مقامات محلی نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن توهین آمیز علیه مهاجران فقیر

Sonoma County مقامات محلی متخصصان مراقبت های بهداشتی و مهاجرت کارشناسان ابراز نگرانی بالقوه اثر سرما از مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره حکومت است که ارائه موانع جدید برای برخی از مهاجران فقیر به دنبال کارت سبز و برخی ویزای آمریکا.

این قانون جدید که اثر در زمان دوشنبه, گسترش لیست از منافع دولت است که به طور بالقوه می تواند رد صلاحیت برخی مهاجران به دنبال ورود به ایالات متحده و یا درخواست برای یک کارت سبز برای به دست آوردن اقامت دائم. این قانون می افزاید: noncash مزایای Calfreshشما مواد غذایی, پزشکی, سلامت, بیمه, در خانه, خدمات پشتیبانی و یا فدرال مسکن کوپن.

مقامات محلی گفت: آنها از ترس مهاجران هستند که نه تحت تاثیر قوانین جدید خود را لغو خواهد کرد منافع دولت با توجه به اطلاعات غلط و سردرگمی و ترس است.

“همه از این است که مبتنی بر ترس گفت:” کارن Fies منطقه سونوما کانتی خدمات انسانی مدیر. “مردم می ترسند و این ممکن است باعث شود مردم به ایجاد تغییرات است که آنها واقعا نمی نیاز به ایجاد است.”

دستورالعمل صفر در مهاجران که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند می تواند تبدیل به یک دولت بار. مجموعه ای را به اثر در اکتبر 2019 در قانون به تعویق افتاد با چالش های قانونی به آن است. اما دادگاه عالی ایالات متحده در ماه گذشته پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حرکت به جلو در حالی که حکومت همچنان به کاونتی در دادگاه.

باربی رابینسون شهرستان خدمات بهداشتی و گفت که او نگران این قانون را بر ساکنان آسیب پذیر مانند کودکان و مادران که در حال حاضر با کمک داشتن کم هزینه پزشکی, بهداشت روان و خدمات دندانپزشکی.

“قانون جدید مربوط به وزارت بهداشت آن را به عنوان نیروهای مهاجران واجد شرایط برای رفتن بدون بحرانی خدمات سلامت ضروری هستند که برای سلامت خود و رفاه” رابینسون گفت.

Fies گفت جدید فدرال قانون صدق نمی کند و به همه تقریبا 82,500 متولد ساکنان زندگی در شهرستان. او گفت: معلوم نیست که چگونه بسیاری از مهاجران در اینجا در حال حاضر به دنبال یک کارت سبز برای تبدیل شدن به قانونی اقامت دائم.

این تعداد به راحتی می تواند در هزاران و گفت: Stephen Scribner, یک, Santa Rosa, وکیل مهاجرت.

“من ده ها تن از مشتریان که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار توسط این” Scribner گفت. “من می خواهم تصور کنید که نیمی از آنها در حال رفتن به حداقل مبارزه با این شرط و بسیاری از آنها خواهد شد به سادگی فاقد شرایط لازم.”

Scribner گفت: قانون جدید اعمال نمی در سراسر هیئت مدیره برای هر کس به دنبال مزایای مهاجرت. برای مثال آن تاثیر نمی گذارد کسانی که به دنبال پناهندگی قربانیان جنایات دنبال تو ویزا کسانی که به دنبال فدرال موقت محافظ وضعیت و یا دانش آموزان را به اینجا آورده تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی می دانم به عنوان DACA.

محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار علیه مهاجران فقیر است به احتمال زیاد باعث به چشم پوشیدن پوشش بهداشت و درمان.

نائومی Fuchs, مدیر عامل شرکت سانتا رزا سلامت جامعه گفت: از سال 2018 تا 2019 در جامعه کلینیک درصد بیماران ایجاد افزایش 17 درصد به حدود 26 درصد است.

فوکس گفت: بخشی از دلیل این افزایش این است که برخی از بیماران امید بستن به پرداخت درمانگاه’ مقیاس کشویی برای خدمات بهداشتی و درمانی به جای بسیار بالا deductibles از بسیاری از کم هزینه طرح های بیمه. مغلوب ساختن پیشی جستن را دشوار سیاست های مهاجرتی نمی توان نادیده گرفت, او گفت:.

“حتی اگر مردم واجد شرایط در صورتی که یک کارت سبز و یا اعضای خانواده خود را واجد شرایط هستند حتی اگر این قوانین می گویند که آنها خوب هستند, آنها فقط می ترسم” فوکس گفت.

دینا لوپز, مهاجرت, مدیر خیریه کاتولیک سانتا رزا گفت: او مردم را به تصمیم گیری راش.

“در هر مورد متفاوت است و ما در حال معرفی هر کس به خود را لغو (فدرال) مزایا,” او گفت:. “آنها باید اول چک کنید با یک وکیل مهاجرت یا نمایندگان در مورد وضعیت خود را و چگونه آنها در حال رفتن به تحت تاثیر قرار.”

این مقاله حاوی اطلاعاتی از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im