او صرفا دویدن از طریق این زیربخش در آن زمان است.

گرگوری و تراویس McMichael نمی شد به اتهام قتل تا هفته گذشته پس از انتشار یک ویدیو از Feb. 23 تیر اندازی.

“متاسفانه بسیاری از سوالات و نگرانی های بوجود آمده اند” در مورد اقدامات منطقه وکلای Carr گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. به عنوان یک نتیجه از دادستان کل خواسته GBI به بررسی این موضوع “برای تعیین اینکه آیا این روند را تضعیف کرد و در هر راه است.”

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت: دادستان فدرال خواسته اند Carr به اشتراک گذاشتن هر گونه نتایج. مقامات فدرال و نیز با توجه به اینکه جنایات نفرت اتهامات موجه.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسر رشد مسلح خود و به دنبال مرد جوان به خاطر آنها فکر می کردند او همسان شرح دزدی مشکوک.

نیوبرانزویک مدار دادستان منطقه Jackie Johnson دفاع از خود را دخالت است که او اصرار داشت حداقل بود چرا که سالمند McMichael کار می کرد برای او به عنوان یک محقق قبل از بازنشستگی یک سال پیش. که ارتباط مورد نیاز دفتر به گام به دور از این مورد است.

“من اعتماد به نفس یک تحقیق در حال رفتن به نشان می دهد دفتر من آنچه را که قرار بود آن را به نبود تخلف در بخشی از ما” جانسون گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه.

جانسون گفت: Glynn پلیس شهرستان تماس گرفته و از او دستیار دادستان در بعد از تیراندازی به دنبال مشاوره حقوقی. او گفت: دستیاران او بلافاصله پاسخ داد که آنها نمی تواند درگیر به دلیل تضاد منافع.

پرسید: اگر کسی در دفتر او گفته پلیس را برای دستگیری McMichaels یا پیشنهاد تیراندازی ممکن است توجیه جانسون گفت: “البته که نه.” او گفت: این پلیس بود که به ارمغان آورد تا در دفاع از خود در طول تماس خود را.

“پلیس نشان داده و آن را به عنوان یک مورد سرقت با دفاع از خود موضوع” جانسون گفت. پلیس به دنبال “راهنمایی در مورد چگونگی ادامه و در مورد اینکه آیا بازداشت. دفتر ما نمی تواند توصیه و یا کمک به آنها را به خاطر ما آشکار جنگ است.”

جانسون گفت: او رسیده به همسایه ویکراس مدار دادستان منطقه جورج Barnhill, درخواست اگر دفتر خود می تواند توصیه Glynn پلیس شهرستان. چرا که آن را یک تیراندازی منجر به مرگ او گفت: “من نمی خواهم در این مورد به غرفه.”

دادستان کل به پایان رسید تا انتصاب Barnhill به بیش on Feb. 27, چهار روز پس از تیراندازی. اما او در نامه دوشنبه درخواست GBI به بررسی سوء رفتار ممکن است توسط دادستان Carr گفت که او هرگز گفت که Barnhill در حال حاضر توصیه پلیس “که او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری هر یک از افراد درگیر در آقای Arbery مرگ است.”

هفته پس از Carr او را منصوب به این مورد و فقط چند روز قبل از recusing خودش مارس 7, Barnhill نوشت که McMichaels “بودند زیر در ‘تعقیب’ دزدی مشکوک با جامد دست اول علت احتمالی در خود محله و درخواست/گفتن او را به متوقف شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de