محلی دبستان کشتی گیران در شکار برای NCS عناوین

تقریبا 50 کشتی گیران — پسران و دختران — از مدارس در سونوما دریاچه و مندوسینو شهرستانهای باقی می ماند در شکار برای اول یا دوم-جایگاه مربوطه خود را در سواحل شمال بخش قهرمانی در دیدار آخر این هفته.

در جیمز لوگان دبیرستان در شهرستان یونیون, 25 ردوود امپراتوری پسر جان سالم به در اولین روز از رقابت با امید شماره 1 یا شماره 2 پایان روز شنبه.

این گروه شامل هفت از یوکیاه دبیرستان و سه از کازا گرانده. Windsor, برسی, کاردینال نیومن, ماریا Carrillo و پتالوما دو هر.

روز شنبه رقابت آغاز خواهد شد با یک جفت از مسابقات بین ردوود امپراتوری کشتی گیران.

کاردینال نیومن اریک Scrivanich را با کازا گرانده Ryan Naugle در 138 پوند در حالی که در 160 پوند تقسیم ویندزور ترنت Silva — دانه بالا در کلاس وزن خود را — دیدار را برسی را آنتونی Nudi.

دیگر محلی بالا دانه ها یوکیاه را فرانکی Pomilia در 195 پوند و کازا گرانده جک فارس در 285.

در دیدار با دختران برگزار شد در آلبانی دبیرستان در شرق خلیج, 22 محلی کشتی گیران یا برنده اولیه خود را منطبق جمعه و یا دریافت byes به دومین روز از رقابت.

کسانی که هنوز زنده برای اول یا دوم-پایان محل شامل هشت از Windsor سه از یوکیاه و سه از پتالوما.

ویندزور کارمن پرز در 106 پوند کازا گرانده Arora گراند در 143, El Molino هانا Ricioli در 150 و کازا گرانده لیلیان McCoy در 235 بالا در دانه های مربوطه خود را در کلاس های وزن است.

روز شنبه رقابت آغاز خواهد شد با دو محلی کشتی گیران — رانچو Cotate را Hollie Espinoza و ویندزور Maribel Apineru رو در 189 پوند است.

کشتی گیران که از دست یک جلسه در اولین روز از رقابت باقی می ماند واجد شرایط به جای به عنوان بالا به عنوان سوم با برنده شدن در مسابقات در تسلی براکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>